Přejít na obsah

Kontrolka EPC


PBJ77

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

zdravim nevite nekdo cim by to mohlo tak priblizne . wag com mam ale je spatne pocasi tak to nemuzu napichnout ale douvfam ze to nebude moc vazne. u vykonu se nic nezmenilo. nevite cim to muze byt MOC DÍK

tak sem to dal do servisu a kontrolka uz nesvití. ale bylo zavad jak nasetejch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

¨Rad bych vedel jestli nekdo vi co znamena kdyz sviti zadni svetla normalne a jen to prostredni nad sklem tomu sviti okrajove tri ledky z kazdeho kraje a prostredek ne sviti to trvale ale kdyz slapnu na brzdu sviti to cele v cem je problem?Samozrejmne mi sviti kontrolka EPC. Ale brzdy sviti jen ty okraje toho stredoveho brzdoveho svetla porad sviti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

¨Rad bych vedel jestli nekdo vi co znamena kdyz sviti zadni svetla normalne a jen to prostredni nad sklem tomu sviti okrajove tri ledky z kazdeho kraje a prostredek ne sviti to trvale ale kdyz slapnu na brzdu sviti to cele v cem je problem?Samozrejmne mi sviti kontrolka EPC. Ale brzdy sviti jen ty okraje toho stredoveho brzdoveho svetla porad sviti..

Tohle mi dělalo, když jsem si dal obrysovky z LEDek :-).. svítí ti všechny žárovky? zkontroloval jsi pojistky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přivítejte mě v klubu... :kol-32:

Prosím někoho, kdo výměnu má již za sebou, aby mi naznačil jak moc musím rozebírat palubku. Tady jsem se dočetl že je toho na rozebrání docela dost. kol119

Docela dost?? dyť ten návod je dost srozumitelný.. jen ten ovladač světel nevytahuj šroubovákem.. na to je jiný fígl.. ale ty ho nemusíš vyndávat vůbec.. stačí dodatečně vytáhnou kabely až sundáš kryt... jinak krytka pod budíkama a krytka pojistek se jen vyloupne... otázka 20 minut včetně výměny a zpětné monáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi když nesvítící brzdové světlo spustilo EPC, tak pak kontrolka zhasla až po několika nastartováních.

Jinak smazat chybu přes vag a podívat se, není-li tam něco dalšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak uz aj mne zasvietila EPC kontrolka. Zistil som,ze mi unikala chladiaca kvapalina z nadrzky cez termostat, tak som ho vymenil.Potom som isiel napichnut auto na VAG a vymazat chyby z riadiacej jednotky. Problem vsak je,ze sa mi neda na nu pripojit. Bol som aj v oficialnom service Skoda a ani tam to neslo..Nevie mi niekto poradit co s tym? Pred cca 4 rokmi som sa napajal na riadiacu jednotku uplne v poho, odvtedy som akurat vymenil autoradio a (to si nepamatem presne) namontoval central.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já jsem zase nemohl nastartovat vůbec. Po zapnutí zapalování se mi rozsvítili všechny kontrolky a pak zhasli, kromě EPC a Systému kontroly výfukových plynů. Motor netočil. Zkusil jsem to asi pětkrát až pak to naskočilo. Mezitím jsem několikrát odemknul a zamknul centrálem. Před nástupem jsem, ale mormál otevřel a kontrolka imobilizéru taky zhesla v pohodě. Pak jsem popojížděl po městě a vše ok. Ale až zas ráno budu vymrzlý motor startovat, tak mám obavu, co když to tentokrát nenaskočí. Jen tak orientačne, co by to mohlo být? Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu,včera se mi stalo když jsem jel z Havířova do Ostravy tak v OV mi najednou škublo za jízdy a otáčkoměr šel dolu asi na 10000 otáček a něšel přidávat plyn a vyskočila mi kontrolka epc,tak jsem zastavil,vypnul motor,počkal asi cca 3min a znovu nastartoval.Kontrolka EPC už nesvítila a dnes jsem jel tu samou trasu a nic se nědělo,kontrolka nesvítí auto se chová normálně,nevím co to bylo ale nevím jestli to nepotkalo taky někoho z vás,mám fabii 1.2 htp 47Kw,díky za rady...Nevím jestli je auto poblázněno z té zimy,auto normálně stojí venku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...