Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

třeba u nás v práci jsou na parkovišti obrubníky po každém 5-tém stání (takže skoro všude kvůli ostrůvkům se zelení) a když vyjíždíš, tak to dobře osvítí ty obrubníky, já to řeším rozsvícením mlhovek, ale kdyby se to dělalo automaticky, bylo by to bez točení kolečkem... Ale mám smůlu, jde to až u FL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

 

Corner pokud to půjde a někde jsem tu četl, že se dá nakodovat při zapnutí zapalování aby ručičky budíků projely stupnice tam a zpět

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdar lidi,

 

tak jsem byl ve středu spokojen když mě Ozi nakódoval corner a pár dalších fce. Jedu si to v pátek domů a pár jich na mě bliká. Říkám si vždyť svítím denním a je celkem pěkně tak proč. No když se to opakovalo i v sobotu kouknu a ono denní nesvítí a MaxiDotu ho mam povoleno. Na palubce taky nic.

 

Tak se ptám jestli nevíte kde je chyba :-) 

 

EDIT: tak snad to je opraveno Dík

Editováno: , autor: Ovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak jsem se taky dneska vrhnul na zapojení mlhovek včetně Corneru a dopadl jsem tak nějak napůl.
Poradí mi někdo kde mám chybu?

Moje auto nemělo mlhovky vůbec, natáhl jsem a zapojil kabeláž. Pak jsem vyměnil jednotku centrální elektriky, protože moje byla jenom 17-ti bajtová a mlhovky tudíž nešly dokódovat. Vyměnil jsem tedy rovnou za 30-ti bajtovku.

A teď to hlavní, mlhovky mi sice fungují, ale po otočení klíčku mi svítí permanentně dálková světla a na palubce navíc hlídání žárovek signalizuje prasklou žárovku.
(Žárovku samozřejmě žádnou prasklou nemám)
Navíc si nejsem jistej osazenim relátek, moje původní jednotka jich má víc, než nová. Mají být osazeny tak jako na původní?

Udělal jsem si zálohu nastavení původní jednotky. To jsem nakódoval i do nové, ale bohužel to nepomohlo.

Nevíte někdo, kde můžu mít chybu? Díky moc.

Editováno: , autor: djtwenty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o malej krok dál.

Relé už vim kam který (našel jsem schéma), dálková světla už jsem vypnul (byly nastaveny jako denní svícení).

 

Ale pořád mi to hlásí chybu 00984 - žárovka koncového světla, levá i pravá.

 

Už jsem zkusil nakodovat i odkodovat kde co, ale pořád beze změny  :kol-32: 

Našel jsem, že zde někdo kdysi řešil stejněj problém jako já, ale řešení tam nenapsal....věděl by někdo kde mám chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem načetl jednotku 3C0-937-049-E a je u ní že je 21 Bytová  přitom by údajně měla být 30 Bytová? Jak je to?

Trochu jsem se přehlídl měla by to být 3C8-937-049-E Tak musím někde sehnat 30 Bytovou.

Editováno: , autor: Pavel 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...