Přejít na obsah

Zhasnutí motoru po startu


Torro

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny. Mám Fabii r.v. 2000 s motorem 1.4 MPI 50 Kw a občas když nastartuju motor tak zakolísaj otačky a hned to chcípne. Připadám si pak jak debil když nastartuju, dám rychlost (nebo mám prostě jen zařazenej neutrál) a ono mi to chcípne :-D Nevíte v čem je problém popřípadě kolik by stálo odstranění této závady ? Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svieti nejaka kontrolka, resp. hlasi nieco vag, ale ked zakolisu otacky vycistil si skrtiacu klapku ? to moze byt vela veci je tam vela eletroniky co spolu komunikuje takto sa to tazko, mozme ti napisat desat veci co to moze byt a bude to ta 11, ale najskor pozri a vycisti skrtiacu klapku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mám už delší dobu trápení s tím, že se fábce s motorem 1,4MPi nechce do tahu, je to takový přemáhání aby se to rozjelo. Když přidávám pozvolna plyn, tak to celkem jde, ale pokud chci plný výkon při akceleraci, tak se mi to zdá jakoby přidušený a vůbec se tomu nechce. Po ubrání plynu se tomu odlehčí, ale jede to stejně. Jo a při jízdě do kopce pod plynem cítím občas takový jakoby lehký pocukávání. Svíčky jsou nový, filtr vzduchu taky, zkontrolovaný všechny čidla a znovudotažený čidlo klepání správným momentem a furt je to stejný. Napadá vás čím by to mohlo bejt? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...