Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Tak uz i ja jsem podlehl vymene :D;) Kdyz jsem videl co tam davaj z vyroby a ten z Cupry, tak fakt nechapu jak to tam celejch 140 tisic km mohlo vydrzet. Setrej fakt uplne vsude.

A jako pocity dost dobrý, ne? :):palec2:

Nie je to tvrdšie,nebúcha to viac?Je to vôbec "meratelné"?

tvrdší to je to si piš!

a jestli máš sdi tak je s toho rázem traktor , okolo 1500 vibrace jak Praga VS3 :laugh.gif

Editováno: , autor: octavia_66_tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz i ja jsem podlehl vymene :D;) Kdyz jsem videl co tam davaj z vyroby a ten z Cupry, tak fakt nechapu jak to tam celejch 140 tisic km mohlo vydrzet. Setrej fakt uplne vsude.

A jako pocity dost dobrý, ne? :):palec2:

Nie je to tvrdšie,nebúcha to viac?Je to vôbec "meratelné"?

nevím jak u tdi, to ti porefeují P2M a Martin, ale u benzinu to nepoznáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem take po vymene nic nepoznal. ALe mechanik, ktery mi to tam daval, rikal, ze to je super a ze kdyby mel fabii, tak si to tam hned da i kdyby to bylo uplne novy auto.

Je pravda, ze v obyc silenblocich a v tech z Cupry je velkej rozdil a koupim je i na cervenou fabku.

Martine, možná ti to tak nepřijde, že jsi neměl čas si na ty stadardní zvyknout. Já fakt rozdíl poznám, auto líp reaguje, není tam "cítit" ta vůle, jak se ramena při rozjezdu podélně hnula dozadu, to samý při brždění v opačným směru a tvrdší to je. Možná u benálů jelikož jsou lehčí to oproti standardním silenblokům (protože je nižší váhou tolik nevymačkli) není znát, ale na težkým nafťáku to poznám. Vibrace mírně cítím okolo 1000ot při studeným motoru, ale dá se to eliminovat a hlavně jakmile se to i maličko ohřeje, je vše ok. Opravdu, mé dojmy pouze pozitiva :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem take po vymene nic nepoznal. ALe mechanik, ktery mi to tam daval, rikal, ze to je super a ze kdyby mel fabii, tak si to tam hned da i kdyby to bylo uplne novy auto.

Je pravda, ze v obyc silenblocich a v tech z Cupry je velkej rozdil a koupim je i na cervenou fabku.

Martine, možná ti to tak nepřijde, že jsi neměl čas si na ty stadardní zvyknout. Já fakt rozdíl poznám, auto líp reaguje, není tam "cítit" ta vůle, jak se ramena při rozjezdu podélně hnula dozadu, to samý při brždění v opačným směru a tvrdší to je. Možná u benálů jelikož jsou lehčí to oproti standardním silenblokům (protože je nižší váhou tolik nevymačkli) není znát, ale na težkým nafťáku to poznám. Vibrace mírně cítím okolo 1000ot při studeným motoru, ale dá se to eliminovat a hlavně jakmile se to i maličko ohřeje, je vše ok. Opravdu, mé dojmy pouze pozitiva :palec2::)

Tak vidím, že je tam při příští výměně budu muset dát taky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M: Jasne, souhlasim... Opravdu to mohlo byt tim, ze jsem si na ten podvozek jeste ani zdaleka poradne nezvyknul... Nicmene ale mam mnohem lepsi pocit, kdyz tam jsou ty Kuprexitovy silenbloci :Dlol;) A v Okimu uz se me ptali kde jsem je koupil a z jakyho modelu to je, a asi to tam zacnou standardne montovat na fabci :) Zkuseni automechanici tuhle zmenu opravdu pochvalili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak kluci,

volal jsem kamosovi do skoda servisu u nas a rikal jsme mu o tomhle tom a rikal at si sezenu ty plne a ze je tam hodime(mam je taky uz znicene)

takze muzete hodit nejkay odkaz kde je objednat? a jak je to stou geometrii? rikal ze o tom neco slysel ze se dela s jinym uhlem ale ze nevi jak presne to ma byt ze to mam zjistit, tak se ptam vas:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No odvaznej jsi, kdyz si myslis, ze autosalony delaji jeste eshopy. A byl bys frajer kdybys trosku premyslel nez se zeptas.

1) Kde mam ve svem okoli nejblizsi autosalon Seat?

2) Na internetu si najdu jejich telefonni cislo

3) Zavolam tam a patricny dil si objednam

4) Druhy den si pro nej prijdu, budou ho pro me mit pripraveny

:doh

Neni to moc narocny? :)

Ale jinak peace clovece 355.gif Jenom svoji lenosti zamestnavas ostatni... 268.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě by chtěl asi abychom mu je koupili a poslali a nejlépe ještě utřeli prdelku, třeba neví co je to Seat :)

nějak jsem poslední dobou na takové osoby vysazenej, asi zkušenosti s přijímáním nových lidí na práci, mobil, auto, notebook, pětadvacet výplata a když dojde na problém tak neví a neumí si ani zavázat kaničky u bot :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky chlapi, odvazneho neni nic nemam naladu tady cist tohle kdyz se normalne zeptam chci normalni odpoved!!!Chodim z prace az pozde vecer jenom se vyspim a zase jdu a potrebuju jeden den zustat doma a vymenit to ne abych jeste nekde schanel v obchodech material ;)

Dal bych ti varování...

jak se do lesa volá....

:blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...