Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělání


mmerlin

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
On 2/3/2007 at 7:50 AM, Vaša said:

komfortka je taková krabička pod palubkou která ovládá komfortní funkce - stropní světlo, cenntrál, stahování oken, DO, alarm - vše dle výbavy.

bylo by to origo DO v klíči.

ta cena je orientační může být výrazně vyšší i nižší

prosím ťa a kde konkrétne sa nachádza ta komfortná jednotka ? potrebujem si dorobiť dialkové ovládanie k origo centrálu dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny.

 

Neúspěšně jsem vyhledával, zdali lze nějak jednoduše z centrálu pouze na fyzický klíč dokoupit/dodělat dálkové ovládání toho zamykáni.

Někdo někde v odpovědi na jiný problém zmiňoval, že pokud už centrál je, tak se dá tedy dokoupit klíč a naprogramovat.

 

Můžu tohle svěřit servisu, nebo jsem schopen procesem projít i sám, jako lajk?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl centrál kdysi na jedničkové Octavii. Protože jsem to chtěl nějak jednoduše zabezpečit, dokoupil jsem základní alarm s dálkáčem. Po instalaci jsem to ovládal dálkou od alarmu. Ta byla zapojená na signály centrálu z dveří. Fungovalo to uspokojivě a ta dálka měla až děsivý dosah (hrozilo nechtěné odemčení klidně z bytu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...