Přejít na obsah

Vynechavanie jedneho valca


jomi9

Doporučené příspěvky

Chcel by som sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit mam fabiu 1,4 16v 55kw a niekedy mi venechava 4 valec aspon to ukazala diagnostika. Skusali prehodit vstrekovace v skodovke medzi sebou ci to nerobi on ale vzdy sa to prejavilo na 4 valci, nevedia si rady. Skuste mi niekto pomoct. Vopred vdaka. Sviecky nemaju ani rok su v poriadku poyerali to.

Editováno: , autor: jomi9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze taky delat EGR,praskly 1 dil vyfuku,netesnost sani,vada valce- praskly krouzek.........milion moznosti je teba zacit vylucovat.jak vypada svicka ? je ulita?

sviecky nemaju ani rok to kontrolovali skus mi napisat co by som mohol zacat vylucovat ja a nemusel ist do servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robi ti to pravidelne ? mne nepalil tiez valec potom sa sem tam pridal 2 a 3 a bolo treba vynemit ERG ventil.

p.s.: upozornujem ze som prisiel do servisu s drobnostou a vymenili mi moj ERG ventil za zly, cize odchadzal zo zavadou, preto bez dozoru auto nenecham a vyhybam sa servisu skoda a davam veci robit inde a co si dokazem spravit tak sam. su to ojebavaci su dve moznosti bud su blby a nevedia alebo velmi dobre vedia co tomu je a teba nechaju dusit sa aby si videl ake je to narocne a vytrieskaju s teba take prachy za nic. chod niekde za sukromnikom co ma vag a uvidis ako rychlo ti vyriesi zavadu.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes to maju v skodovke som zvedavy naco pridu ak nanic tak musim to niekam dat nevie mi niekto poradik kam v okoly ZILINY.

tak jak to dopadlo ve škodovce, přišli maníci na něco?

nie manici ale co vykoumali koumaci ?

p.s.: mozno sa trafim do ich odpovede: zatial sme nanic neprisli, ale auto potrebujeme tu nechat zopar dni aby sme mohli testovat v com je problem, vtedy rychlo prec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...