Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dobrý den, jsem tu nový a chci si koupit budíky s maxidotem na octavii r.v. 1/2000. Tudiž myslím že mám komfortku 2,5 (do dnes nevím co to znamená) a +- vím co vyměnit.Chci se zeptat, pokud bych koupil budíky bez pinu, jestli by byl někdo z vás ochotný mi ho zjistit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ještě jednou se chci zeptat (doufém že mě za to neukamenujete), jak je to s tou elektrikou na ten Maxidot musí se upravit (přepinovat) nebo se tam skradka jen zastrčí a je to.Tak aby fungovaly kontrolky.Mam octavku 1,9 TDI r.v. 1/2000. Já vím že je to tu napsáno , ale jeden píše že musí a druhý píše že ne tak teda fakt nevím.Aby mi klíče zustaly tak jsem si koupil Transponder 3g.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar pánové, nemá náhodou někdo někde vypsané vše co ukazuje maxidot.....?

Kdyby byly i fotky, nebylo byto špatné...

Dále jsem se chtěl zeptat, zda-li maxidot na 2.5 gen. ukazuje vše stejně jak maxidot na 3.gen.

Osobně si myslím že to ukazuje vše stejně, ale nejsem si jist, proto se ptám.

Předem vám všem děkuji za odpovědi.

Pavek.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá se to přes kabel VAG, trvá to přibližně 2 minuty, jen se v panelu přístrojů změní kódování jazyka. Já kabel mám, ale když jsem ho neměl tak mi i paměť závad vyčetli zadarmo, dál i když jsem potřeboval PIN do autorádia tak mi ho Pardubicích v servise zjistili zadarmo, tak třeba v Praze najdeš servis který ti to udělá taky zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Potřeboval bych od vás radu profíci, provedl jsem s Vašou montáž Maxidotu 2.5 gen. na mou octavii.

Mám tu ale jeden problémek, nemůžu se dostat do hlavní nabídky, prostě držím šipku pravé páčky a pořád nic. Když jsme tam dali s Vašou na zkoušku maxidot 3gen. tak to šlo.

Takže nevím kde je zakopaný pes.... Vaša taky neví........ :feve:

Nevíte někdo čím to může být, nemá někdo maxidot 2.5 gen.....? :help: :help:

dík Pavek.1

Editováno: , autor: pavek.1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam maxe na 2.5 gen a vse funguje jak ma....dam sipku dolu a jsem v nabidce...zkus drzet sipku dolu a zaroven reset...kdysi jsem to tak delal nez jsem se naucil mackat jenom sipku dolu :D treba to pomuze...jinak netusim...jen me to nepipa kdyz necham rozle svetla a neukazuje me to otevrene dvere...zkus to predelat na 3g nekde jsem tu videl tusim cosby ze prodaval komplet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...