Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Čau borci,jsem tu na fóru novej.Zaujalo mě toto téma,ale po 29 přečtených stránkách nejsem o moc chytřejší,proto bych se Vás tímto chtěl na rovinu zeptat zda-li na mé Octavii II r.v.2004 1,9tdi PD elegance s xenony,zatmavováním zrcátka a maxidotem s funkcemi:coming home,leaving home,komfortní blikání půjde nastavit i corner a jestli to zvládne má Delphi DS150E se kterou se taktéž teprve učím.Předem díky.

Editováno: , autor: Igorbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to vyvodit i z těchto informací. Po přečtení 29 stran bys měl bejt sakra chytřejší :) Dočetl ses že to musí podporovat jednotka a taky tu vyčteš který jednotky to podporujou a ještě se tu dá vyčíst že se ty jednotky co to podporujou nachází v O II až od MR08 a ty máš max. MR05 (pokud bylo auto vyrobeno v druhé půlce roku 2004). No a z toho vyplívá že pokud to chceš tak je potřeba tu jednotku vyměnit. Tak už snad víš jak seš na tom ;) btw neber osobně a je to trochu mimo, už dlouho přemejšlím nad tím proč někteří lidé píší do prvního postu že jsou na fóru nováčkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám Octavii II před FL rok 08 výbava elegance, deštový a světelený snímač. Na autě jsem měl denní svícení že po nastartování svítil předek+zadek, toto jsem chtěl překodovat na svícení mlhovkama, plus aktivaci při průjezdu tunelem na komplet auto, a hlavně funkci Corner, obešel jsem pár známých elektrikářů, a vždy mi řekli že nelze, poslední elektrikář mi to nastavil na svícení ameriku - jen předek, a další že nelze. Po přečtení celého tématu jsem si jist že by to mělo jít, jelikož mám jednotku 3C8937049E, a tato je 30ti bitová. Mám pravdu?? Nebo se pletu? Popřípadě jestli se najde někdo kdo by to zkusil popřípadě nakodovat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám Octavii II před FL rok 08 výbava elegance, deštový a světelený snímač. Na autě jsem měl denní svícení že po nastartování svítil předek+zadek, toto jsem chtěl překodovat na svícení mlhovkama, plus aktivaci při průjezdu tunelem na komplet auto, a hlavně funkci Corner, obešel jsem pár známých elektrikářů, a vždy mi řekli že nelze, poslední elektrikář mi to nastavil na svícení ameriku - jen předek, a další že nelze. Po přečtení celého tématu jsem si jist že by to mělo jít, jelikož mám jednotku 3C8937049E, a tato je 30ti bitová. Mám pravdu?? Nebo se pletu? Popřípadě jestli se najde někdo kdo by to zkusil popřípadě nakodovat. Díky


Napiš mi SZ [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím Vás, takže již mám nakodováno denní svícení v mlhovkách, a k tomu i funkci Corner, výborná funkce. Teď dotaz, někde jsem již četl že jsou dva druhy mlhovek na O2, a to bež corner a s corner, co jsem koukal tak s corner je žárovka odhalená a bez je na žárovce takový stříbrná domeček, takže není vidět, je tento rozdíl znát i při svécení?? Že by ty bez domečku více svítili, máte někdo zkušenosti?? Docela by mne to zajímalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten domeček, neboli clonka žárovky tam je podle mě v obou případech, jinak bys oslňoval, ale koukal jsme jednou na ta světla a ta se lišila podle MR zadní parabolou, ty novější mlhovky byly trochu jinak dělané a tím možná corner umožňovala. Každopádně rozdíl v tom podle mě tak velký nebude. Ta clonka jde vyndat, ale jak říkám, budeš asi oslňovat protijedoucí vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím chlapy,

sháním někoho kdo umí nakódovat funkci CORNER, poblíž zlínského kraje.

Mám Octavia II Combi 1,9 TDI MR 2005 a sehnanou jednotku 3C0 937 049 AJ, potřebuju ji vyměnit a zprovoznit.

Dojedu kde bude potřeba, tady v okolí nikoho kdo tu umí neznám.

Budu rád za jakékoliv nabídky, Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mam Octavii 2 combi z DE z unora 2005, nakodovano "amerika" denni sviceni pres mlhovky na cca 50% a nechal jsem dodelat corner (vymenena jednotka), aby to fungovalo, jak ma. Ted k problemu: proc mi corner funguje jen do 30km/h a ne do 40km/h, jako Fl Octavie?? popr. Da se to nejak upravit? A jeste jeden dotaz. Zda se mi, ze corner sviti mene nez u Fl Octavie, ktery ho ma. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to nastavit, protože mě to funguje do 40km/h. K tomu jak to svítí, tak u fl jsou mlhovky více natočené do stran, tak že to svítí pocitově víc, u před FL jsou 2 typy mlhovek tuším že od 2007 byl novější typ který měl jinak udělaný vnitřek paraboly a ta svítí trochu lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že je to v nastavení komfortní jednotky (pokud to jde nastavit a není chyba někde jinde) jestli si dobře pamatuju, tak když jsme to aktivovali, tak tam byla ta volba rychlosti, já chtěl aby to prisvěcovalo do 50km/h a šlo tam max těch 40km/h ale už si to moc nepamatuju, já to nastavovat neumím, jen co jsem koukal přes rameno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost, do které je Corner aktivní, nastavit nelze (nebo aspoň ne pomocí VCDS a kódování, možná to bude nastavitelný někde v EEPROMce, ale kdyby to bylo známý, divil bych se, že by to ferda ještě nenabízel..). Mně taky funguje do necelých 40 km/h (cca těch 35 km/h).

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná že to pletu se svítivostí denního v mlhovkách, každopádně se to u mě rozsvěcí kolem 40km/h. Je to fce pro parkování, takže to je tak nějak logická rychlost. Je pravda že jsem to chtěl taky měnit, ale postupem času si říkám, proč by to mělo blikat za jízdy, je to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo, svítivost denního v mlhovkách jde nastavit po 1%. A neřekl bych, že je to funkce pro parkování (k parkování je u faceliftů rozsvícení obou mlhovek při zpátečce), hodí se třeba při projíždění kruháčů nebo ostřejších méně přehledných zatáček. Mně by taky vyhovovalo fungování corneru i ve vyšších rychlostech, mam jen obyčejné halogeny, takže přisvícení je fakt znát, a některé zatáčky často projíždím i rychleji než 40km/h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...