Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

vysvětloval jsem ti to X krát v SZ a už ti to bylo řečeno i tady a je tu x témat kde to máš taky napsaný že pokud nemáš 3.g. tak budeš muset koupit klíče

tak se zkus zeptat ještě x krát možná se něco změní

omlouvam se vyroba je listopad 2000.vaso ty jsi rikal ze staci napinovat a nakodovat,o transponderu bo co to je jsi nic nerilal.tudiz pocitam stim ze koupim budiky nakoduju napinuju a jede to..fce jedou vse krom otevirani dveri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se vyroba je listopad 2000.vaso ty jsi rikal ze staci napinovat a nakodovat,o transponderu bo co to je jsi nic nerilal.tudiz pocitam stim ze koupim budiky nakoduju napinuju a jede to..fce jedou vse krom otevirani dveri

ještě musíš dát jinou sadu klíčů, nemáš totiž immo 3. gen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se vyroba je listopad 2000.vaso ty jsi rikal ze staci napinovat a nakodovat,o transponderu bo co to je jsi nic nerilal.tudiz pocitam stim ze koupim budiky nakoduju napinuju a jede to..fce jedou vse krom otevirani dveri

psal jsem že budíky 3.G potřebují v klíčích immo pro 3.g

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem že budíky 3.G potřebují v klíčích immo pro 3.g

je nekde na netu jaky ty klice budu potrebovat?budu ted instalovat dalkove starty s centralem a alarmem a cip immo se bude vykuchavat a davat do toho alarmu...tak nevim jak to stim maxidotem mam udelat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je nekde na netu jaky ty klice budu potrebovat?budu ted instalovat dalkove starty s centralem a alarmem a cip immo se bude vykuchavat a davat do toho alarmu...tak nevim jak to stim maxidotem mam udelat?

v tom případě si kup jen čipy imma, třeba na dieselforu je někdo nedávno prodával za pár stovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Rakso.cz čip nemaj, pokud by si ho sehnal, nemusíš kupovat sadu klíčů.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry657399

Tady prodava za 150kc

...jak me Vasa vysvetlil tak pokud chcete Maxidot na 2,5gen komfortu tak se musi min vymenit i immo 3g tycinka aby to slo sparovat s klicema, nebo predelat cele na 3g aby to ukazovalo vse ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemaji ten cip imma na raksu??a ten cip musim koupit na 3gen???dat ho do sveho klicku a nepotrebuju vystrelovaky?

Už mě to nebaví je to pořád dokola. Čteš si vůbec odpovědi které ti tu dáváme. Poslední přísvěvek na první straně tohoto vlákna máš odkaz na transponder do klíčů. Co ještě chceš vědět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je opravdu jako u blbejch.kdyz se ptam jestli na muj tip pujdou dat budiky s maxem tak kazdej jooo to pujde staci napinovat a nakodovat!!!!!!o nejakym cipu immo nebyla absolutne rec...pristel pepa 007 s transpopnderem ci co to je tak me zmatnul a ted vi s immo 3g....takze v tom mam jednoduse bordel...z toho ze jeden rekne transponder druhej neee to ne treti jo to pujde...a patej precti si je tady toho dost!!!cetl jsem nekolikrat prestavbu 3g-tu nechci!!!!!chci vse na svoji 2.5.....takze vam moc dekuji za trpelivost a pochopeni..snad to chapu.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je opravdu jako u blbejch.kdyz se ptam jestli na muj tip pujdou dat budiky s maxem tak kazdej jooo to pujde staci napinovat a nakodovat!!!!!!o nejakym cipu immo nebyla absolutne rec...pristel pepa 007 s transpopnderem ci co to je tak me zmatnul a ted vi s immo 3g....takze v tom mam jednoduse bordel...z toho ze jeden rekne transponder druhej neee to ne treti jo to pujde...a patej precti si je tady toho dost!!!cetl jsem nekolikrat prestavbu 3g-tu nechci!!!!!chci vse na svoji 2.5.....takze vam moc dekuji za trpelivost a pochopeni..snad to chapu.diky

transponder - čip imma ;)

jak máš MR01, tak aby ti tam fachaly budíky z MR02 a výš, tak musíš přepinovat konektory a dát jiný čip imma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je opravdu jako u blbejch.kdyz se ptam jestli na muj tip pujdou dat budiky s maxem tak kazdej jooo to pujde staci napinovat a nakodovat!!!!!!o nejakym cipu immo nebyla absolutne rec...pristel pepa 007 s transpopnderem ci co to je tak me zmatnul a ted vi s immo 3g....takze v tom mam jednoduse bordel...z toho ze jeden rekne transponder druhej neee to ne treti jo to pujde...a patej precti si je tady toho dost!!!cetl jsem nekolikrat prestavbu 3g-tu nechci!!!!!chci vse na svoji 2.5.....takze vam moc dekuji za trpelivost a pochopeni..snad to chapu.diky

Tak dobře . Ještě jednou. Ty máš komfort 2,5 generace a nepotřebuješ vidět na maxiku otevřené dveře, abys nemusel předělávat ř.j. dveří.

Takže potřebuješ:

Budíky s maxidotem a buď sadu klíčů (aby v sobě měly transponder pro novou generaci imma ,která je v budíkách), nebo do starých klíčů vložíš nový transponder.

Přepinovat budíky, přizpůsobit klíče.

Pokud bys měl 3. generaci komfortu, tak měníš pouze budíky s maxidotem, klíče (a tedy i traspondery v klíčích) zůstávají.

Už nevím jak ti to lépe popsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobře . Ještě jednou. Ty máš komfort 2,5 generace a nepotřebuješ vidět na maxiku otevřené dveře, abys nemusel předělávat ř.j. dveří.

Takže potřebuješ:

Budíky s maxidotem a buď sadu klíčů (aby v sobě měly transponder pro novou generaci imma ,která je v budíkách), nebo do starých klíčů vložíš nový transponder.

Přepinovat budíky, přizpůsobit klíče.

Pokud bys měl 3. generaci komfortu, tak měníš pouze budíky s maxidotem, klíče (a tedy i traspondery v klíčích) zůstávají.

Už nevím jak ti to lépe popsat.

super diky moc takhle me to staci a uz to konecne chapu.takze do klicku budu potrebovat tohle http://www.autoramecky.cz/index.php?page=s...1&Itemid=71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nazakládal nové vlákno, nikde se o tom nepíše, když mám 3G s minidotem od výroby, co mi všechno přinese za nové funkce když tam dám maxidot? (kromě velkýho displeje asi nic)! To stahování oken na dálku asi ne? Nikde v návodu na přestavbu sem se zatím nedočetl jaké funkce to přináší (je možné že spoustu jich tam již mám)....

Dotaz 2: Když bych se už rozhodl tam dát maxidot, můžu minidot dát např do octávie r.v. 98? Nebo už nepůjde použít v jiném autě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nazakládal nové vlákno, nikde se o tom nepíše, když mám 3G s minidotem od výroby, co mi všechno přinese za nové funkce když tam dám maxidot? (kromě velkýho displeje asi nic)! To stahování oken na dálku asi ne? Nikde v návodu na přestavbu sem se zatím nedočetl jaké funkce to přináší (je možné že spoustu jich tam již mám)....

Dotaz 2: Když bych se už rozhodl tam dát maxidot, můžu minidot dát např do octávie r.v. 98? Nebo už nepůjde použít v jiném autě?

maxi dot ti přinese jen MAXI zobrazení - jak říkáš "nic" navíc

okma na DO nemají s budíky nic společného, DO se řeší v komfortní jednotce

o tvém posledním dotazu je skoro celé toto téma - zkus si ho přečíst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxi dot ti přinese jen MAXI zobrazení - jak říkáš "nic" navíc

okma na DO nemají s budíky nic společného, DO se řeší v komfortní jednotce

o tvém posledním dotazu je skoro celé toto téma - zkus si ho přečíst

MiniDot - PoloDot zobrazuje otevrene dvere kufr atd ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxi dot ti přinese jen MAXI zobrazení - jak říkáš "nic" navíc

okma na DO nemají s budíky nic společného, DO se řeší v komfortní jednotce

o tvém posledním dotazu je skoro celé toto téma - zkus si ho přečíst

Právě že jsem četl, a řeší se tu transpondéry, klíče atd... Právě že když mám tedy 3gen tak mi to asi nepřinese nic nového, když mám vystřelovací klíče, zrcátko při zař. zpátečky atd... Díky za objasnění toho MAXI zobrazení, myslím že toto by mi přineslo maximálně šipky při použití navigace....

MiniDot - PoloDot zobrazuje otevrene dvere kufr atd ?

Ano, ale trochu jinak není tam zobrazeno celé auto, ale pouze jedna malá kontrolka plus se objeví doprovodný nápis! Třeba i kapota otevřená...

nezobrazuje, ale on podle mě chce něco extra navíc a tam nebude

píše dveře otevřeny

Právě ty extra funkce jsem myslel, jako alarm, DO oken atd... díky za objasnění že je to funkcí komfortky a MAXI k tomu nepotřebuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O I nemá speed limit

Chci se zeptat. Pokud mam O1 s malým PC bude mi po prestavbe na Maxidot ukazovat počítač nově dojezd v km na nádrž. Mám za to že ten starý malý PC to neumí.Dík. Jo a jinak neznáš někoho v okolí Prahy kdo by mi to předělal? Mám OI model 00. Chci aby šlo všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat. Pokud mam O1 s malým PC bude mi po prestavbe na Maxidot ukazovat počítač nově dojezd v km na nádrž. Mám za to že ten starý malý PC to neumí.Dík. Jo a jinak neznáš někoho v okolí Prahy kdo by mi to předělal? Mám OI model 00. Chci aby šlo všechno.

pokud nemáš 1,8 T tak ti dojezd bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...