Přejít na obsah

Kolik z toho vytáhnete?


vlasta S

Doporučené příspěvky

Asi již 4 roky vlastnim octavii ale ještě nikdy jsem nezkusil kolik se s toho dá vytáhnout? Zkoušeli jste to někdo?? Jaká je při takovém výkonu okamžitá spotřeba?

zalezi z ceho chces rychlost vytahnout.. jaky mas motor??....

ja jezdim v 1.6 55kW .. maxka co sem mel pred nedavnem na dalnici 194-5 km/h tachometrovych..... súotrebu uz si nepamatuju.., nejak sem ji nestih sledovat...

,ale pri razantnim zrychlovani ,a plynulem seslapovani pedalu se pres 30-40 litru nekdy dostanu....

jinak jeste dodam,ze jsem byl v aute sam ,provoz temer zadny..... ale poprve a naposledy

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovina, 210 km/h, 26 l/100 km, poté bržděno (krátká rovina), měřeno tachometrem v autě, ne radarem (bohudík). Není to chlubení, jen jsem potřeboval trochu provětrat motor a sebe.

Upřesnění, ať mne někdo nekamenuje za zhovadilosti - silnice pěkný asfalt, těsně před otevřením - obchvat (nejsem hovado, abych se kochal touto rychlostí v plném provozu)

Editováno: , autor: MilB@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já ti můžu říci, že takovéto píčoviny, po blbejch zkušenostech, už nezkouším, a až mi nějaký takový hňup sestřelí někoho z rodiny tak ho umlátím montpákou. Jinak to trošku protáhnu tak před emisema abych okorát tak vyfoukal saze 1.9 TDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to protáh na letišti a vytáhnul jsem z toho asi né celých 220 tachometrových a navigačka ukazovala asi 201. Ale musím říci, že to bylo z lehoučkého kopečka a dráha dlouhá 2,7 km a podržel jsem to pár sekund. :palec2:

pro Dicka - nevím co je špatné na tom, že si zkusím tu rychlost okolo 200, nikoho jsem neomezil natož ohrozil, aspoň jsem poznal, že to opravdu v téhle rychlosti je fakt o hubu a na silnici to nemám dělat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liberecká dálnice z Černého mostu v Praze do Brandýsa n/l-vždy prázdná a bezvětří, mírně s kopečka.

OI 1.8 20V - 225 km/h-podvozek jednoznačně nestíhal.

OI 2.0 MPI - 205 km/h-podvozek na hraně.

Můj odhad je , že bezpečné chování podvozku končí na 195 km/h u obou motorizací na prázdné silnici-za provozu již dost riskantní.pro neklidné chování obou vozů koukat na spotřebu nebyl čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to protáh na letišti a vytáhnul jsem z toho asi né celých 220 tachometrových a navigačka ukazovala asi 201. Ale musím říci, že to bylo z lehoučkého kopečka a dráha dlouhá 2,7 km a podržel jsem to pár sekund. :palec2:

pro Dicka - nevím co je špatné na tom, že si zkusím tu rychlost okolo 200, nikoho jsem neomezil natož ohrozil, aspoň jsem poznal, že to opravdu v téhle rychlosti je fakt o hubu a na silnici to nemám dělat. ;)

jo jasně německá dálnice , letiště a pod., to je jasná věc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.8T 110 kW - 240 km/h na dálnici z kopce. Rychle jsem zas přibrzdil, podvozek už nestíhá, je to vo držku. Zkoušel jsem maximálku jen jednou, nikdo na dálnici nebyl, jinak jezdím 120-140 km/h, víc ne. Až dám chip, asi by se to zvedlo, ale nevím jestli to chci vůbec zkoušet. Nevím jak podvozek u RS, ale standard není žádná výhra. Smutně vzpomínám na Nisana Bluebirda, to byla kára :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dvou osobach necelych 250 km/h na karlovarce, ve 4 lidech 240km/h od Kladna na Zlicin. Spotreba vzdy tak kolem 30l/100km

1.8T 206hp, sachs tlumice atd atd...

To musíš mít hodně upravený podvozek, na origu by se to vůbec ukočírovat nedalo.

No je to celkem pritvrzeny (ne snizeny) tlumice sachs a pruziny origo RS.. Jezdi se s tim krasne, samozrejme pokud clovek zacne s tema rukama delat voloviny tak octa se houpe, je to o citu, ale ridit se to da bez "vetsich problemu" i v takovych rychlostech..

Editováno: , autor: Pacey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...