Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak od včerejška mám corńer funkci aktivovanou.Tim to děkuju za rady Dodiaka a aktivaci Honzoj 72!Vše uplně v pohodě!

Corner funkce pracuje pouze při zaplych světlech.

Aktivuje se bud při natočení volantu nebo při blikaní blinkru než se začne odbočovat což mě příjemně a překvapilo!

Nefuguje to při denním svíceni, zpátečce a při parkovačkách.

Vzhledem k tomu že mám žluté mlhovky tak je to dost výrazně vidět :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím teda, jak to má správně fungovat, protože mě to moc nezajímá a tudíž jsem tohle téma nečet. Dneska jsem ale ve dne stál na křižovatce a proti mně Roomster, kterj mi dával přednost a svítila mu levá mlhovka i když stál s natočenýma kolama. Pak se rozjel (viděl jsem ho v zrcátku) a jak kola narovnal, mlhovka pomalu zhasínala. Nevím, jestli to má fungovat takhle, ale přišlo mi to poměrně divný. Hlavně to asi nemělo ve dne vůbec svítit, řek bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím teda, jak to má správně fungovat, protože mě to moc nezajímá a tudíž jsem tohle téma nečet. Dneska jsem ale ve dne stál na křižovatce a proti mně Roomster, kterj mi dával přednost a svítila mu levá mlhovka i když stál s natočenýma kolama. Pak se rozjel (viděl jsem ho v zrcátku) a jak kola narovnal, mlhovka pomalu zhasínala. Nevím, jestli to má fungovat takhle, ale přišlo mi to poměrně divný. Hlavně to asi nemělo ve dne vůbec svítit, řek bych.

Funguje to spravne! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím teda, jak to má správně fungovat, protože mě to moc nezajímá a tudíž jsem tohle téma nečet. Dneska jsem ale ve dne stál na křižovatce a proti mně Roomster, kterj mi dával přednost a svítila mu levá mlhovka i když stál s natočenýma kolama. Pak se rozjel (viděl jsem ho v zrcátku) a jak kola narovnal, mlhovka pomalu zhasínala. Nevím, jestli to má fungovat takhle, ale přišlo mi to poměrně divný. Hlavně to asi nemělo ve dne vůbec svítit, řek bych.

je to divné ale je to tak :p Budí to asi pozornost :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no budí to pozornost hlavně ve dne, kdy to určitě svítit nemá. Jinak ale v noci si běžně mlhovkama přisvěcuju, takže jo, chválím.

Svítí to vždy, když máš spínač světel ve třetí poloze. Jestliže máš aktivované denní svícení tzn.: světla svítí,ale budíky ne, tak to nesvítí (první poloho spínače).

Jinak si myslím, že i ve dne je to dobré znamení o změně směru jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...