Přejít na obsah

Maxidot - dodělání


kenny1

Doporučené příspěvky

Přemýšlím o dodělání maxidotu chtěl bych vědět na kolik to příjde a jak dlouho to trvá a kdo by mi to byl ochoten na Olomoucku udělat.Nemám origo rádio.

- u tebe jen přehození budíku a sladění přes vag. Cenovky budíků 2000-2500Kč. No nabonzuju Vášu s Prostějova ten udělá. Tak mu písni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím o dodělání maxidotu chtěl bych vědět na kolik to příjde a jak dlouho to trvá a kdo by mi to byl ochoten na Olomoucku udělat.Nemám origo rádio.

- u tebe jen přehození budíku a sladění přes vag. Cenovky budíků 2000-2500Kč. No nabonzuju Vášu s Prostějova ten udělá. Tak mu písni

Opravdu se mění celé budíky Vášo?Já myslel jen to mezi něma.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím o dodělání maxidotu chtěl bych vědět na kolik to příjde a jak dlouho to trvá a kdo by mi to byl ochoten na Olomoucku udělat.Nemám origo rádio.

- u tebe jen přehození budíku a sladění přes vag. Cenovky budíků 2000-2500Kč. No nabonzuju Vášu s Prostějova ten udělá. Tak mu písni

Opravdu se mění celé budíky Vášo?Já myslel jen to mezi něma.

Ano celé a to mluvím za všechny co to už udělaly ;)A nevím co budou říkat ve škodovce až tam půjdeš něco reklamovat s elektrikou, tak to svedou na nepovolený zásach do elektroinstalace. Vím, že se nato nemusí přijít, ale náhoda je blbec.

Editováno: , autor: michal9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím o dodělání maxidotu chtěl bych vědět na kolik to příjde a jak dlouho to trvá a kdo by mi to byl ochoten na Olomoucku udělat.Nemám origo rádio.

- u tebe jen přehození budíku a sladění přes vag. Cenovky budíků 2000-2500Kč. No nabonzuju Vášu s Prostějova ten udělá. Tak mu písni

Opravdu se mění celé budíky Vášo?Já myslel jen to mezi něma.

Ano celé a to mluvím za všechny co to už udělaly ;)A nevím co budou říkat ve škodovce až tam půjdeš něco reklamovat s elektrikou, tak to svedou na nepovolený zásach do elektroinstalace. Vím, že se nato nemusí přijít, ale náhoda je blbec.

To je věc kterou už řeším asi týden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tu zas plácáte??jaký neodborný zásah do eletkroinstalace.věřím,že já nebo Vaša toho umíme více co se týče elektorniky než nějaký škoda servis.Maxidotů jsem já i Vaša přehodili nespočítaně a nikdy jsme neměli problém s immo.Tady je jediná rada.Pokud to neumíš,tak se do toho neser,nebo si nejprve vše dobře proštuduj.Napsáno je tady o tom dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tu zas plácáte??jaký neodborný zásah do eletkroinstalace.věřím,že já nebo Vaša toho umíme více co se týče elektorniky než nějaký škoda servis.Maxidotů jsem já i Vaša přehodili nespočítaně a nikdy jsme neměli problém s immo.Tady je jediná rada.Pokud to neumíš,tak se do toho neser,nebo si nejprve vše dobře proštuduj.Napsáno je tady o tom dost

Klídek Cosby nikdo neřekl že to Ty nebo Váša neumíte,ale to že kdyby se mi na autě vysralo něco s elektrikou a já to šel reklamovat a někdo přišel na to že mám maxik dodělávanej tak by se na to mohli vymlouvat.Vaše kvality jsou tu všem jasný. ;):palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj.škodovka nemá právo svádět něco na maxidot.To by se muselo vztahovat přímo na budíky.Oni jsou si vědomi toho,že někdy i jiní,obyč.lidé,né pracovníci Škoda servisu dokážou více.Mi taky občas volají ze škodovky,jestli neudělám někomu pal.pc,mf.volant atd.Prostě jejich elektirkář si na to netroufne

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj.škodovka nemá právo svádět něco na maxidot.To by se muselo vztahovat přímo na budíky.Oni jsou si vědomi toho,že někdy i jiní,obyč.lidé,né pracovníci Škoda servisu dokážou více.Mi taky občas volají ze škodovky,jestli neudělám někomu pal.pc,mf.volant atd.Prostě jejich elektirkář si na to netroufne

jo, ale víš co je to za ...... upadne mi kolo a oni to svedou na maxik. :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tu zas plácáte??jaký neodborný zásah do eletkroinstalace.věřím,že já nebo Vaša toho umíme více co se týče elektorniky než nějaký škoda servis.Maxidotů jsem já i Vaša přehodili nespočítaně a nikdy jsme neměli problém s immo.Tady je jediná rada.Pokud to neumíš,tak se do toho neser,nebo si nejprve vše dobře proštuduj.Napsáno je tady o tom dost

Tak brr, já doporučil Vášu , protože mě dělal taky nějaký věci v autě. Nikdo neřekl neodborný zásach! Já tvrdím, že by to byl velice odborný zásach o kterým se některým elek. ve škodovce může jen zdát. Jen tvrdím, že se něco jinýho posere ne ve vztahu k maxíku a příjde se nato, že není orig. z výroby a přidá se nějaký chytrý servisák a ejhle už je problém na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak brr, já doporučil Vášu , protože mě dělal taky nějaký věci v autě. Nikdo neřekl neodborný zásach! Já tvrdím, že by to byl velice odborný zásach o kterým se některým elek. ve škodovce může jen zdát. Jen tvrdím, že se něco jinýho posere ne ve vztahu k maxíku a příjde se nato, že není orig. z výroby a přidá se nějaký chytrý servisák a ejhle už je problém na světě.

Ahoj pánové jak to tu čtu tak se mi nějak zalíbil maxi dot , mohu se zeptat co to vše obnáší ? Jak jsem se dočetl tak nové budíky a co dál ? Mám octavku 1,9tdi 2001kombi elegance vše origoš . Tuto výměnu musí udělat asi nekdo skušený že . A jaké informace maxi dot poskytuje .Prodlédl jsem tu fotky , ale některé hlášky mi nic neříkají.Jak dlouho trvá výměna a předělání ? Je to někam dojed na otočku?Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ahoj. Nevíte někdo,jak se má chovat kontrolka ukazatele zásoby paliva na maxidotu? Mně svítí jenom chvíli po zapnutí zapalování s textem "natankujte palivo". Potom za celou dobu jízdy ani ťuk a to mě dojezd ukazuje 30km.

Jj, funguje bohužel tak jak popisuješ..Určite by byla lepší kontrolka, která by svítila trvale při rezervě, protože to člověk po zapnutí zapalování a po zobrazení na těch pár sekund přestane cestou vnímat a může se stát, že prostě zapomene natankovat..

Mně se to ještě na štěstí nestalo a doufám, že nestane :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, funguje bohužel tak jak popisuješ..Určite by byla lepší kontrolka, která by svítila trvale při rezervě, protože to člověk po zapnutí zapalování a po zobrazení na těch pár sekund přestane cestou vnímat a může se stát, že prostě zapomene natankovat..

Mně se to ještě na štěstí nestalo a doufám, že nestane :palec2:

Tak si tam hoď dojezd a máš to trvale na očích. Nebo si vyvolej v menu stav vozidla a máš tam ikonu benzínky pořád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že takto je to ideální, proč by mě to mělao otravovat dokud nenatankuju

možnáí když si přepneš maxíka na stav vozu tak to bude psát furt,ale nevím to jistě každopádně třeba že máš dolít vodu od ostřiků to ve stavu píše

ha sem si příspěvek milana nedočetl do konce :)

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...