Přejít na obsah

Prasklá kost


Urbo

Doporučené příspěvky

Ahoj, praskla mi kost, která je vidět na obrázku. U škodovky stojí asi 400,-- jenže za práci si u nás řikaj 700,-- na hodinu, což už se mi jim platit nechce, zvlášť po tom, co jsem mi posledně profíci vyměnili uplně něco jinýho, než jsem chtěl. K věci. zajímalo by mě, jestli se to dá vyměnit tak, že prostě odšroubuju, vyhodim, našroubuju novou a jedu. Jestli se třeba při výměně nemusí měnit i ty silent bloky, na kterejch to drží. Musim pak jet s autem na geometrii, když je ta kost totožná? Nejsem zrovna automechanik, ale zdá se mi, že vyměnit tohle by neměl bejt problém. Dík za radu.

post-9528-1195054254_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Měnil jsem gumové části kosti (originál ve škodě nic nestojí) včetně silentbloků stabilizátoru, není

v tom problém, šikovné je rameno lehce přizvednout druhým heverem. Nebojsa a skoč na to :)

Geo jsem dělal protože jsem vyměňoval zároveň i čepy.

Dají se ty gumové části sehnat i jinde? Přes víkend jsem zjistil, že už jsou dost volné, ale jinak vše vypadá OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V těch kostích se dají taky samostatně vyměnit, dělal jsem to a kupoval jsem je tady: http://skoda-dily.cz/index.php?action=sear...ery=1J0+411+327

Můžeš mi prosím stručně popsat, jak jsi ty díly měnil? Resp. jak jsi tam dostal ty nové? Pokud se dívám, tak ty gumové části mají okraje, které jsou poměrně pevné a jsou vyšší, než je průměr díry v kosti. Jen mě zajímá, jak jsi dostal větší průměr gumy do menší díry... Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1J0411315G.jpg

A to tam šlo i přes ten vyvýšený okraj, jo? nebo to byl jen váleček bez okraje? Viz obrázek - vím, že to není na 100% stejné, ale ty moje gumové kousky mají stejné hrany/okraje jako ty na obrázku a tak mám obavu, že to tam neprotlačím.

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...