Přejít na obsah

Vysoké otáčky po štarte


slavo

Doporučené příspěvky

mam 1.6/55kw, keď naštartujem studenú, mám otáčky cca 2000 po miernom ohriatí asi tak 2km klesnu na normalny volnobeh cca 750, zda sa mi to dost vysoke, zacalo mi to robit az teraz, mam najazdene 86000 km. Inac teple starty OK, a vsetko ostatne vyzera v poriadku. Neviete co to moze byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 1.6/55kw, keď naštartujem studenú, mám otáčky cca 2000 po miernom ohriatí asi tak 2km klesnu na normalny volnobeh cca 750, zda sa mi to dost vysoke, zacalo mi to robit az teraz, mam najazdene 86000 km. Inac teple starty OK, a vsetko ostatne vyzera v poriadku. Neviete co to moze byt?

Ja mam 74Kw - a po nastartovani ihned klesnou na tech 750/800. zadny jako to bylo u jinych - nejaky ten sytič - tady uz vse ridi RJ motoru a neni potreba zvedat otacky. Ja bych si u tebe typnul na vycisteni klapky a mrknul na diagnostiku vsech cidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 1.6/55kw, keď naštartujem studenú, mám otáčky cca 2000 po miernom ohriatí asi tak 2km klesnu na normalny volnobeh cca 750, zda sa mi to dost vysoke, zacalo mi to robit az teraz, mam najazdene 86000 km. Inac teple starty OK, a vsetko ostatne vyzera v poriadku. Neviete co to moze byt?

Nebol si nahodou na prehliadke v servise?Robi to ked sa vycisti skrtiaca klapka a vtedy motor bezi na vysoke otacky.Malo by sa to same dat naspat do poriadku.1 z moznosti kedy to moze robit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 1.6/55kw, keď naštartujem studenú, mám otáčky cca 2000 po miernom ohriatí asi tak 2km klesnu na normalny volnobeh cca 750, zda sa mi to dost vysoke, zacalo mi to robit az teraz, mam najazdene 86000 km. Inac teple starty OK, a vsetko ostatne vyzera v poriadku. Neviete co to moze byt?

Me pri nastartovani na studeno vyskoci otacky na 1500,tak jak byl ve skodovce sytič vedle ridicova sedadla,tak je to neco podobneho akorat automat,po zahrati motoru klesnou do normalu.jeslti ti to startuje jinak normalne tak si myslim,ze se nemas ceho obavat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...