Přejít na obsah

Elektrika


annonne

Doporučené příspěvky

Chlapi potřebuji radu,

mám blikající vánoční stromeček / světla + palubka /, kterému občas / teď skoro pořád/ nejde servo.

Senzor úhlu vysušen a omáznut vazelínou, nová baterie, nový regulátor napětí, obnažené kabely,

na vaq stále bez hlášení chyb.Občas na palubce servo svítí, ale funguje bez problémů, ale taky občas ne.

Má někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som tento problém takmer identický riešil skoro dva dni v garáži. V značkovom servise v prievidzi mi povedali, že je to určite BSG jednotka-cena asi 20 000 Sk, auto tam nechať dva dni, musí sa vraj rozobrať celá palubovka, skntrolovať všetky vodiče. Nemal som čas, tak som išiel domov, v inom servise mi povedali, že je to zaručene senzor uhlu natočenia- v Košiciach chceli za repasovaný 3450 Sk. Nakoniec mi kamarát poradil- brat mu robil v nemenovanom značkovom servise, tie spomínané vodiče v tom ohybe všetko vymeniť. Keď som ich iba mrierne potiahol, ihneď sa rozpadli. Boli celkom zaoxidované, zelené a zhnite, takže nefunkčné. Izolácia nabrala asi trojnásobný objem oproti pôvodnému. Všetky vodiče, je ich asi 28 ks som v dĺžke približne 40-50 cm vystrihol až po zdravú zdravú časť a nahradil ich novými vodičmi. Zatiaľ to ide dobre, všetky problémy zmizli a pevne verím, že som si ušetril nejaké tisícky. Verím, že Vám moje skúsenosti pomôžu. Ak chcete nejaké bližšie podrobnosti, rád vám pomôžem a podelím sa o ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...