Přejít na obsah

HF Bluetooth MR2008


ton1

Doporučené příspěvky

Nazdar všichni,

mám jednoduchý dotaz, nevíte někdo zda již je nebo zda v brzké době bude dostupný adaptér na Sony-Ericsson K750i?

Tuto informaci mi nebyli schopni dát na zákaznickém centru Škodovky s tím, že se mám obrátit na autorizovaný servis (údajně mají mít aktuálnější informace než zákaznické centrum :p ). Autorizovaný servis mě odkázal zpět na zákaznické centrum s tím, že tuto informaci mají oni.

P.S. v předcházejících diskuzích se několikrát řešila spolehlivost konektivity mezi HF BT a telefony vč. způsobu zobrazení tel.čísel na DOTu. Týden mám MR2008 ( najeto cca.1000 km), doposud se ani jednou samovolně tel. neodpojil, zobrazení na DOTu je ve všech kategoriích (volaná, zmeškaná, přijatá a tel.seznam) ve formátu Příjmení, Jméno pod touto informací tel.číslo (mimo tel.seznamu). Vypadá to, že všechno je OK. Používám S-E K750i.

Ahoj Tonda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš přímo do škodovky, na mail info@skoda-auto.cz , tam Ti myslím odpoví, mě taky vždy dobře a rychle poradili.

....takhel jsem to přesně udělal, v návaznosti na to mi zavolali, abych se obrátil na autorizovaný servis......atd.

To znam takhle si to prehazujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš přímo do škodovky, na mail info@skoda-auto.cz , tam Ti myslím odpoví, mě taky vždy dobře a rychle poradili.

....takhel jsem to přesně udělal, v návaznosti na to mi zavolali, abych se obrátil na autorizovaný servis......atd.

Koukal jsem na web škodovky a zákaznické centrum má jinou funkci a jiný mail, takže jestli jsi tam psal, zksu tohle, psla jsem jim už aspoň 10x a nikdy mě nenechali na holičkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar všichni,

mám jednoduchý dotaz, nevíte někdo zda již je nebo zda v brzké době bude dostupný adaptér na Sony-Ericsson K750i?

Tuto informaci mi nebyli schopni dát na zákaznickém centru Škodovky s tím, že se mám obrátit na autorizovaný servis (údajně mají mít aktuálnější informace než zákaznické centrum :p ). Autorizovaný servis mě odkázal zpět na zákaznické centrum s tím, že tuto informaci mají oni.

P.S. v předcházejících diskuzích se několikrát řešila spolehlivost konektivity mezi HF BT a telefony vč. způsobu zobrazení tel.čísel na DOTu. Týden mám MR2008 ( najeto cca.1000 km), doposud se ani jednou samovolně tel. neodpojil, zobrazení na DOTu je ve všech kategoriích (volaná, zmeškaná, přijatá a tel.seznam) ve formátu Příjmení, Jméno pod touto informací tel.číslo (mimo tel.seznamu). Vypadá to, že všechno je OK. Používám S-E K750i.

Ahoj Tonda

Od ledna 2oo8

ATC6ooo24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak nakódovat novou HF jednotku MR2008 s Gateway s MR2006, aby nepsala, že je nefunkční??? Na jednotce mám kód 366 a jednotka se chová jako kdyby neviděla Gateway...Předchozí model byl OK. Ještě perlička - jednotka normálně funguje.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...