Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálu - dodělání


mmerlin

Doporučené příspěvky

jozzi dík za info. O p. Jasinském vím už dlouho, už jsem s ním dokonce něco řešil, ale osobně za ním jsem ještě nebyl. Mám to dokonce k němu ještě blíž ;) .

Mám tu starší třítlačítkový klíč a taky jsem uvažoval, že vyměním tlačítka, bo jsou takové vymačkané. Až bude auto doma a ověřím si, že klíč je na 100% fčí, tak za ním pro ty tlačítka zajedu.

PS:

PROCHY603: To je překvapení, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603 : :D :D :D že Ty jsi ten typ člověka co musi mit vždycky pravdu :D :D :D a všiml sis na jaky typ tlačitek , respektive kliče se HjM ptal ? dal tam dokonce i link (to je takovym tym modrym pismem ,stači kliknout ;) ) a jak se ti otevře okno tak tam maš i obrazek ;)

a tady maš link pro O1 předface mam dojem ,pak už byly klasicke vystřelovaky ;)http://www.auto-klic.cz/autoklice?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=394&category_id=57

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj :-)

Prosím Vás, kamarád chce do své O1, která má originál centrál, dodělat dálku. Přikládám screen z diagnostiky- dle mého na tuto jednotku dálka dodělat nepůjde- končí to 799A. Mám pravdu a nejde to, nebo se pletu a jde to?

Případně, jestli to nejde, stačí vyměnit za jednotku se správným koncovým číslem (a případně tu dálku aktivovat v té jednotce) a je hotovo, nebo je třeba měnit ještě něco?

Díky :-)

post-77990-0-50809900-1349900360_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím vás chlapi

Mám na vás takovouto prosbu.Brácha si koupil Octavii I r.v.1999 a má tam centrál s dálkou.Ta mu ale po půl roce přestala fungovat.Chvilku jsme to neřešily,ale teď by jsme to rádi daly dohromady.Dali jsme novou baterii do ovladače a začali jsme zkoušet to zprovoznit.Nemůžeme ale nikde najít,jak ten ovladač spárovat s autem.Typ ovladače je BKA093015,ještě zkusím přiložit i foto.Co jsme hledali na internetu,tak se tento ovladač dával spíše do Felicií.

Zde je odkaz s podrobnějšími údaji:https://eshop.skoda-auto.cz/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=10001&productId=1100000000068806&langId=-11&parent_category_rn=70000000074

BKA093015.jpg

 

Prosím pomozte nám.Děkuji Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj, neviem najsť odpoveď na môj problem. mam octaviu mr 2000 s komfortkou 799 ah a alarm meta. mam jeden ovladač, okrúhly, s jedným tlačidlom. zohnal som vystrelovacie kluče trojtlačidlove od no name firmy s krabičkou a kablami. neviem kam to napojiť, aby fungoval aj central aj alarm. poradi niekto? ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cau chlapi... ja mam taky problem - uz som z toho nestastny precital som toho vela a neviem si teraz rady pretoze som uplne domyleny z toho ... potreboval by som poradit ohladom mojej komfortky mam O1 r.v. 2002 1.9TDi ..klasika 2x okna v predu v ele... manual klima .. ale to je jedno .. jedna sa mi o to ze mam RJ 1C0 959 799A a bohuzial len klucik z centralom takze DO u mna nehrozi a moc moc by som chcel mat Dialku .. vedeli by ste mi poradit ako by som to rozchodil tu dialku ? pretoze ked citam prispevok co som nasiel nizzsie tak moja komfortka by mala byt 3G cize asi boli s DO aj bez DO vedeli by ste mi niekto poradit ? jak to aktivovat ? alebo je lepsie zohnat 799B ktora uz dialku ma ?  kluce prehodit je uz najmenej... len potrebujem sa od niecoho odrazit.

 

Vopred dakujem za odpovedi.

 
 
1J0 959 799 AH - nejcastejsi, s 4x el.oknama
1J0 959 799 S
1J0 959 799 J
1C0 962 258 N 01A - bez el.oken, vetsinou varinat, do rv00

Komfortky 3. generace (pracovní frekvence 434MHz)
1C0 959 799 B - nejcastejsi
1C0 959 799 A
6N0 959 799 B (používá se v Polu a ve Fábii)


1C0 959 799 bez DO, bez alarmu, 4 okna, přístrojovka CAN-BUS
1C0 959 799A s/bez DO, s/bez alarmu, 2 okna, přístrojovka CAN-BUS
1C0 959 799B DO, s/bez alarmu, 4 okna, přístrojovka CAN-BUS
1C0 959 799C DO, s/bez alarmu, 4 okna, přístrojovka CAN-BUS
1C0 959 799D bez DO, bez alarmu, 4 okna, přístrojovka bez CAN-BUS
1C0 959 799E s/bez DO, s/bez alarmu, 2 okna, přístrojovka bez CAN-BUS
1C0 959 799F DO, s/bez alarmu, 4 okna, přístrojovka bez CAN-BUS
1C0 959 799G DO, s/bez alarmu, 4 okna, přístrojovka CAN-BUS 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

 

mám tu Octavii 1 SDI, která nemá centrální zamykání, tzn. že se klíčkem otevírají pouze dveře řidiče.

Nemáte někdo soupis co všechno je potřeba k přerobení na originál s vystřelovacím klíčem?

 

A pak ještě jestli někdo nevíte o nějaké druhovýrobě - kvalitní sada, zaplatím si.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar, 

 

mám tu OI LX rok 2000, má centrál bez dálky, okna na kličku tedy ty nepořeším. Ale mechanický klíček jsem dostal jediný. Zaujalo mě toto:

 

http://www.auto-moto-elektronika.cz/Dalkova-ovladani/Vystrelovaci-klic/Dalkove-ovladani-MAXICAR-686-2170

 

Za 7 stovek bych získal dálkáč a další dva klíče tedy měl bych celkem 3. 

 

Otázky zní:

 

  1. Bude s tím nějaký problém? Používáte někdo podobný řešení?
  2. Zásadnější dotaz - kde (v Praze) mi někdo zodpovědně vybrousí na ty "slepý" vystřelováky klíč dle vzoru? Nechci aby mi to někde zku*vili. Kolik to bude stát?

 

Dík za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ja si tiež chystám dorobiť DO k centrálu, chcem originál, už si zháňam komfortku 1J0 959 799 AH

 

prechádzam z komfortky 1J0 959 799 J, teda 4x el. okná, centrál, bez alarmu a DO. táto komfortka má ale iba jeden konektor.

tá 799 AH má konektory dva. jeden vyzerá byť na 99% identický s tým zo 799 J, ten druhý má slúžiť na pripojenie smeroviek,

klaksónu a antény DO. a práve anténa DO je môj problém. kde ju zohnať? a kam sa to od výroby montuje?

 

nie náhodou do stredu ofukovacieho výduchu čelného skla? všimol som si, že niektoré octavie 1. generácie tam majú taký

čierny kolík, ja to tam nemám. ten kolík nie je náhodou koniec antény DO?

 

vopred dík za pomoc

Editováno: , autor: csontofalski
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečetl jsem toho tady mraky, ale nic kloudného pro řešení mého problému jsem nenašel. Prosím touto formou ty kteří níže popsaný problém řešili, a vyřešili, aby mně pomohly, těm předem děkuji a ty co sem chtějí psát kde koupí to nebo to, aby toto téma opustili, předem děkuji. Jedná se mě hlavně o to, aby tu nevznikla Bible textu který nikam nevede, ale informace směřující zdárně k cíli. 

 

Mám Oct. Tour r.v. 2004, je pouze s jednoduchým klíčem a centrálem. Jednotka je tam 1C0962258AA a jde načíst vagem jako jednotka cetrál. zamykání a jednotka komfortu oslovit vagem nejde a jak jsem se tady někde dočetl, tak není namontována.

 

Pokusil jsem se jiného vozu zapůjčit jednotku 1C0959799B, je mi jasné rozdílného zapojení, ale zapojil jsem hnědou svorkovnici abych zjistil co se bude dít jen ohledně centrálu, jednotka reagovala na ovladač (pouze kufr zbytek nic), vagem jsem ji neoslovoval z důvodu možného poškození při zapnutí klíče.

 

Otázka zní, je v tomto autě nějaká možnost dodělání orig. dálkového ovládání?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si tiež chystám dorobiť DO k centrálu, chcem originál, už som si objednal z bazáru komfortku 1J0 959 799 AH

 

prechádzam z komfortky 1J0 959 799 J, teda 4x el. okná, centrál, bez alarmu a DO. táto komfortka má ale iba jeden konektor.

tá 799 AH má konektory dva. jeden vyzerá byť na 99% identický s tým zo 799 J, ten druhý má slúžiť na pripojenie smeroviek,

klaksónu a antény DO. a práve anténa DO je môj problém. kde ju zohnať? a kam sa to od výroby montuje?

 

nie náhodou do stredu ofukovacieho výduchu čelného skla? všimol som si, že niektoré octavie 1. generácie tam majú taký

čierny kolík, ja to tam nemám. ten kolík nie je náhodou koniec antény DO?

 

vopred dík za pomoc

ten kolík není anténa, ale foto snímač slunečního svitu a je přítomen u vozidel s climatronic systémem, teda pokud se nepletu. Ta anténa podle mne, jsou dráty které jsou zapojeny jen tak do nějaké smyčky, něco jako u rádia kousek drátu zjednodušeně. V souboru uvidíš

schemy.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové. Mám takový dilema, jednak mi odešla vložka zámku u řidiče, tu musím dát novou. A to mě přivedlo na myšlenku dodělat DO na mou Octavii r.v. 1997. Jde o výbavu LX dotažený z Německa. Takže takový holátko. A teď k jádru pudla, jde na toto auto dodělat DO s vystřelovacím klíčem? Asi pravděpodobně neorigo. Ale můžeteš mi někdo poradit co všechno musím vyměnit?

 

Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Omlouvám se hodinu to tu pročítám a stále si nejsem jistý. Mám octavii 98 rok komfortka 799AH centrál  a 4 x el okna. Nyní jsem sehnal origo dálku na 2,5 generaci - ne sklopný klíč pouze taková co vypadá jako origo klíč ale má tlačítka na zamknutí a odemknutí. A ted to hlavní půjde normálně klíč přizpůsobit? Nevím zda každá jednotka 799AH dálku podporuje. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem klíčky od firmy rakso, nechal vyfrézovat planžetu, auto mi odemyká, ale po vložení tyčinky imobilizéru nejde otočit v zapalování, nevíte v čem by mohl být problém? Když tyčinku od imobilizéru vrátím do původního klíče, tak se klíčkem dá otočit v zapalování..

 

//vyřešeno :) vlastní nešikovnost asi.. můžete můj příspěvek smazat..

Editováno: , autor: Moucha13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Toto by zaujímalo, či je možné nejakým spôsobom spraviť DO do takého kľúča ako postol OJO.

 

Doma máme octaviu I combi rv.1999 výbava GLX, má to PP, 4 el. okná. Alarm je tam aktuálne Meta Systém a pomocou ich ovládača auto otvárame aj zatvárame. Je to tento ovládač http://www.sega.sk/?Page=999&vyraz=11059

 

Čo by bolo potrebné na prerábku na vystrelovací kľúč a v ňom DO dvojtlačítkové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...