Přejít na obsah

vytržený koberec v podběhu a rozbitý plast


Seiger86

Doporučené příspěvky

Dnes jsem předjížděl dodávku a půl silnice jí bylo málo, tak mě vytlačil ke krajnici a tam byla obrovská kaluž, přibrzdil jsem asi na 70, ale netušil jsem, že ta kaluž je na povrchu zamrzlá, kolem jsem ten led rozbil a kousky ledu a hodně vody mě vytrhly koberec, který je nad levým předním kolem, ten jsem dal zpátky, myslel jsem, že akorát ve škodovce koupím ty plastový šrouby, který to drží, dám je tam a bude to OK. Ale teď jsem zjistil, že tam mám ještě tohle(viz fotka). Tak nevím, jestli je potřeba to vyměnit, tuším, že plast bude hodně drahej :( Nebo jestli by opravdu nestačilo tam dát ty šrouby. V servise budou tvrdit určitě, že je ten plast potřeba vyměnit, jenomže taky třeba chcou jenom peníze, co myslíte? Jo a taky je mi divný, že to ten kryt podběhu nevydržel, auta už nejsou tak poctivě dělaný, jako dřív :(

post-4340-1194977024_thumb.jpg

Editováno: , autor: Seiger86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, jestli je potřeba to vyměnit, tuším, že plast bude hodně drahej :( Nebo jestli by opravdu nestačilo tam dát ty šrouby. V servise budou tvrdit určitě, že je ten plast potřeba vyměnit, jenomže taky třeba chcou jenom peníze, co myslíte? Jo a taky je mi divný, že to ten kryt podběhu nevydržel, auta už nejsou tak poctivě dělaný, jako dřív :(

post-4340-1194977024_thumb.jpg

Plasty jsou opravitelné, spíše je teď nevýhoda špatného počasí na takovéto opravy.Zatím by asi stačila nouzová oprava-zaleží jaké máš možnosti.Pokud máš garáž můžeš vložku vyndat a opravit rovnou na čisto, pokud ne udělej jen nouzovou opravu aby ti nešla voda do podběhu a opravu nech na jaro.Mezitím můžeš poptat vrakoviště-tento díl má jakýkoliv typ OII (snad jen RS má jiné) takže by to mělo jít dobře sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul jsem se do ETKY a tady máš potřebné díly: Podběh holý 1Z0809957 za 550 Kč a panel podběhu (to je ten tvrdý plast zepředu) 1Z0809953/A/ (liší se podle motoru, ale to ti poradí v servisu) stojí 295 Kč. Za tu částku bych to neopravoval, ale šel koupit nové, to ovšem záleží na tobě. Jinak hodně štěstí při opravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul jsem se do ETKY a tady máš potřebné díly: Podběh holý 1Z0809957 za 550 Kč a panel podběhu (to je ten tvrdý plast zepředu) 1Z0809953/A/ (liší se podle motoru, ale to ti poradí v servisu) stojí 295 Kč. Za tu částku bych to neopravoval, ale šel koupit nové, to ovšem záleží na tobě. Jinak hodně štěstí při opravě.

Máš pravdu, že ta cena je opravdu dostupná a tak zakoupit nový díl by bylo nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci :worthy

Já ten díl měnil cca před rokem, měl jsem praskléu jakousi "příčku" co je na něm vpřed dole..vzhledem k velikosti plastu jsem taky čekal cenu kolem 1000-1500, ale příjemně mně překvapili..přesně jak tu bylo, necelé tři stovky. Řekl bych jeden z nejlevnějších dílů na O II ;) Jsou to ale paradoxy :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul jsem se do ETKY a tady máš potřebné díly: Podběh holý 1Z0809957 za 550 Kč a panel podběhu (to je ten tvrdý plast zepředu) 1Z0809953/A/ (liší se podle motoru, ale to ti poradí v servisu) stojí 295 Kč. Za tu částku bych to neopravoval, ale šel koupit nové, to ovšem záleží na tobě. Jinak hodně štěstí při opravě.

A můžeš se prosím podívat kolik stojí ten filc/koberec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...