Přejít na obsah

Kolik z toho vytáhnete?


vlasta S

Doporučené příspěvky

Tak rychlostní tabule je ještě nepřesnější než ten tvůj tacháč. Když chceš zjistit kolik ti kecá tak to chce gps. Menší gumy na to taky mají vliv

nesouhlasim. Aspoň v jižních čechách ukazují dobře. Mám možnost to porovnat s tachografem v náklaďáku a ten je ochejchovanej a nesmí kecat a ukazuje fakt přesně. Na 50 50 na 70 70. U osobáku mám ověřený,že 60 je 54

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zatím nejel rychleji než tacho 180, váhově jako tři dospělí + rotvík v kufru :) a autímu bylo mu celkem fuk, jestli jedu mírně z kopce nebo naopak... :palec2: Ale zajímalo by mně, zda přitom řešíte rychlostní indexy pneu, "běžný motorista" má asi do 190 (T?), pak bych se nedivil, že to výš plave víc než je zdrávo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zatím nejel rychleji než tacho 180, váhově jako tři dospělí + rotvík v kufru :) a autímu bylo mu celkem fuk, jestli jedu mírně z kopce nebo naopak... :palec2: Ale zajímalo by mně, zda přitom řešíte rychlostní indexy pneu, "běžný motorista" má asi do 190 (T?), pak bych se nedivil, že to výš plave víc než je zdrávo...

slyšel jsem, že do 5ti minut nad rychlostní limit by to nemělo být problém, že se gumy ještě tolik nezahřejou....

já osobně jel tedy 220km/h na gumách pro 210km/h. Ale to jsem jel tak 10 sekund, pak jsem si to uvědomil a řek si, že nebudu blbnout a tahat maximálku a ubral jsem zase na 130km/h....

teď mám letňáky do 260ti, to ani s RSkou nepokořím :) :)

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera maximálka dle GPS 233 km/h - tacho bylo za 240 km/h (víc na něm není - ještě předfacelift) - (nejrychlejší bod 49°53'2.65"N 12°12'32.90"E) na dálnici A93. O1 rv. 2000, motor AGU, čip sportmotor 136kW, palivo Carrera 100 OMV obutí 205/55/16 W Bridgestone ER300 (Auto se chovalo celkem stabilně díky gumám). Auto by šlo možná ještě o kousek dále, ale ty rovinky na dálnici jsou v tý rychlosti dost krátký a zatáčky docela nepříjemný. :palec2:

Editováno: , autor: xkali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera maximálka dle GPS 233 km/h - tacho bylo za 240 km/h (víc na něm není - ještě předfacelift) - (nejrychlejší bod 49°53'2.65"N 12°12'32.90"E) na dálnici A93. O1 rv. 2000, motor AGU, čip sportmotor 136kW, palivo Carrera 100 OMV obutí 205/55/16 W Bridgestone ER300 (Auto se chovalo celkem stabilně díky gumám). Auto by šlo možná ještě o kousek dále, ale ty rovinky na dálnici jsou v tý rychlosti dost krátký a zatáčky docela nepříjemný. :palec2:

Ako nic v zlom, ale pokial mas seriovy podvozok tak si to neviem celkom dobre predstavit ako sa to auto drzalo na ceste... ten 1cm sirsia guma a 1,4 cm uzsi profil to nezachrani... podla mna je to hazard s autom aj so zivotom, ale to uz je asi kazdeho osobna vec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako nic v zlom, ale pokial mas seriovy podvozok tak si to neviem celkom dobre predstavit ako sa to auto drzalo na ceste... ten 1cm sirsia guma a 1,4 cm uzsi profil to nezachrani... podla mna je to hazard s autom aj so zivotom, ale to uz je asi kazdeho osobna vec ;)

Podvozek je trochu přitvrzený - ještě po původním majiteli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

OI66kw(400tis km) - max 195 po rovince, lehce pres 200 z kopce, 180 je pekna cestovni rychlost po prazdne dalnici, zere asi 9-10l, ale do zatacek po D1 radeji pomaleji..jinak 160kmh podle me tomuto autu nejlepe sedi na dalnici - rychlost pri ktere je nejtissi a zere asi 7.5-8, kolik vam zere pri 130-140? me ukazuje 6.5-7.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste zavodnici :-)

Ja to zkusil po dalnici,kde nebyl pomale zadny provoz a vytahnul jsem to na 210 km/h a vic uz jsem radeji ani nesel,paac nikdy nevis,kde bude kdo schovany za kerem a cekat prave na tebe ;)

2.0 TDI 103kW , spotrebu jsem nesledoval

Editováno: , autor: Sleep77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...