Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Jasně ale pořád lepší si to objednat při sestavování vozů než to pak dodatečně dodělávat.Můj názor.Kolik stoji cca to dodělání?

Potřebuješ novou BSG jednotku + kódování, víc nic, takže záleží za kolik seženeš jednotku (1-3 tis.) a jestli máš někoho kdo Ti to nakóduje nebo budeš platit i za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci

tak už mám taky corner, nakodoval Cosby, kluk šikovná, mám MR 2008, trochu si s tím ale pohrál, nejdříve to nešlo ale pak jo. zkoušeli jsme i leawing, comin home, šlo to bez problémů, ale chce to to světelné čidlo ve vnitřním zpětném zrcátku, svítilo to i ve dne. Neváhejte a kodujte, ta banda ze škodovky za to chce 2500 jako příplatek, já to měl zadarmo. Vyplatí se i dodělat light asistent, pokud se mění přední sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si právě taky nemyslím,že to bude tak jednoduchý,jinak co jsem měl octu Ambiente.MR08 tak to nebyl problém to bylo hned,ale co jsem pochopil tady z fora tak Fl má jiný kodování.

Mám eleganci s multi.volantem tak nevím co by měla být ještě správnější jednotka?

Mě přišlo,že v aut. servisu kde jsem byl nebyli schopný se s tím autem ani spojit,ale nepřiznaj to a raději mi řekli,že to nejde.

Tak nevím zas takový odborník nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Address 09: Cent. Elect.

Control Module Part Number: 1K0 937 087

Component and/or Version: BCM PQ35 H 020 0358

Software Coding: 40180AB8D00508C04008008011000124057000AE426D8D605C0440000000

Work Shop Code: WSC 73430

Tagfahrlicht & Abbiegelicht via Nebler müsste folgendermassen zu codieren sein: (Angaben ohne Gewähr)

TFL (Nebler) aktivieren: Byte 15 von 24 auf E4 codieren

Byte 14 von 01 auf 81

Abbiegelicht (Nebler) aktivieren: Byte 17 von 70 auf 71 codieren

Podle návodu jsou corner aktivní s tímhle kódem:

40180AB8D00508C040080080110081E4057100AE426D8D605C0440000000

Není to z mojí hlavy tak nenesu žádnou odpovědnost, ale pokud si uložíte původní kódování tak není co ztratit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...