Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, jsem teď druhý týden majitelem Octavie II Combi 1,9 TDi (r.v.2008, MR asi 2009 - auto bylo poprvé přihlášeno v září). Hledám někoho v Praze, popř. Mladé Boleslavi, kdo by byl schopen/ochoten mi nakódovat (pokud to tedy jednotka dovolí, což nevím...) následující:

- corner funkci

- zamykání při jízdě

- a pokud jde vypnout automatické svícení hlavními světly.

Díky moc.

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám OII 2005, jakou mám sehnat BSG abych z auta - resp. funkcí vytěžil maximum??? Pro představu, mám nastavené coming home, leaving home, 2 zpátečky, 2 mlhovky zadní, Ameriku, denní svícení přes mlhovky. Dál bych chtěl corner, zadní mlhovky jako brzdu, panické brždění, houknutí při odemčení/zamčení auta, zavření oken na jeden stisk DO. Pokud by šly ještě další vychytávky tak samo taky... Zatím nemám Maxidot, ale v plánu letos je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo:

cornery - potrebujes novou jednotku

zavreni a otevreni oken na kratke stisknuti nejde, musel bys zmenit ovladac a upravit ho, nejde to jen kodovanim

na houknuti potrebujes origo alarm

panicke brzdeni ti pujde i ted

mlhovky k brzdovkam taky, ale policajti to dost resi, obzvlast jestli jezdis hodne po meste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo:

cornery - potrebujes novou jednotku

zavreni a otevreni oken na kratke stisknuti nejde, musel bys zmenit ovladac a upravit ho, nejde to jen kodovanim

na houknuti potrebujes origo alarm

panicke brzdeni ti pujde i ted

mlhovky k brzdovkam taky, ale policajti to dost resi, obzvlast jestli jezdis hodne po meste

Tak na cornery potřebuju jakou jednotku, celou BSG, nebo podvolantovku?

Zavírání oken řešit nebudu

Mám náklonové čidlo a senzor mnitřního prostoru - obojí houká a bliká směrovkama (je tohle origo alarm?)

Jak nakodovat panicke brzdění, v BITech se to nenabídlo, stejně jako ty zadní mlhovky jako brzdovky

Myslíš, že to řeší PČR? Podle mě si toho člověk u octavie ani nevšimne, když je to celkem hezky udělané -světla v kuse, tak ty brzdovky osvítí taky celé to červené pole, toho bych se moc nebál, v dešti to je lépe vidět, jel jsem za RSem a měl to a fakt to vypadlalo pěkně a dokonce to bylo podle mě i lepší, člověk vidí víc červené a intuitivně přibržďuje víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spravnou jednotku na cornery najdes v tomhle tematu kdyz ho projdes, je potreba vymenit centralni jednotku, podvolantovka se nemusi menit.

origo alarm to byt muze a nemusi, napis kodovani jake mas ted a jednotku a pak ti mozna nekdo poradi ;)

jinak ano myslim PCR - a lepsi to moc neni jen z toho boli oci a ver mi rozdil je hodne videt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že to řeší PČR? Podle mě si toho člověk u octavie ani nevšimne, když je to celkem hezky udělané -světla v kuse, tak ty brzdovky osvítí taky celé to červené pole, toho bych se moc nebál, v dešti to je lépe vidět, jel jsem za RSem a měl to a fakt to vypadlalo pěkně a dokonce to bylo podle mě i lepší, člověk vidí víc červené a intuitivně přibržďuje víc...

Je to uhel pohledu. Já bych nejradeji napráskal tomu, kdo jede predemnou, a když brzdí, tak mi to vypaluje oči. A nebo když má mlhovky a jenom trochu prší. A nebo ani neprší, je jasná noc ale sviti jako vanočný stromeček. Ve predu i vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...