kenny1

Maxidot - dodělání

456 příspěvků k tomuto tématu

Praze je Rolbař, jižní čechy Ferda, ten je tuším ze Strakonic

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zdravím. Moje otázka se ne tak úplně týká dodělaní maxidotu, ale nechci zakládat nové téma. Jedná se o Oct 1 Combi, rok 2002, elegance, budíky s maxidotem, radio s navigací Škoda Navi (Blaupunkt), atd.... Problém je ten že byl měněn dosluhující maxidot za nový, pouze display po výměně vše v pohodě až do teď kdy se zbláznil malý levý display s hodinama a to tak že ,,minuty stále rotují dokola někdy rychleji někdy pomaleji pořád dokola 0-59,,  Na kroutítko nereaguje, v pořádku cvaká, není zaseklé, po rozdělaní a proměření ani elektronicky nevede samo o sobe, při stisknutí samo sebou vedou mikro spínače tak jak mají.

Napadla mě porucha nějakého krystalu co řídí hodiny nebo nevím. 

Zajímá mě jaké jsou možnosti opravy či se s tím někdo nesetkal. A jestli je jedinná možnost výměna celých budíku nebo oprava třeba nějak softwerově.  

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemá někdo náhradní LCD minidot nebo aspoň nějaké výrobní číslo toho LCD?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Poradí mi někdo co mám špatně?

Po montáži budíků s MAXIDotem mi při přepnutí páčky na dlouhodobou spotřebu zhasne display. Když zmáčknu tlačítko znova, rozsvítí se zpátky display, ale dlouhodobá pamět se samozřejmě neukazuje.

Vyzkoušel jsem několik páček i jiný budíky. Nepomohlo nic, výsledek stejný. Zapojení jsem kontroloval, kabely propískal. Všechno se zdá být v pořádku. Už si nevím rady.

Díky za každou radu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A to máš O1? To co popisuješ tak takhle to má audi. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se