Přejít na obsah

Symphony radio - phone


Doporučené příspěvky

Ahojsa,

potřebuju poradit - koupil jsem autorádi Symphony na cd a když ho dám do auta a zadám kod tak se mě okamžitě objevuje PHONE a nic to nedělá a ani rádio nereaguje. Z předešlé rady jsem zkoušel odpojit na iso konektoru napájení MUTE ale rádio se v tomto případě ani nezapne. Prosím napište mě nebo pošlete nějaký návod na dornak@komutatory.cz

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím že bys měl zkusit to připojit mimo auto jestli to pojede. Takhle se to rádio chová když je tam HF a je hovor,nebo pokud držák telefonu není zacvaklej v loketce nebo na palubovce.

Dík za radu vyzkouším a dám vědět ju

Už to šlape hurááá :palec2:

Je normální že při vypnutí problikává červeně posvícení šipek nahoru a doprava a doleva? Nebude to mět vliv na baterku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím že bys měl zkusit to připojit mimo auto jestli to pojede. Takhle se to rádio chová když je tam HF a je hovor,nebo pokud držák telefonu není zacvaklej v loketce nebo na palubovce.

Dík za radu vyzkouším a dám vědět ju

Už to šlape hurááá :palec2:

Je normální že při vypnutí problikává červeně posvícení šipek nahoru a doprava a doleva? Nebude to mět vliv na baterku?

poblikava ti len jedna sipka, ostatne svietia od odrazeneho svetla. je to funkcia, ktora sa da v menu radia zrusit. baterku to nevyflakne, ale mne sa nepaci ze to zbytocne v noci laka nenechavych ;) takze to mam vypnute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal sem ti mail.Zkus najít řj telefonu (pod ruční brzdou nebo vedle kastlíku spolujezdce)a tu buď odpoj nebo te to snaž nějak zprovoznit. A taky se podívej jestli tam sou všechny pojistky,napájení HF je přes poj rádia č.42 a ještě by tam měli byt poj č.8 a 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím že bys měl zkusit to připojit mimo auto jestli to pojede. Takhle se to rádio chová když je tam HF a je hovor,nebo pokud držák telefonu není zacvaklej v loketce nebo na palubovce.

Dík za radu vyzkouším a dám vědět ju

Už to šlape hurááá :palec2:

Je normální že při vypnutí problikává červeně posvícení šipek nahoru a doprava a doleva? Nebude to mět vliv na baterku?

poblikava ti len jedna sipka, ostatne svietia od odrazeneho svetla. je to funkcia, ktora sa da v menu radia zrusit. baterku to nevyflakne, ale mne sa nepaci ze to zbytocne v noci laka nenechavych ;) takze to mam vypnute.

Dík , vypínám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

"PHONE" nemá co svítit. Je jedno jestli je fce povolená nebo ne. Prostě pokud není na pinu č. 2 černého ISO signál od HF (myslím, že jeho uzemněním) tak "PHONE" nemá svítit.

Spíš bych hledal příčinu proč si rádio myslí, že je HF aktívní. HF nainstalovanou můžeš mít, ale pokud není aktívní, a aktívní je jen když je spojená s telefonem a je uskutečňován hovor, "PHONE" nemá co svítit.

 

 

 

Ale k Tvému dotazu: Do menu se dostaneš dlouhým stiskem tlačítka TP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dnes pri odcvaknuti starej supravy HF Nokia ,mi radio Symphony preplo do Phone rezimu, a neda sa s tym nic robit /az na basy reguacia hlasitosti atd./

Stisk tlacitka TP nefunguje.

Prestudoval som tu na fore vela veci o Phone rezime avsak ziadne riesenie som nenasiel. Rovnako nefunguje ani odpojenie baterie.Cez VAG sa v bloku RADIO neda nic nastavit alebo resetovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...