Přejít na obsah

občasné trhanie motoru a volnobeh


Laky30

Doporučené příspěvky

Prosím o radu ohľadne motora, Octavia I 1.6 74 kw, nakoľko niekedy mi začne kolísať chod motora a tento zhasína na volnobehu a pri jazde trhá motorom a nemá výkon, zlé štarty po zhasnutí. Potom to na nejaké dva dni prestane a znovu. Dík za rady

Než začneš dělat cokoliv na motoru zkontroluj si benzín-palivový filtr není-li v něm voda a nečistoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu ohľadne motora, Octavia I 1.6 74 kw, nakoľko niekedy mi začne kolísať chod motora a tento zhasína na volnobehu a pri jazde trhá motorom a nemá výkon, zlé štarty po zhasnutí. Potom to na nejaké dva dni prestane a znovu. Dík za rady

Zkus hledat, už se to tu řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco podobného se mi stalo taky.Mám sice motor AVU,ale to je dohromady jedno. 90000km najeto, trhání,cukání, občasné rosvěcení kontrolky motoru,z VAGu vadná lambda za katem, děravé podtlakové hadice. ŠKODA servis řekl čerpadlo, to se sekli, na emisích sem přišel na 4 násobné množství kyslíku ve spalinách. To mi nedalo spát.Dnes jsem zkusil vyměnit váhu a vše v pořádku. Původní váha čištěna tech. benzínem, což nepomohlov mém případě. Tak to pro inspiraci. Důležité je udělat emise a zkontrolovat tlak paliva, svíčky a podtlakový systém.Pak se dá něco poznat možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, potřeboval bych poradit co je za věc na obrázku (je na straně spolujezdce), a případně jestli to může mít vliv na cukání motoru.

Občas to přestane úplně táhnout, jako bych rychle pustil plyn, a musim ho pustit a třeba dvakrát prošlápnout. Z "té" věci se ozývá klepání jako jiskření kabelů u svíček (na těch jsem nic nenašel). A škube to pouze když už svítí, že mám málo benzínu.

post-8087-1197479181_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych poradit co je za věc na obrázku (je na straně spolujezdce), a případně jestli to může mít vliv na cukání motoru.

Občas to přestane úplně táhnout, jako bych rychle pustil plyn, a musim ho pustit a třeba dvakrát prošlápnout. Z "té" věci se ozývá klepání jako jiskření kabelů u svíček (na těch jsem nic nenašel). A škube to pouze když už svítí, že mám málo benzínu.

Tak jsem si už našel co to je a na co. ale bylo to těžký když nevíte co hledáte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak napiš co to je pro ty další. Nebuď labuď.

Jasně, tak je to nádobka s aktivním uhlím, a lze tady toho o tom najít hodně.

Třeba http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;hl=ventil+n80 a vypadá to, že je to normální, když to cvaká. Musím hledat jinde...

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Prosím o radu ohľadne motora, Octavia I 1.6 74 kw, nakoľko niekedy mi začne kolísať chod motora a tento zhasína na volnobehu a pri jazde trhá motorom a nemá výkon, zlé štarty po zhasnutí. Potom to na nejaké dva dni prestane a znovu. Dík za rady

ahoj, zkus nechat zkontrolovat zapalovací cívky, ať vyloučíš další věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych poradit co je za věc na obrázku (je na straně spolujezdce), a případně jestli to může mít vliv na cukání motoru.

Občas to přestane úplně táhnout, jako bych rychle pustil plyn, a musim ho pustit a třeba dvakrát prošlápnout. Z "té" věci se ozývá klepání jako jiskření kabelů u svíček (na těch jsem nic nenašel). A škube to pouze když už svítí, že mám málo benzínu.

Nie je to nahodou nadobka s aktinvym uhlim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...