Přejít na obsah

Kolik z toho vytáhnete?


vlasta S

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

S octou 200Km/h Ostrava - Bohumín, sám. Ve třech z mírného kopce po chvíli to samé, ale jinak jezdím do 180km, když předjíždím, mám svůj řidičák rád! kol5 Jinak se mi ji ještě nepodařilo naložit k zemi, to Getze ano, když jsme koupili na Čerňáku stěnu do obýváku. Šel až na asfalt se dvěma lidmi kol117

S Tuaregem se taky dobře zrychlovalo: ze 40km/h na 200km/h na cca 1km ( V10 TDI 5L ) a Audi Praha - Zdiby s kolegou 270km/h... Já neřídil :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě nevim nebyla příležitost (všude samé auto) nejsem blázen. Samo, že to asi zkusim až budou bezpečné podmínky. Zatím asi 160km/hod s velikou rezervou. Snažím se dodržovat pravidla a šetřit bodíky :) . Ale svatý taky nejsem ;) . Spotřeba ???? mno průměr 6,3 dle počítače přesně jsem to neměřil. Octavia combi I 2003 1,9TDi 96kW 6-ti kvalt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou maximálkou je to docela ošidný, protože každej má trošku jiný podmínky, pochybuju, že to testujete na ideální rovině. Při těch maximálkách hraje obrovskou roli taky síla větru, resp. protivětru. S větrem v zádech a z kopce věřím, že není problém klidně vyždímat ze slabý 1.6ky třeba 200 km/h, ale za optimálních podmínek je to nesmysl. Už začíná bejt hezky, tak až přezuju taky zkusím maximálku, ale mám z toho až strach. Když auto nebylo ještě čipnutý, tak jsem s ním vytáhnul tachometrových 240 km/h, což v reálu nebude určitě víc než nějakých 230 km/h, možná i míň (bohužel jsem neměl navigaci, abych to změřil přesně). Teď po čipu asi strhnu ručičku, už na to nemám přes 240 stupnici. No rád bych to vyfotil, ale radši budu držet oběma rukama volant :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje zkušenost je 210km/h z olomouce v noci do brna po dálnici závodili sme tam s nějakou oktavii stříbrnou??spotřeba 15l na tdi dobry vic uz asi nechěla (66kw)jinak normal 120km/h spotreba do 5l zatim cus

15 l spotřeba na TDI 66kW? To je celkem nesmysl. Měl jsem 66 kW chipnutou a aktuální spotřeba je nejvyšší 12,8 l, což je do 15 daleko vzhledem k tomu, že celej úsek dálnice nemůžeš jet pořád pod plným plynem. Na dálnicích jsem jezdil furt podlaha a max prům. spotřeba činila 9 l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja octa combi 2003 1.9 TDi 4x4 s chipem na 100 neco Kw v nemecku po dalnici z mirneho kopecka 210,ale uprimne jsem se drzel volantu jak male decko hracky!:) Ale zkousel jsem to jenom jednou a uz stacilo!Jinak 170-180 to jede uplne v klidu! Jel jsem uz ale octou 1.9 TDi 96kw po chipu a upravach 260 mereno bafem M3 ktera jela vedle nas silnici pro motorova vozidla smerem na OV!Kdyby nas chytli bengy tak to asi nebude za 200kc! :) :) :) Podotknu,ze nic nejelo,nesnasim blbecky kteri ohrozu takovou jizdou ostatni ucastniky provozu!A v takove palbe jde soustredenost na 110%! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 l spotřeba na TDI 66kW? To je celkem nesmysl. Měl jsem 66 kW chipnutou a aktuální spotřeba je nejvyšší 12,8 l, což je do 15 daleko vzhledem k tomu, že celej úsek dálnice nemůžeš jet pořád pod plným plynem. Na dálnicích jsem jezdil furt podlaha a max prům. spotřeba činila 9 l.

tak tak, mám čiplou 66kW a max po rovince 200km/H a okamžitá spotřeba cca11litrů :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...