Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
TiGeRZ

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy

Doporučené příspěvky

Silentbloky už někdo měnil. Tyhle se tak netrhají, jako ty dvoutamenné. Není to náhodou foceno s vyvěšeným kolem? To by totiž mohlo vysvětlovat tu možná znánlivou vůli.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno)

Hmmm, přesně tak. Je to focené na heveru.

Editováno na Vojta Jetel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od M Zoul
        Ahojte,
        chtěl bych se zeptat, jestli tady z vás někdo již řešil výměnu motoru u FII RS za jiný. Konkrétně se mi honí v hlavně myšlenka že bych chtěl koupit RSo a swapnout do toho motor Octavie III RS t.j. 2.0 TSI včetně převodovky. Zajímá mě hlavně to jestli by se vešel, což si myslím že by mohl, jelikož Polo GTI už má dneska 1.8TSI.
        Dále by mě zajímalo jestli je vůbec možné legálně zapsat takhle jiný motor i s převodovkou. Nebo jaká by byla alternativa a nebo co by k tomu bylo potřeba.
        Děkuji za rady a postřehy 

• Od Johny16
        Ahoj, má tu někdo zkušenosti s těmito xenony ? https://www.autokseft.cz/ALKAR-Hlavni-svetlomet-ALR-2745522-2745522-nd976665
        Jde mi o to, zda se vyplatí renovovat staré a originální xenony nebo koupit tuto španělskou druhovýrobu. Cenově to vychází na stejno.

Předem děkuji za Vaše odpovědi.
      • Od Wuru
        Dobrý den,

mám Fabii II (2008) a dnes jsem bohužel po víkendu přišel k autu, kde jsem od pátku nechal v zásuvce zapalovače bluetooth handsfree (Trust Lega 2 in 1) a baterie byla vybitá - na kabely. Snažil jsem se najít nějaký návod, jak jednoduše a pokud možno vlastními silami napojit zásuvku zapalovače tak, aby byla tato pod proudem pouze po vsunutí klíče. Jinými slovy, aby zásuvka zapalovače po opuštění auta (vyndání klíčů) přestala nabíjet / fungovat.

Děkuji mockrát předem za rady a omlouvám se za možný hloupý dotaz.

Děkuji!
      • Od Pavel Kašík
        Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak vyměnit napínací kladku. Děkuji 

• Od FabiaHTP1.2
        Dobrý den. Potřeboval bych prosím poradit. Koupil jsem si teploměr (viz foto) a za prvé nevím, kde jej v interiéru umístit (je to tedy jedničková fabie, nechci se s tím nějak chlubit, ale možná, že to pomůže k odpovědění dotazu - je to verze Junior) a za druhé bych potřeboval zjistit, kudmy mám vést to venkovní čidlo a kam jej mám nejlépe umístit, popřípadě (čidlo je docela velké, trojúhelníkové) - bude potřeba jej nějak upravit - řezáním, atd.? Děkuji za odpovědi.