Přejít na obsah

závady z vagu


Píďa

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny poraďte mi prosím...... dnes jsem si kontroloval auto a mám 2 závady. na climatroniku mi to píše servomotor přetlakové klapky vadný.... jesli mi můžete upřesnit kde to najít a co je divné tak u climatroniku mi to napsalo závadu snímač rychlosti jízdy G68 vadný. .. to jsem nějak nepochopil co to má za souvislost s climatronikem a tak potřebuju vědet co s tím díky předem za ochotu.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servomotor přetlakové klapky je motork, který přepíná vnitřní a vnější okruh, označení má V71.. je zespodu za schránkou nad ventilátorem, když přepínáš na vnitřní okruh tak by to mělo jít slyšet jak chodí.. někdy stačí rozhýbat.. většinou se mění..

tady máš popis..

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...rnihoOkruhu.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny poraďte mi prosím...... dnes jsem si kontroloval auto a mám 2 závady. na climatroniku mi to píše servomotor přetlakové klapky vadný.... jesli mi můžete upřesnit kde to najít a co je divné tak u climatroniku mi to napsalo závadu snímač rychlosti jízdy G68 vadný. .. to jsem nějak nepochopil co to má za souvislost s climatronikem a tak potřebuju vědet co s tím díky předem za ochotu.... :feve:

ahoj ten servomotor je ten jak píše tady někdo víše.... vetšinou se musí mněnit praskají tam ozubené kolečka....

kontrola rychlosti do climatroniku opravdu jde.... proč to tam je bůh ví... ten snímač je na převodovce.... ale pokavad ti ukazuje dobře tachometr tak bych to asi moc neřešil...

udělej vagem to nastavení jak psal cosby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...