Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zdravim, dnes jsme s kolegou zkouseli dokodovat nejake funkce. Vse se povedlo az na corner. Dle VAG je tam jednotka SW: 3C8 937 049 E HW: 3C8 937 049 E Kodovali jsme VAGem 7.04, kde popisky pro tuto jednotku nebyly, natahli jsme ty pro jednotku 3C0 937 049 a i pres zatrhnuti v lcode dle nazvu ke Corner mlhovkam to nefuguje. Auto je Ambiete MR08 bez ESP. Je tedy treba vymenit RJ nebo jsme spatne kodovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, urcite jste spatne kodovali. Jednotku mas spravnou, nejnovejsi. Jde to i na autech bez ESP. Pokud pouzivas LCode z novyho VCDS (805) tak pak jeste musis popisky prejmenovat z lbl na xpl aby se nacetly! Popisek se jmenuje "3C0-937-049-30-H". Nebo mi posli v CZ kod a ja ti to upravim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

také jsem v servisech nepochodil, jen s částí "možnosti" programování, mam ambiente+ a světla pro corner, ale prý to nejde nemají vybavení, nešla jim ani pravá mlhovka, vzal jsem informace od "Doli" a vrazil jim je do ruky, a mlhovka svítí, asi jsou v těch servisech elektrikáři jen na silno proud, a rozumí tomu jako já. Ovšem přílohu kterou, jsem ručně opsal z příspěvků "Doli", mi nikdo nevrátil. tak se asi budou školit, hlavně aby nenadělali více škod než užitku. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přečet jsem si celé toto vlákno a protože mě tato funkce dost zaujala ptám se místních členů fóra, jestli je tu někdo, kdo má dodělané Corner mlhovky u auta MR 05. Všichni sice uvádějí že stačí dokoupit BSG jednotku a nakódovat (nové mlhovky Corner již mám), ale co já vím tak auta MR 05 mají nejhorší možnou elektriku. Abych si prostě nekoupil něco, co nebude fungovat. Takže je tu někdo kdo to rozchodil na takhle starém autě? Dík za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečet jsem si celé toto vlákno a protože mě tato funkce dost zaujala ptám se místních členů fóra, jestli je tu někdo, kdo má dodělané Corner mlhovky u auta MR 05. Všichni sice uvádějí že stačí dokoupit BSG jednotku a nakódovat (nové mlhovky Corner již mám), ale co já vím tak auta MR 05 mají nejhorší možnou elektriku. Abych si prostě nekoupil něco, co nebude fungovat. Takže je tu někdo kdo to rozchodil na takhle starém autě? Dík za postřehy.

Já mám r.v 05, mr.06 a s novou BSG jede bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...