Přejít na obsah

Kolik z toho vytáhnete?


vlasta S

Doporučené příspěvky

Včera jsem pospíchal na dálnici, chvíli jsem tam měl 210 km/h (195 km/h dle navi) a to auto začíná bejt při týhle rychlosti dost neovladatelný. Musím zajít na test tlumičů, to může bejt ten problém, ale spíš myslím, že ten podvozek prostě už nestíhá. Je to škoda, protože bych rád zkusil maximálku, 240 km/h tachometrových by dala bez problémů, ale za každou cenu to zkoušet nebudu. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem asi idiot, ale s moji starickou octou 1,8 20V 92 kW r.v. 98....nic nepredelavano!!! ........jsem jezdil pres 200 celkem casto a bez problemu! podotykam na nemeckych dalnicich! Jinak max je tech 240 ktery jsou na tachometru! postupem casu vsak zjistuji ze by to chtelo nove auto, nejak ji chudince prestavam verit, prece jen 10 let a 200k km je dost! Do tohohle se mi uz moc vrazet nechce, asi by toho bylo vic :feve:

P.S. spotrebu uz fakt neresim...zvlast u tohodle motoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 roky později...

Mě ta potvora teda moc nejezdí. Teda na zimácích 195/65 R15 mi to víc jak tacho 210 nejede:( Mám 96kw a chip Cimbu a 6q FMH. Nejvíc jsem s ní jel z kopce v Paceřicích a to jsem tam měl přes 240, ale kopec je dlouhej:))))))) Na 16tkách jsem určitě víc jak 220 tacho neměl.

Sakra, v čem je problém? Myslím si, že by to mělo jet určitě rychleji, ale nevím, jak je na tom převodovka FMH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se rozvasnim tak na zimakach v pohode 210 a sla by jeste vic, ale to nemam zapotrebi ji honit jak kozu podvorku , Me spis vic zajima jak je motor pruzny, kultivovany a nerozhrkany a ne co z neho vytahnu, jinak s octou jezdim do 140. Muj osobni rekord je 310 (na mopedovi)

Maximalku ovlivnuje i olej! znacka oleje a i stari oleje (jen pro ty co to nevedi :kol-21:)

Editováno: , autor: FilipR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se rozvasnim tak na zimakach v pohode 210 a sla by jeste vic, ale to nemam zapotrebi ji honit jak kozu podvorku , Me spis vic zajima jak je motor pruzny, kultivovany a nerozhrkany a ne co z neho vytahnu, jinak s octou jezdim do 140. Muj osobni rekord je 310 (na mopedovi)

Maximalku ovlivnuje i olej! znacka oleje a i stari oleje (jen pro ty co to nevedi :kol-21:)

Jo značka oleje a stáří to je pro maximání rychlost to nejdůležitější...... Půl roku starý olej a si v řiti. Sotva se to auto vůbec rozjede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Octavii 1,9 96kw 6 kvalt po výměně celého spodku a intercolleru prostě komplet udržba   vzduchu turbo dané silnější hybrit  to jede jak prase krásně zabírá odezva okamžitá plyn. Nádhera  plnÉ auto 4 lidi plný kufr plná nadrž 215 km/h nedokážu si představit to nechat chipnout na nějakejch 136kw a 425Nm to musí lítat jsem spokojenej celková udržba mě stála 67 tisíc všechno sám  nevěrím servisum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...