Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Svítí to vždy, když máš spínač světel ve třetí poloze. Jestliže máš aktivované denní svícení tzn.: světla svítí,ale budíky ne, tak to nesvítí (první poloho spínače).

Jinak si myslím, že i ve dne je to dobré znamení o změně směru jízdy.

Taky mě to napadlo že tu muže být dobré znamení o směru jizdy,ale spíš si každý řekne co mu to blbne atd a bude si tukat na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš jde o to, že z výroby jak to mám já jsou ty mlhovky jiné resp. je tam slabší žárovka a je to tomu uspůsobené. Dodatečné napodobování corner funkce je pouze snaha a svítíte opravdu silnou mlhovou žárovkou....

na netu o tom píšou K osvetleni se sice pouzivaji mlhova svetla, ale jejich konstrukce je patricne upravena - predevsim parabola smerujici paprsky do spravnych mist.

Dale je pouzita zarovka o vykonu pouze 35W na rozdil od standardnich 55W.

Je tedy jasne, ze uz tak diskutabilni prinos mlhovek pri jizde v mlze je dale omezen a uprednostnuje se prave prisvecovani do zatacek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostala mně ta formulace "diskutabilní funkce mlhovek v mlze" Tím autor myslí co? Rozhodně v mlze z možností, dálková, potkávací, mlhová ta poslední možnost vychází daleko nejlépe..už jen ke své poloze a rozptylu světla.. Ty první dvě možnosti jsou při opravdu husté mlze nebo sněžení takřka k ničemu. Tím samozřejmě nehodnotím, že užití klasických mlhovek s Corner funkcí je spíš na efekt, i když přínos tam určitě je, zdaleka ne takový jako u originál Cormer mlhovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostala mně ta formulace "diskutabilní funkce mlhovek v mlze" Tím autor myslí co? Rozhodně v mlze z možností, dálková, potkávací, mlhová ta poslední možnost vychází daleko nejlépe..už jen ke své poloze a rozptylu světla.. Ty první dvě možnosti jsou při opravdu husté mlze nebo sněžení takřka k ničemu. Tím samozřejmě nehodnotím, že užití klasických mlhovek s Corner funkcí je spíš na efekt, i když přínos tam určitě je, zdaleka ne takový jako u originál Cormer mlhovek

Autor se zminuje o corner mlhovkach a tim ze tam je slabsi zarovka a parabola vice do stran v mlze na tom budou lepe klasicke mlhovky vis? Ted jsem se vratil domu a pokazde kdyz se setmi ocenuju corner funkci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor se zminuje o corner mlhovkach a tim ze tam je slabsi zarovka a parabola vice do stran v mlze na tom budou lepe klasicke mlhovky vis? Ted jsem se vratil domu a pokazde kdyz se setmi ocenuju corner funkci

když autor píše "uz tak diskutabilni prinos mlhovek pri jizde v mlze je dale omezen", beru to, že v té první části má na mysli klasické mlhovky bez corner..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když autor píše "uz tak diskutabilni prinos mlhovek pri jizde v mlze je dale omezen", beru to, že v té první části má na mysli klasické mlhovky bez corner..

NN, jde o to, že corner mlhovky maj jinak parabolu a slabší žárovku, tedy v mlze to bude o něco horší jak u klasickejch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NN, jde o to, že corner mlhovky maj jinak parabolu a slabší žárovku, tedy v mlze to bude o něco horší jak u klasickejch

Pokud vím, tak OII má v mlhovkách H8 a to jsou všechny 35W. Možná že mají Corner mlhy jinou parabolu ale žárovku určitě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som obzeral tie corner hmlovky - teda origo resp predošlé bez corner hmlovky som neštudoval tak pozorne - ale cornerácke majú žiarovku natočenú do strany resp von z auta a na vnútornej strane ta parabolka má väčšiu odrazovú plochu.

Na Roome sú tiež origo 35W žiarovky, to som nevedel a do svojich HELLA som capol 55W a RJ je v poriadku takže ak nájdete 55W H8 tak kludne s ňou tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...