Přejít na obsah

obrysove svetla - porucha


dusan1477

Doporučené příspěvky

Cafte Fabkaci mam problem s obrysov. (parkovacky) svetlama na lavej strany auta. Ostaly my svietit aj po vypnutom svetle a aj po vytiahnutia klucika zo spinacky. Rano som dosiel do prace a na parkovisku som musel demontovat ziarovky zo svetla , inac by svietili az do aleluja . Celu cestu som siel v dazdi a cez kaluze. Potrebujem aj schemu zapojenia na svetla, az by sa neaka dobra dusa zlutovala nadomnou , budem mu strasne povdacny. Mam Fabku 1,2 12V 47KW, rocnik 2003. Za radu dopredu dak vopred vdaka :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafte Fabkaci mam problem s obrysov. (parkovacky) svetlama na lavej strany auta. Ostaly my svietit aj po vypnutom svetle a aj po vytiahnutia klucika zo spinacky. Rano som dosiel do prace a na parkovisku som musel demontovat ziarovky zo svetla , inac by svietili az do aleluja . Celu cestu som siel v dazdi a cez kaluze. Potrebujem aj schemu zapojenia na svetla, az by sa neaka dobra dusa zlutovala nadomnou , budem mu strasne povdacny. Mam Fabku 1,2 12V 47KW, rocnik 2003. Za radu dopredu dak vopred vdaka :help: :help:

Dakujem za info , mali ste pravdu bol to zapnuty prepinac smerovky sorry ze som Vas otravoval s takouto blbostou. ale ved viete viac hlav , viac rozumu.Bohuzial uz niaky piatok my nefunguje mikrospinac vo dverach sofera a prave preto my nefunguje ani akusticky piskac ktory by ma upozornil na taketo sprostosti. Uz si to musim dat do poriadku lebo ma to zacina pekne stvat. Ale tu schemu zapojenia svetiel by som potreboval aj tak. teda az sa nieky ochotny by to hodil sem na sklo. Este raz dakujem za radu , a majte sa pekne. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...