Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Cau

Aj ked bude mat budiky s udajmi pri stupnici paliva a teploty (nejaky medzifacelift) stale to moze byt komfort 2,5G a na ten asi maxidot nema (skoro nemozne ho zohnat). Ja mam r.v. 1/2001, 81 kW a jediny vzhladovy rozdiel oproti budikom pre 3gen. je v rozdielnych ukazovateloch rychlosti. Kym budiky 2,5G maju stupnicu do 220 km/hod, tak 3G budiky maju stupnicu do 240km/hod.

Editováno: , autor: torpedox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti rikal kdo ??? nebo kde si to cetl ?to mozna nejde upozerneni zapnutich svetel ale to nema nic spolecneho z maxi-dotem aby nesel, nekteri to chcou pro to ze nemaji ani vystrelovaci klic tak pro to ale na maxi-dot to jde a nema to vliv, popripade informuj Vasu,Cosbyho,MartinaRS a nebo i zdesim ti to rekne :)

videl jsem na O I 2001 maxi-dot vse fungovalo jak melo jen se mu neukazovaly zadni dvere otevrene zvlast..

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde som hovoril ze maxidot nepojde? povedal som len ze nebude fungovat na 100% svojich moznosti do r.v. 5 nebo 6/2001.

citat z inej temy - kontrola otevrenych dveri:

"3 g to jde CANem

a CAN 2,5g si nerozumí s CAN 3g

proto každej předělává dveřní jednotky aby to fachalo"

a vystrelovaky su aj origo na 2,5g lahko zohnatelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau

Aj ked bude mat budiky s udajmi pri stupnici paliva a teploty (nejaky medzifacelift) stale to moze byt komfort 2,5G a na ten asi maxidot nema (skoro nemozne ho zohnat). Ja mam r.v. 1/2001, 81 kW a jediny vzhladovy rozdiel oproti budikom pre 3gen. je v rozdielnych ukazovateloch rychlosti. Kym budiky 2,5G maju stupnicu do 220 km/hod, tak 3G budiky maju stupnicu do 240km/hod.

ja mam 3gen a budik do 220km/hod asi to nebude pravda co pises

Škoda Octavia Ambiente 1.9 TDI 66kw

modelový rok 2002 presnejsie 10/2001 a maxidot

Editováno: , autor: john1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Libor:

jak jsem psal vys nepujde kontrolka otevrenych dveri - zadna - koukni treba

a upozorneni na zapla svetla (zvukovy)

to John: mozna jsem se mylil to rozdeleni budiku /220-240kmh/ vyplynulo z prozatimni zkusenosti na 81kW, na 5 octaviich r.v 2002 jsem uz budiky do 220km/h nevidel. Nikde jsem se nedocet od kdy do kdy presne se davali budiky se stupnici 220 s popisem teplomeru a palivomeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Libor:

jak jsem psal vys nepujde kontrolka otevrenych dveri - zadna - koukni treba

a upozorneni na zapla svetla (zvukovy)

to John: mozna jsem se mylil to rozdeleni budiku /220-240kmh/ vyplynulo z prozatimni zkusenosti na 81kW, na 5 octaviich r.v 2002 jsem uz budiky do 220km/h nevidel. Nikde jsem se nedocet od kdy do kdy presne se davali budiky se stupnici 220 s popisem teplomeru a palivomeru.

prepac asi mas pravdu z tou 81kW neako som si to nevsimol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim dodelavam maxidoty do me octavky 1.6 55kw, prvni jsem tam dodelal jen palubak ted je mym cilem udelat ( ne zcela funkcni maxiky.) zapojene uz to mam jezdim jezdim. Jen potrebuji vedet jak zapojit otackomer aby fungoval. A take jeste mi to momentalne pise stop tlak oleje.

V jednom eshopu rikali ze se da koupit nejaky can-bus adapter a pak by melo vse fungovat krome kontrolky airbagu. Neslyseli jste o tom? Momentalne jeste nemam ani konfortku tepeve vsechno taham.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Nazdárek pánové, mám dotaz na kterej lze asi těžko jen tak odpovědět, ale na kolik by zhruba vyšla předělávka v oct I 1,9 TDI 66 kW r.v. 2003 vyb. elegance na maxi dot, včetně práce a i budíků, případně je-li tu nějakej démon na kterýho bych se mohl obrátit. Díky za odpovědi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...