Jump to content

FEL 1.6 jednotky s různými imobizery?


Kuba
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

Mám fel 1.6 r.v 96. Potřeboval bych zkusit jinou řídící jednotku. Já mám v autě jednotku která na diagnostice píše že má jednotku imobilizeru, tzn. že pokud vím, mám čip v klíči.

Jednotka kterou bych tam rád zkusil je z r.v.97 a kromě čipu v klíči má také "černou" krabičku, která se musí před startem kamsi strčit.

Lze tyhle dvě jednotky zaměnit? Je mezi nimy rozdíl? Je více druhý jednotek pro 1.6? Lze je rozeznat podle nějakého čísla?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Všechny Felicie, benzínové i naftové mají immobilizer mimo jednotku motoru, umístěna je pod palubkou nad levou nohou řidiče. Vedou k ní dva kabely, jeden je od transponderu (cívky) na spínačce, druhý je pro napájení a přenos dat. Pokud budeš měnit řídící jednotku motoru, zjisti si pin immobilizeru, protože bude potřeba udělat přizpůsobení. Ta "černá krabička" není orig. Škoda, to někdo přidal, přerušuje to přívod proudu do ECU, možná i do starteru a klidně to vyhoď.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ahoj

mam ted problem s felicii a immobilizerem.moje znama ztratila klice od auta a druhy nema.ma jen klic se kterym otevre auto a zapne spinacku ale nema immobilizer.

prosim jde nejak zjistit pin immo aniz bych musel dotahnout auto do skodovky ?existuje nejaky program kterym to dokazu zjistit?nebo to mate nekdo u sebe?auto stoji v praze.za jakou cenu to kdo umite?

diky

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...