Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mě jestli jde Maxidot do rv98 a co to obnáší. Stačí vyměnit jenom budíky nebo ne?

potom ještě komfortku, dveřní jednotky a někoho kdo ti to udělá... jo a taky vlastně klíče, jednotku bagu... bude to celkem balík...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši,tak to tak nějak nechápu.Pochopím upravy dodělávky tuning a podobně.Ale proč tak zasahovat do toho auta?tak si rovnou kupte novější model a je to v klidu ne?Přijde mi to jak na stránkách 105 a 120kářů kteří taky měnili až vyměnili.Ten chtěl motor,ten zase přístrojivku z GLX,tam se to dalo pochopit ale u těchto modelů?Nebo fakt na lepší nemáte?Já koupil r.v.00 to byla podmínka,aby to mělo novější přístrojovku a pohoda nemusím to kur..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši,tak to tak nějak nechápu.Pochopím upravy dodělávky tuning a podobně.Ale proč tak zasahovat do toho auta?tak si rovnou kupte novější model a je to v klidu ne?Přijde mi to jak na stránkách 105 a 120kářů kteří taky měnili až vyměnili.Ten chtěl motor,ten zase přístrojivku z GLX,tam se to dalo pochopit ale u těchto modelů?Nebo fakt na lepší nemáte?Já koupil r.v.00 to byla podmínka,aby to mělo novější přístrojovku a pohoda nemusím to kur..!

pockej a maxikem se to auto nici??? to jsou me novinky...kdyz to vyndam tak to bude v pohode nebo ne??? to jsem to teda posral...poradi nekdo jak to dat nejlip dohromady nerad bych aby se neco s tim autem stalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši,tak to tak nějak nechápu.Pochopím upravy dodělávky tuning a podobně.Ale proč tak zasahovat do toho auta?tak si rovnou kupte novější model a je to v klidu ne?Přijde mi to jak na stránkách 105 a 120kářů kteří taky měnili až vyměnili.Ten chtěl motor,ten zase přístrojivku z GLX,tam se to dalo pochopit ale u těchto modelů?Nebo fakt na lepší nemáte?Já koupil r.v.00 to byla podmínka,aby to mělo novější přístrojovku a pohoda nemusím to kur..!

Tak on třeba někdo na mr.01 nemá. Tak si koupí 98-99 a postupně, jak jsou peníze, si to předělává k obrazu svému. Anebo má auto od nového, ale časem se mu začne líbit tohle a tohle a je to . Co je na tom složitého k pochopení? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

složitého k pochopení.třeba by si chtěl jednou koupit tvoji káru a zjistí že je to celé překopané a nekoupí to z různých pochybností,a za další tak si našetři na lepší novější,možná tě to vyjde levněji než vše dokupovat a dodělávat,a ne vždy se všechno povede a to pak taky není k chlubení.Hlavně,když kupuji auto,vím co chci ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

složitého k pochopení.třeba by si chtěl jednou koupit tvoji káru a zjistí že je to celé překopané a nekoupí to z různých pochybností,a za další tak si našetři na lepší novější,možná tě to vyjde levněji než vše dokupovat a dodělávat,a ne vždy se všechno povede a to pak taky není k chlubení.Hlavně,když kupuji auto,vím co chci ne?

No mám pocit, že 90% lidí vůbec nezajímá jak je co zapojený... prostě jdou a tupě koupí podle výběru... TDI/Benzín, potom kouknou na cenu, pak na kilometry- nejlépe od AAA - 85tis, MR98... a konec (jo taky ještě výbava).

Mimochodem kluci třeba Vaša, ti dodělají prakticky cokoli a jedou podle DP, takže elektrika je zapojená tak jak má být, svazky jsou jako origo, diagnostikovatelné jako origo - takže žádnej problém, v případě závady není problém odhalit. A cena? No nevím, třeba příplatek za tempomat, xenony, navi, klimatronik, boční vaky, výhřev, ESP... kolik to stojí jako nové a kolik na dodělání...

Jinak ano, pokud kupuji auto - vím co chci - když bude nové, tak si zaškrtám konfiguraci přesně jakou budu chtít - sice se pravděpodobně nedoplatím ale což :). Když kupuju ojetinu, tak sice vím taky co chci, ale na 80% stejně nebudou mít přesně to co chci - nebo to bude nehorázně drahý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši,tak to tak nějak nechápu.Pochopím upravy dodělávky tuning a podobně.Ale proč tak zasahovat do toho auta?tak si rovnou kupte novější model a je to v klidu ne?Přijde mi to jak na stránkách 105 a 120kářů kteří taky měnili až vyměnili.Ten chtěl motor,ten zase přístrojivku z GLX,tam se to dalo pochopit ale u těchto modelů?Nebo fakt na lepší nemáte?Já koupil r.v.00 to byla podmínka,aby to mělo novější přístrojovku a pohoda nemusím to kur..!

No možná to je tím, že to lidi baví a nechtěj si kupovat novější, protože s tím co maj jsou spokojený. Jako ti s těma 105 a 120. Škodovka je auto netušených možností. Taky jsi nemusel dodělávat podsvícení kliček, ale rovnou koupit Superba. U toho to mám dojem dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja taky nemuzu souhlasit, a vubec mi ten nazor prijde celkem zcestnej, nevim, co ti prijde divnyho na dodelani maxiku, nebo tak? v podstate je to ta sama zamena, jako kdyz vymenujes treba nraznik origo za tuningovej ( o tuningu si sam mluvil, ze ti nevadi a todle je v podstate taky takovej tuning.... ) ty mas to auto asi v plny palbe, ale z vlastni zkusenosi muzu rict, ze sem se snazil koupit dobry auto, za dobry prachy s tim, ze co nema si muzu za vyhodnej peniz dodelat, prijde mi to celkem logicky, aneb jak uz tady bylo psano, nebudu davat hrisny prachy za to, co muzu mit pak za polovic, bez toho, abych to auto nejak znehodnotil, jak ty povidas....mozny, kdybyses do toho pustil ty, tak by se tak stalo, ale kdyz to sveris odbornejm rucickam, kterech je tady na tech strankach hafo, tak ti garantuju, ze nepoznas rozdil od originalu, ba naopak este prijemne u montae pokecas a budes to mit za zlomek origo ceny, tot muj nazor! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som tiez kupoal auto ako ojetinu, a vyberal som podla ceny, roku výroby, motoru, kilometrov a aj podla výbavy. tu som chcel elegance. Vsetko vyslo, ale teraz zistujem, co by som este asi chcel a nemám.

No a je toho este dost :

maxidot

climatronic

xenony

mozno ESP. a to je ale asi vsetko.

Takze som sa strafil urcite aspon na 80%. Ale kedze to nemám, tak uvazujem o dorobení. NEmam 700k-800k aby som si kupil nove vo fullke.

Takze ja nemam tiez nic, proti dodelávani.

Mam O1 r.v. 10/2002 . Co potrebujem k tomu, aby som mal Maxidot ? A kde to zozeniem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...