Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

a ještě by chtěl asi abychom mu je koupili a poslali a nejlépe ještě utřeli prdelku, třeba neví co je to Seat :)

nějak jsem poslední dobou na takové osoby vysazenej, asi zkušenosti s přijímáním nových lidí na práci, mobil, auto, notebook, pětadvacet výplata a když dojde na problém tak neví a neumí si ani zavázat kaničky u bot :worthy

Nemáš tam volnýho fleka...?bych za 25 byl vděčným zaměstnancem... :palec2: i do Jaráku by se mi vyplatilo dojíždět... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tam volnýho fleka...?bych za 25 byl vděčným zaměstnancem... :palec2: i do Jaráku by se mi vyplatilo dojíždět... :)

montovat výtahy?, teď děláme v Trauči rekonstrukce v panelákách, Papírenská, Pampelišková, v lednu Rozmarýnova, Kryblická - tak to můžeš okouknout do čeho by jsi šel a je to buď trochu mechanika a více elektrika nebo zámečničina s montáží skoro všeho železného na výtahu, mzda úkolem za kusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím se musí počítat... cca 750-900kč

no jo, co se da delat, udelat to musim, uz sem je objednal, zitra budou a geometrii nastesti dela laserovou znamej, tak zo snad bude OK. Akorat jak sem koukal k nim do PC, tak ty silentbloky se davaji i na ostatni seaty, tusim na Cordoby a Toleda nektery, tak doufam, ze sem objednal dobre, iobjednaval sem podle cisla na prvnim obrazku tady v treadu :)-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty správný Honzo ;)

Dekuju, to jsem rad :-) Doufam, ze tyhle vydrzej, pac kdyz sem videl ty stavajici, zdesil sem se, on tam vlastne zadnej neni :-) A kolo lita dopraedu, dozadu, strasne.

Jeste doplnujici dotaz, muze se neco stat, kdyz ted v podstate bez tech silentbloku budu jezdit ? Potrebuju zitra jet cca 50 km, jinak s tim nejezdim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prdlajz :-) Nejedu k Dusanovy pane, mam jeste jeden servis, navic k Dusanovy sotva sjedu a vzdycky si neco odru :-)))

Tak sem byl prave u nas v Autonu a privezl sem si jeden, pani vcera byla sikovna a objednala jen jeden, no tak doufam, ze bude do zitrka, pac vecer sme to chteli menit, to je spolehnuti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já volal přímo do seatu a všudě mě říkají že toto číslo je divné 6LL407183 zda nemá byt místo jednoho L třeba 0 nebo 1. na jakou cupru to je?

já nevím co chceš slyšet, všichni ti sem opakovaně píšou, že číslo je správné a ty pořád pochybuješ, nebude lepší hledat chybu u prodejce,

takže po stopadesátý se dávám fotku a sakra se už naučte hledat, dokonce je na to vyvěšené téma - bouchání přední nápravy, jak malí děti a ještě utírat prdelky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...