Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělání


mmerlin

Doporučené příspěvky

Bude mi fungovat alarm meta který je bez dálkového, a dalkové bude zapojeno na ŘJ ? Ovladač tam asi nebyl,ale meta alarm tam byl od výroby. Chci udělat dálku. Jak to mám nejlépe udělat aby to fungovalo vše ,dovírání a i alarm.

Oct 1,9 tdi 81 kw slx combi r: 1998

Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravim, neviem ci je niekde problem ale kupil som oktavu SLX 1999 TDi s dvoma klucami s centralom ale uz odkedy ju mam rozmyslam co to s centralom. Ono to ma dva kluce lenze ten s tlacidlom je od startera a pasuje do vsetkych dveri okrem vodicovych na ktory mi pasuje druhy kluc bez tlacidla. Zrejme predchadzajuci majitel z nejakeho dovodu menil zamok alebo bol zamok nejak inak poskodeny. Central mi zatial funguje len pri manualnom otvoreni klucom ale nie dialkovo a to som vymenil bateriu. Kupil som novy trojtlacidlovy vystrelovak aj s baterkou ale neviem ci mi to po obruseni a nakodovani bude fungovat. ma s tym niekto skusenost, mam sa do toho vobec pustat? Dakujem za akykolvek napad, prispevok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusíš brousit klíč vložka se dá přestavět na jinej a dálku bych řešil až pokud nepujde nakodovat do tý doby se nedozvíš jestli je špatnáá nebo ne

ako ju mam teda nakodovat, mam aj vag s hex kablom, kedze kluc nie je obruseny nedam ho do zamku tak ak dobre rozumiem mas na mysli programovanie cez druhy kluc z auta cez spinaciu skrinku sposobom kluc do polohy zapnutej a mackanie vystrelovaka na odomknutie a zamknutie, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako ju mam teda nakodovat, mam aj vag s hex kablom, kedze kluc nie je obruseny nedam ho do zamku tak ak dobre rozumiem mas na mysli programovanie cez druhy kluc z auta cez spinaciu skrinku sposobom kluc do polohy zapnutej a mackanie vystrelovaka na odomknutie a zamknutie, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zrejme to este bude trosku komplikovanejsie: ked otvorim kluc tak vnutry nie je ziadna plosna doska - nieco ako progr jednotka pre kluc, nieco ako vacsia simkarta. To sa predava kluc bez toho alebo to mam extra kupit? je toto vobec mozne niekde zohnat? mal niekto podobny problem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci poradte mi,dám do DO novou baterku a za 14dni je KO,sháním tedy jen nový ovladač protože můj je zřejmě v prd....Musím s ním kolikrát poklepat atd než začně blikat a fungovat.Mám klasicky v klíčku Octavie 2002,stačilo by mi snad jen toto ovládání?http://www.stualarm.cz/ShowImage.asp?IMG=/FotoCache/BigOrig/SE551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni jednodušší koupit na vrakovišti novou dálku do klíčku a necht si jí nakodovat k autu?

Nerozumím tomu,musel bych koupit pouze klíček s dálkou a nakodovat?Slyšel jsem že prý použitý už nejde nakodovat do druhého auta tak nevím co mám dělat.Jaká je cena z vrakáče?Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klíš se skládá z klíče a dálky která je vyměnitelná a kodovatelná jen je třeba použít stejnou frekvenci jako byla puvodní a jde pak přizpusobit takže je lepší hledat po vrakovišti dálku podle jejího čísla a necht si jí nakodovat k autu než kupovat dálkový ovládání a to dodělávat ceny nevim jaký jsou ale dálka k výklopnýmu klíči na mojí Octu r.v. 04 vyšla na 600,-kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klíš se skládá z klíče a dálky která je vyměnitelná a kodovatelná jen je třeba použít stejnou frekvenci jako byla puvodní a jde pak přizpusobit takže je lepší hledat po vrakovišti dálku podle jejího čísla a necht si jí nakodovat k autu než kupovat dálkový ovládání a to dodělávat ceny nevim jaký jsou ale dálka k výklopnýmu klíči na mojí Octu r.v. 04 vyšla na 600,-kč

Díky moc,budu hledat tedy na vrakovišti.Četl jsem dnes toto forum a narazil jsem na příspěvek o zformátování nebo jak se to řekne ohledně nové baterky,někdo tu psal že se musí zmáčkout libovolné tlačítko na DO a minuty odemknou klíčem,udělal jsem to dle návodu a druhý klíče(náhradní) mi už makaj také tak počkám jestli se baterka vybije také rychle nebo jestli to bude OK,moc ti děkuji za info,Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám O1, rv.2002 a blbne mi dálka, přesně to dělá tohle:

Když auto zamknu, tak to jde v pohodě na jedno zmáčknutí, pokud ho chci bezprostředně potom odemnkout tak to jde taky.. Ale pokud chvíli počkám(odhadem max půl minuty, neměřil jsem to), tak musím dálku zmáčknout třikrát pak se odemkne - ale při každém zmáčknutí probliknou světla takže to signál přijme. Tenhle problém mám už od začátku co jsem auto koupil, takže nedokážu říct po čem se to stalo, baterka by měla být v pořádku a central taky. Klíč mám samostatně a dálku mám na přívěšku, nevíte někdo čím by to mohlo být? Případně poradit někoho kdo tomu rozumí ideálně Praha - Praha4/Praha východ.. Nechtěl jsem tu zakládat duplicitní témata tak sem to poslal sem.. Pokud by někdo věděl tak moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...