Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

jak máš kolíbku na palubní PC tak podrž šipku dolů cca 4 s skočí ti menu kde si šipkama vybereš co chceš a ono se za chvíli přepně do zvolené položky

Prosím tě , co se dá ještě tím to ovladačem nastavit? Ta kontrolka na tankování bude svítit jenom když bude rezerva?Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě , co se dá ještě tím to ovladačem nastavit? Ta kontrolka na tankování bude svítit jenom když bude rezerva?Dík.

máš tam menu

NAVIGACE (pokud máš)

PALUBNÍ PC

STAV VOZU

pokud navolíš stav vozu sice ti bude indikovat rezervu ale nic jinýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nabídka tam skočí když podržím šipku nahoru i dolů, je to jedno, stačí chvilku (3s) podržet, když potvrdím "stav vozu" rosvítí se nápis :

"stav vozu OK", to je všecho, nic víc mi to nedělá jen tam svítí to "OK".

Předpokládám, že pokud by v tu chvíli byla třeba rezerva tak by tam svítila ta benzínka místo toho OK, je to tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus,predem upozornuju,ze jsem nebyl liny a pouzil hledani,ovsem bezvysledne :help: vcera jsem si hral s maxidotem v o2 a nasel jsem tam upozorneni pri prekroceni rychlosti,ma to maxik i u o1?uvazuju o montazi budiku s maxem,ale nejak nevim o jake funkce si polepsim.nemate nekdo nejaky odkaz s popisem funkci maxe na O1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus,predem upozornuju,ze jsem nebyl liny a pouzil hledani,ovsem bezvysledne :help: vcera jsem si hral s maxidotem v o2 a nasel jsem tam upozorneni pri prekroceni rychlosti,ma to maxik i u o1?uvazuju o montazi budiku s maxem,ale nejak nevim o jake funkce si polepsim.nemate nekdo nejaky odkaz s popisem funkci maxe na O1?

O I nemá speed limit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem to na Seat Toledo, r.v. 2000 tedy na aute elektricky hodne podobnem jako O1. Tam se to nastavovalo tusim VAGem... znamej tam mel nastavenejch 140km/h a jak tuhle rychlost prekrocil tak mu piskaly budiky... maxidot nemel.

jo tak to jde myslím nastavit nakódováním budíků na kanadu a pak to při 60km/h pípne

ale na maxidotu nevím jestli něco ukáže

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem to na Seat Toledo, r.v. 2000 tedy na aute elektricky hodne podobnem jako O1. Tam se to nastavovalo tusim VAGem... znamej tam mel nastavenejch 140km/h a jak tuhle rychlost prekrocil tak mu piskaly budiky... maxidot nemel.

Myslím to nějak funguje když se na budíkách nastaví něco jiného než Evropa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi.-...ja jak hledam tak stejne tu nemuzu najit ..nechce se mi delat nove vlakno a tak se ptam:mam OI 1.9 tdi ALH r.v. listopad 2000 model 2001-faceliftovanej....chci maxidot,ale nechce se mi vyhazovat mega penez za komfortku.chci se zeptat co tam budu mit za funkce ma maxidotu?zustane mi aspon vse co mam ted na palubnim pc??mam tam ted dojezd,teplotu,spotreba okamzita,na 100km,na 1000km,jak dlouho jedu atd atd.....docetl jsem se tu ze me nebude fungovat zobrazeni otevrenych dveri.......byla by montaz jednoducha?nakodovani pripojeni a hotovka?diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi.-...ja jak hledam tak stejne tu nemuzu najit ..nechce se mi delat nove vlakno a tak se ptam:mam OI 1.9 tdi ALH r.v. listopad 2000 model 2001-faceliftovanej....chci maxidot,ale nechce se mi vyhazovat mega penez za komfortku.chci se zeptat co tam budu mit za funkce ma maxidotu?zustane mi aspon vse co mam ted na palubnim pc??mam tam ted dojezd,teplotu,spotreba okamzita,na 100km,na 1000km,jak dlouho jedu atd atd.....docetl jsem se tu ze me nebude fungovat zobrazeni otevrenych dveri.......byla by montaz jednoducha?nakodovani pripojeni a hotovka?diky moc

To je tak řešení trochu o ničem. Přístrojovku musíš přepinovat. Najdi si příspěvek od Vaši přestavba na 3. genetraci. Tam to je super popsané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci delat prestavbu na 3gen..jen na 2.5gen dat maxidot

pokud dáš maxidot na 2.5gen komfortu tak na maxidotu ti nepůjde akorát signalizace otevřených dveří a nepůjde výstražný pípak rozsvícených světel při vytáhnutí klíčku. Pokud se pletu, tak zkušenější odborníci ať mně opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co teda ten maxik umi navic nez maly pc?teda krome toho ze umi lepe vypadat :)

Nejen ze lepe vypada ukazuje i otevrene dvere kapotu atd. ..radiostanici, popr. cd, stupne teploty jsou zvlast, pokud mas navi tak i sipky a hodiny jsou vetsi tam kde je male pal. PC..proste je lepsi a nemusis porad jak debil preklikavat :)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...