Přejít na obsah

Gong na budikach r.v.1997


tomina

Doporučené příspěvky

Dnes jsem zkousel test akcnich clenu na budikach v octavce r.v. 1997. Zjistil jsem ze maji taky gong, ktery je slyset u novejsich octavek pri nezapnutych pasech. Zajimalo by me, jesi je mozne tento gong aktivovat. Kontrolu bezpecnostni pasu auto nema. Ale stacilo by, kdyby byl gong slyset po kazdem zapnuti klicku. Je mozne tuto funkci aktivovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gong jednoduse - pro info, ze jsou klicky stale v zapalovani. Musis nakodovat na jinou zemi - ja jsem tam dal kodovani - Kanadu - u jinych se bud zmeni km na míle a rezim hodin z 24 na 12/am-pm. Jinak vse zustava pri starem :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gong jednoduse - pro info, ze jsou klicky stale v zapalovani. Musis nakodovat na jinou zemi - ja jsem tam dal kodovani - Kanadu - u jinych se bud zmeni km na míle a rezim hodin z 24 na 12/am-pm. Jinak vse zustava pri starem :)

Jenom trosku nechapu pri jake prilezitosti bude gong gongat :-) kdyz necham klicky v zapalovani a otevru dvere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel nakodovat Kanadu, ale jediny co to ted dela je, ze to tůtá stejne jako kdyz mas rozsvicene svetla, vypnuty klicek a otevrene dvere. Nejde mi o ten jeden tón ale o Gong, který je slyset u novejsich octavek pri nezapnutych pasech.

Nerozumí tomu co vlastně chceš. Pokud ti jde o gong , že nemáš zapnutý pás tak to na starých budíkách nezprovozníš. Musíš mít nové budíky, kontrolku v pásech, vedení do budíků a nakodovat to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, proc tam ten gong je kdyz nejde zprovoznit, pri testu akcnich clenu je slyset zvuk gongu. Ale neni pouzit. Chtel jsem tedy vedet, jestli je mozne gong aktivovat.

Me funguje - kdyz necham klicky v zapalovani tak gonguje - budiky mam ty cervene podsv. V kodovani jsem dal z 00242 na 00342

Budiky mam cervene podsv. a jsou z roku 98 a display - je celej podsvetlen - ne ze sviti pouze cisla cervene a ostatni je tmave, ale cisla jsou cerna a zbytek sviti - tak u tech prvnich co sviti pouze cisla/ pismenka tam bude mozna problem - 97 rocnik

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, proc tam ten gong je kdyz nejde zprovoznit, pri testu akcnich clenu je slyset zvuk gongu. Ale neni pouzit. Chtel jsem tedy vedet, jestli je mozne gong aktivovat.

No jak se dívám do Visu i do DP tak i staré budíky by měly jít nakodovat na pásy a kontrolu ostřikovačů. Máš v budíkách kontrolku?

Abys to zkusil tak stačí VAGem nakodovat kontrolu pásů a na pin 31modré svorkovnice budíků T32a přivést kablík, který by měl po ukostření spustit kontrolku a gong.

Pokud ti to bude fungovat tak přivést pod sedačku a vyměnit zámek řidičova pásu.

post-1028-1195421188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, proc tam ten gong je kdyz nejde zprovoznit, pri testu akcnich clenu je slyset zvuk gongu. Ale neni pouzit. Chtel jsem tedy vedet, jestli je mozne gong aktivovat.

Me funguje - kdyz necham klicky v zapalovani tak gonguje - budiky mam ty cervene podsv. V kodovani jsem dal z 00242 na 00342

Budiky mam cervene podsv. a jsou z roku 98 a display - je celej podsvetlen - ne ze sviti pouze cisla cervene a ostatni je tmave, ale cisla jsou cerna a zbytek sviti - tak u tech prvnich co sviti pouze cisla/ pismenka tam bude mozna problem - 97 rocnik

tak tak,mám podle návodu od octavky a funguje to! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, proc tam ten gong je kdyz nejde zprovoznit, pri testu akcnich clenu je slyset zvuk gongu. Ale neni pouzit. Chtel jsem tedy vedet, jestli je mozne gong aktivovat.

Me funguje - kdyz necham klicky v zapalovani tak gonguje - budiky mam ty cervene podsv. V kodovani jsem dal z 00242 na 00342

Budiky mam cervene podsv. a jsou z roku 98 a display - je celej podsvetlen - ne ze sviti pouze cisla cervene a ostatni je tmave, ale cisla jsou cerna a zbytek sviti - tak u tech prvnich co sviti pouze cisla/ pismenka tam bude mozna problem - 97 rocnik

tak tak,mám podle návodu od octavky a funguje to! :palec2:

Jsem moc rad ze ti to maka - me se to líbí Casem se vypne ten gong kdyz mas otevrene dvere ? Me ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokousel jsem se nakodovat vybavu jako 14 - tedy ostrik, pasy, plus naka ta prevodovka ale tahle moznost tam nezustane ani nastavena a po opetovnym kodovani jsem koukal ze je tam hodnota puvodni. Neexistuje jina moznost kodovani, aby sla aktivovat jen kontrola pasu a ne ostriky a prevodovka 02K (co to vubec je?)? Mam ostrikovace svetel - tedy velkou nadrzku a kontrolka ostriku taky nefunguje :-( Jestli tam je kontrolka pasu to nevim pri testu akcnich clenu nesviti. Divny je, ze pokud vy nastavite Kanadu tak vam gong bimbá při otevrenych dverich ale me to jen pípá stejne jako kdyz mam rozsvicene svetla a otevrene dvere :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokousel jsem se nakodovat vybavu jako 14 - tedy ostrik, pasy, plus naka ta prevodovka ale tahle moznost tam nezustane ani nastavena a po opetovnym kodovani jsem koukal ze je tam hodnota puvodni. Neexistuje jina moznost kodovani, aby sla aktivovat jen kontrola pasu a ne ostriky a prevodovka 02K (co to vubec je?)? Mam ostrikovace svetel - tedy velkou nadrzku a kontrolka ostriku taky nefunguje :-( Jestli tam je kontrolka pasu to nevim pri testu akcnich clenu nesviti. Divny je, ze pokud vy nastavite Kanadu tak vam gong bimbá při otevrenych dverich ale me to jen pípá stejne jako kdyz mam rozsvicene svetla a otevrene dvere :-(

U jaké octavie to vlastně chceš dělat Z roku 97., nebo co máš v podpisu 2000 model 2001?

Pokud by to bylo u té novější tak tam je kodování: 02 pásy, 04 ostřikovače. Obě = součet.

Pokud to nenakoduješ tak to nepodporuje asi software budíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ty budiky cervene pohuzel na nejakou kontrolu vody v ostrik. nenakodujes a myslim ze ani nepujdou samostatne pásy.

Stejne nemas v nadrzce v ostrik. kontrolu hladiny. Jo a to ze nam jde gong na Kanadu tak to bude asi tim ze mame 98 rocnik - ty 97 maji bohuzel tedy svuj stalej syntetizátor na pípani a gong bohuzel :feve: pouze v akcnich clenech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jaké octavie to vlastně chceš dělat Z roku 97., nebo co máš v podpisu 2000 model 2001?

Pokud by to bylo u té novější tak tam je kodování: 02 pásy, 04 ostřikovače. Obě = součet.

Pokud to nenakoduješ tak to nepodporuje asi software budíků.

Potrebuju to na r.v. 1996 takze je to uplne nejprvnejsi octavka... Nejspis mam s gongem smulu :-( je tam asi jen pro to,aby stval lidi jako jsem ja, kvuli tomu ze tam je a negonga :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jaké octavie to vlastně chceš dělat Z roku 97., nebo co máš v podpisu 2000 model 2001?

Pokud by to bylo u té novější tak tam je kodování: 02 pásy, 04 ostřikovače. Obě = součet.

Pokud to nenakoduješ tak to nepodporuje asi software budíků.

Potrebuju to na r.v. 1996 takze je to uplne nejprvnejsi octavka... Nejspis mam s gongem smulu :-( je tam asi jen pro to,aby stval lidi jako jsem ja, kvuli tomu ze tam je a negonga :-)

Nic si z toho nedelej - me se treba líbí u fabie ze treba zvuk prerusovace blinkru nedela cvakajici relatko ale reproduktor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jééé aj ja chcem "gongovaaaaaat" :) hmm ale bohužial, nemam WAGínu lol

Jo jo urcite se to libí tem co jsem to nakodoval.

A ma to taky svuj ucel - aspon je slyset ze mas zaple klicky v zapalovani a samozrejme az otevres dvere - pokud ti teda funguje mikrospinac ve dverich :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen na r.v. 1996 to pípá porad stejne :-(

Si sezen budiky 98 rok a mas to. Prekopiruj si epromku - nemusis pak kodovat klicky, tacho, serv. interval a kodovani.

Nakoduj to jak jsem rikal na kanadu a mas to. Mam budiky 99 rok a take gonguji na urcite zeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...