Přejít na obsah

dveřní osvětlení stále svítí


Vajdy16

Doporučené příspěvky

Montovali mi alarm před 14 dny a před týdnem jsem měnil zámek u dveří řidiče,protože mi nešlo zamčít na dálku.Klíčkem to ale šlo.Nejspíš mikrospínač.Teď mě svítí osvětlení ve dveřích spolujezdce,i při jejich zavření.Ale zamyká to.Poradte,že by zase mikrospínač? Díky Vajdy16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud spínač nebo něco v zapojení záleží co tam kdo dělal........

Mrs.:.-))))))))))

Zdar, měl jsem něco podobného. Za jízdy se mi rozsvítilo vnitřní osvětlení, chvíli svítilo potom zhaslo a tak. Vyměnili mi ten mikrospínač a je vše OK. Pozor ty spínače jsou závislé na výbavě vozu. Tak jestli tady není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

no mě to také blblo... neřešil jsem to tak dlouho, až se mi auto zamklo anechtělo pustit dovnitř, kufrem sem se dostal dovnitř a nešlo to toevřit ani zevnitř, no fakt drsoň... tož sem odpojil baterii a asi za 10minut se zámky pustili.. nakonec to dělala celá ta jednotka v pravích zadních dveřích... na férofku sme jí odpojil a vše pak makalo jak mělo... no zatim je odpojená páš sem nesehnal jinou... zatim :-x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...