Přejít na obsah

Výměna jednotky na motorku stahovaní oken


Power156

Doporučené příspěvky

chlapi musi se nejak prispusobovat jednotka co je u moturku na stahovani oken u ridice?? menil jsem ji a ted mi nechodi central u dveri ridice a nejdou vytahnout okna u spolujezdce a vzadu, central na dalku jde krom dveri ridice. prosim rady

aktivovat se nijak nemusí, ale musíš ji vždy vyměnit za ten samý typ a příslušnost k verzi komfortu ;) v šemž je asi v tvém případě problém ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi musi se nejak prispusobovat jednotka co je u moturku na stahovani oken u ridice?? menil jsem ji a ted mi nechodi central u dveri ridice a nejdou vytahnout okna u spolujezdce a vzadu, central na dalku jde krom dveri ridice. prosim rady

aktivovat se nijak nemusí, ale musíš ji vždy vyměnit za ten samý typ a příslušnost k verzi komfortu ;) v šemž je asi v tvém případě problém ;)

takže se nemusí přizpůsobovat nijak?? ani kodovat, jen vymenit a melo by to vsechno slapat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi musi se nejak prispusobovat jednotka co je u moturku na stahovani oken u ridice?? menil jsem ji a ted mi nechodi central u dveri ridice a nejdou vytahnout okna u spolujezdce a vzadu, central na dalku jde krom dveri ridice. prosim rady

aktivovat se nijak nemusí, ale musíš ji vždy vyměnit za ten samý typ a příslušnost k verzi komfortu ;) v šemž je asi v tvém případě problém ;)

takže se nemusí přizpůsobovat nijak?? ani kodovat, jen vymenit a melo by to vsechno slapat??

jaký máš MR - modelový rok/rv?

nejspíš si tam dal mozek z jiné vezre komfortu a proto ti to blbne

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi musi se nejak prispusobovat jednotka co je u moturku na stahovani oken u ridice?? menil jsem ji a ted mi nechodi central u dveri ridice a nejdou vytahnout okna u spolujezdce a vzadu, central na dalku jde krom dveri ridice. prosim rady

aktivovat se nijak nemusí, ale musíš ji vždy vyměnit za ten samý typ a příslušnost k verzi komfortu ;) v šemž je asi v tvém případě problém ;)

takže se nemusí přizpůsobovat nijak?? ani kodovat, jen vymenit a melo by to vsechno slapat??

jaký máš MR - modelový rok/rv?

nejspíš si tam dal mozek z jiné vezre komfortu a proto ti to blbne

je to 2002. ona byla vypalená zasuvka a uhnily kontakty, a na vagu mi to na adrese 46 pise ze je neco jeste s jednotkou u spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tam si mohl ještě něco špatně zapojit a nebo je jiná RJ dveří, kterou jsi tam dával, když dáš diagnostiku, tak by se ti měli vypsat i čísla Tursteuergerat a číslo xxx xxx 8xx D pokud u jedné z jednotek bude jiné písmeno než D, je tam špatná (platí pro 3. gen. MR02)

pokud jsi měl stahování na DO naprogramované, tak se nic už programovat nemusí, to je uložené v Komfortce vedle volantu ;)

akorát se musí nastavit polohy oken, klíčem v zámku necháž zajet a vyjet všechna okna a chvíli podržíš

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tam si mohl ještě něco špatně zapojit a nebo je jiná RJ dveří, kterou jsi tam dával, když dáš diagnostiku, tak by se ti měli vypsat i čísla Tursteuergerat a číslo xxx xxx 8xx D pokud u jedné z jednotek bude jiné písmeno než D, je tam špatná (platí pro 3. gen. MR02)

pokud jsi měl stahování na DO naprogramované, tak se nic už programovat nemusí, to je uložené v Komfortce vedle volantu ;)

akorát se musí nastavit polohy oken, klíčem v zámku necháž zajet a vyjet všechna okna a chvíli podržíš

jel jsem kabel po kabelu tak jsem to snad zapojil spravne, tak ja se zitra kouknu na to oznaceni, pokud nebudou mit vsechny na konci D tak je to spatne :-) , kdyz je mi divny : dálkou zamknu vsechny dvere krom ridice, kdyz napr u spolujezdce zmacknu tlacitko na vytazeni okna tak cvakne a nic. potom ridicovo okno chodi ale nejezdi samo, u ridice servomotorek chodi jen kdyz ho ovladam vnitrnim tlacitkem uzamikani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted me tak napadlo ze mi jednotka na VAGu napsala na adrese 46 ze jednotka spolujezdce neodpovida. mam tam nakou zradu, jo a jak se presne naziva ta jednotka ve dverich??

jednotka dveří je Türsteuergerät a vypíše se ti ve VAG-comu při testu jednotek nebo při zadání adresy 46-komfort a bude to vypsané v dvou řádcích zeleným písmem - dva dlouhé řádky na tlačítkama (přizpůsobení, měřené hodnoty atd.)

napíš čísla chyb ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted me tak napadlo ze mi jednotka na VAGu napsala na adrese 46 ze jednotka spolujezdce neodpovida. mam tam nakou zradu, jo a jak se presne naziva ta jednotka ve dverich??

jednotka dveří je Türsteuergerät a vypíše se ti ve VAG-comu při testu jednotek nebo při zadání adresy 46-komfort a bude to vypsané v dvou řádcích zeleným písmem - dva dlouhé řádky na tlačítkama (přizpůsobení, měřené hodnoty atd.)

napíš čísla chyb ;)

ja sem to zkousel a ja se do kofortky 46 nedostanu pres VAG ( to sou problemy se mnou) jedine bych to musel zkusit přez VAS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted me tak napadlo ze mi jednotka na VAGu napsala na adrese 46 ze jednotka spolujezdce neodpovida. mam tam nakou zradu, jo a jak se presne naziva ta jednotka ve dverich??

jednotka dveří je Türsteuergerät a vypíše se ti ve VAG-comu při testu jednotek nebo při zadání adresy 46-komfort a bude to vypsané v dvou řádcích zeleným písmem - dva dlouhé řádky na tlačítkama (přizpůsobení, měřené hodnoty atd.)

napíš čísla chyb ;)

ja sem to zkousel a ja se do kofortky 46 nedostanu pres VAG ( to sou problemy se mnou) jedine bych to musel zkusit přez VAS

no, tak jestli nekomunikuje, tak to neni moc dobrý :( a nejspíš je to zdroj potíží, jak dlouho nekomunikuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted me tak napadlo ze mi jednotka na VAGu napsala na adrese 46 ze jednotka spolujezdce neodpovida. mam tam nakou zradu, jo a jak se presne naziva ta jednotka ve dverich??

jednotka dveří je Türsteuergerät a vypíše se ti ve VAG-comu při testu jednotek nebo při zadání adresy 46-komfort a bude to vypsané v dvou řádcích zeleným písmem - dva dlouhé řádky na tlačítkama (přizpůsobení, měřené hodnoty atd.)

napíš čísla chyb ;)

ja sem to zkousel a ja se do kofortky 46 nedostanu pres VAG ( to sou problemy se mnou) jedine bych to musel zkusit přez VAS

no, tak jestli nekomunikuje, tak to neni moc dobrý :( a nejspíš je to zdroj potíží, jak dlouho nekomunikuje?

takhle, do zasuvky co je k te jendnotce ve dverich natekla voda vyhnilo to a kravilo to, na te jednotce byly vyhnile piny( uz tam nebyli) tudis vymena te jednotky + svorkovnice par pinu uhnile- vymenene za nove, prendavani pinu ze stare do nove hezky poporade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, takze zavady tam byly a to 01334 až 01331 coz mi to napsalo jednotky ve vsech dverich nekomunikuji, prijel jsem verze RJ a ridicova byla na konci B ostatni D tot problem, chlapek se pri objednavani preklikl a objednal blbou, tak jsem to dnes nahradil Deckovou a slapaloto jako das, takze problem s generaci jednotek :-) diky za vsechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, takze zavady tam byly a to 01334 až 01331 coz mi to napsalo jednotky ve vsech dverich nekomunikuji, prijel jsem verze RJ a ridicova byla na konci B ostatni D tot problem, chlapek se pri objednavani preklikl a objednal blbou, tak jsem to dnes nahradil Deckovou a slapaloto jako das, takze problem s generaci jednotek :-) diky za vsechny rady

hlavně, že to šlape :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...