Přejít na obsah

Znak škoda


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Neviete kam konkretne sa tento znak montuje na autach? Bolo by mozne ho dat do masky alebo na kufor?

Nejsem si jisty,ale v barevnem provedeni mam jeden nekde v supliku ,je z felicie a daval se na predni predeface masku....

ale muzu se plest.Jestli ma z druhe strany dve pacicky tak je to bud na masku nebo na kufr.,na jednu masku jsem znak lepil obycejnym sekundovym lepidlem,a drzelo to pekne...

post-4984-1195068329_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete kam konkretne sa tento znak montuje na autach? Bolo by mozne ho dat do masky alebo na kufor?

Nejsem si jisty,ale v barevnem provedeni mam jeden nekde v supliku ,je z felicie a daval se na predni predeface masku....

ale muzu se plest.Jestli ma z druhe strany dve pacicky tak je to bud na masku nebo na kufr.,na jednu masku jsem znak lepil obycejnym sekundovym lepidlem,a drzelo to pekne...

Mne sa skor zda, ze je z krytov motora Supov alebo O2, ale nie som si isty, tak som chcel poradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete kam konkretne sa tento znak montuje na autach? Bolo by mozne ho dat do masky alebo na kufor?

Nejsem si jisty,ale v barevnem provedeni mam jeden nekde v supliku ,je z felicie a daval se na predni predeface masku....

ale muzu se plest.Jestli ma z druhe strany dve pacicky tak je to bud na masku nebo na kufr.,na jednu masku jsem znak lepil obycejnym sekundovym lepidlem,a drzelo to pekne...

Mne sa skor zda, ze je z krytov motora Supov alebo O2, ale nie som si isty, tak som chcel poradit...

bude to asi spis na ten motor,, :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...