Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělání


mmerlin

Doporučené příspěvky

Dodělat jde. 1 varianta - komplet předělat na 3gen. konfortky a máš sklopnej klíče.

2 varianta- přívěšek ke klíčům

Ceny- 1- 10tis

2- 1-2 tis

Já mám Jablotron 1750Kč a spokojenost. Montáž jednoduchá, pošlou ti k tomu návod kam co máš zapojit- 6 drátů a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem hledal a nasel jsem tohle:

http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=72682909

Docela me zaujalo to "XS 1U1800375BC sada zámků, sklopný klíč, dálkové ovládání" za necely 4 tisice... Tusite nekdo, co to je?

2Michal9: kde jsi to koupil? Nemas nejakou fotku, jak ten privesek vypada?

2Vasa: mohl bys byt konkretnejsi - typy, ceny, kde a jak? Idealne nejaky odkazy, kde bych se mohl dozvedet vice podrobnosti...

Diky

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo pravděpodobně předělání komfortu z 2 generace (pod 99) na 2,5 g (t.j. 99 víš) takže klíče použity (nová asi není na trhu)

komfortka cca 1000,-

sada klíčů 1500,-

zapojení 500,-

neorigo ´= jablotron, magicar, crimestoper, portman, ...........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komfortka je taková krabička pod palubkou která ovládá komfortní funkce - stropní světlo, cenntrál, stahování oken, DO, alarm - vše dle výbavy.

bylo by to origo DO v klíči.

ta cena je orientační může být výrazně vyšší i nižší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se o to pokoušel,mám známeho v orig.servisu.Chtěl jsem to dát na manželčinu OI,kopil jsem ji v Německu a měla jen jeden klíč a centrál bez dálky.Předělat komfortku/vlastně vyměnit/je docela náročné/ne na práci ne ,ale sehnat stejnou/..nakonec jsem tam nechal vložit příjímač a na klíč přívěšek/malý placatý,plus jsem si objednal druhý klíč./ta sada zámků s vyklápěcími klíči mi zbyla, nová nezabalená.Koupil jsem ji tady za 1300,_

Editováno: , autor: Brmbol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím mě to moc složity nepřijde

2,5 g 799AH vím o třech lidech co se jí rádi zbaví

3, g 799B sice teď o nikom nevím ale rukama mi jich prošlo cca 20. takže to zas takovej problém nebude

klíče vystřelováky v bvazaru prodávaj myslím 3 lidi

a ty na 2,5 g by měli být taky(použity) po přestavbách na 3g.

pro škoda servis je velkej problém hodně věcí

hold když se nechce je horší jak když nemůžeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se zda, ze by to takovej problem bejt nemel - mozna teda jeste upresnim auto, na ktery by to bylo, treba to ma nejaky vliv - Octavia 1.6 74 kw, SLX, r.v. 1999 sedan. Aktualne je tam central 2 origo klice i s kodem k imobilizeru. Uplne nejradeji bych novej sklapeci klic.

Mam teda shanet co presne:

- komfortku jake generace - 2.5 nebo 3?

- samostatny sklapeci klice?

- jeste neco je potreba, aby to cely fungovalo?

Jen mi neni uplne jasne, jak to vsechno teda funguje - pocitam, ze musim teda vymenit i komplet zamky ve dverich, kufru a pod volantem, zejo? A jak to potom funguje s potencionalnim pridelanim nobejch klicu - ted si muzu prej normalne dojit do Skodovky, ukazat jim kod a oni mi udelaj novej klic. Jak je to s tema sklapecima - ty jsou taky origo nebo kdo je vlastne dela?

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze se zda, ze by to takovej problem bejt nemel - mozna teda jeste upresnim auto, na ktery by to bylo, treba to ma nejaky vliv - Octavia 1.6 74 kw, SLX, r.v. 1999 sedan. Aktualne je tam central 2 origo klice i s kodem k imobilizeru. Uplne nejradeji bych novej sklapeci klic.

Mam teda shanet co presne:

- komfortku jake generace - 2.5 nebo 3?

- samostatny sklapeci klice?

- jeste neco je potreba, aby to cely fungovalo?

Jen mi neni uplne jasne, jak to vsechno teda funguje - pocitam, ze musim teda vymenit i komplet zamky ve dverich, kufru a pod volantem, zejo? A jak to potom funguje s potencionalnim pridelanim nobejch klicu - ted si muzu prej normalne dojit do Skodovky, ukazat jim kod a oni mi udelaj novej klic. Jak je to s tema sklapecima - ty jsou taky origo nebo kdo je vlastne dela?

Mno jestli chceš sklápěcí klíče, tak ještě budeš potřebovat novou airbagovku, taky dveřní jednotky pro 3G... no a když už... tak pravděpodobně Maxidot...

Není to levný... Vaša mi předělával z ničeho na 3G a byla to celkem legrace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo. Proc musim predelavat pul auta jenom kvuli tomu, ze chci mit sklapeci klic? Maxidot nechci, airbagy menit taky ne - co to s tim ma co delat? Ja myslel, ze proste jen pripojim dalkovy ovladani k existujicim zamkum...

Jeste bych pochopil nejakou tu jednotku (komfortku), ale proc menit budiky a ridici jednotku airbagu?? To to vazne nejde nejak jednoduse?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj s vystřelováky by byla cena někde úplně jinde (jestli o tom uvažuješ hledej téma úpřestavba komfortu na 3. generaci)

jj byla sranda zvlášť když jedna dveřní jednotka byla 2,5 g a sabotovala vše ostatní

Ale funguje to skvěle... sice jak se to zapojovalo, tak se přehlídlo pár drobností, ale v pohodě - už to všechno maká jak má :) k plné spokojenosti posádky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten RJ CZ KEY vypada super - jestli to dobre chapu, tak mi k tomu staci koupit RJ CZ KEY ridici jednotku a ty vystrelovaci klice a je to, zejo?

Je v tom nejaky hacek?

Mno stačí jenom ten CZ KEY... necháš si někde vybrousit klíč a přendáš tyčku immo. Asi nejjednodušší řešení. Ještě teda ta řídící jednotka co je k tomu CZ KEY.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...