Přejít na obsah

Hasící přístroj


Vinca

Doporučené příspěvky

Zdarec páni škodovácí :worthy nedalo mi to a zkrátka jsem musel založit nový téma o hasících aparátech ve Vašem vozem. Viděl jsem to v sekci Fábie a ale nezahledl jsem to v sekci Octavie. Navíc nedavno vyhořela další octa...Zhořelá Ś.Octavia

Tak přihazuj te, jaký máte ve svých miláčcích hasící prostředky? Já vlastním dva hasící spreje PYROCOM.

Mňo a jeden mám ve předu v kastlíku a druhý v zadu v kufru ;) Doufám, že navždycku zůstanou tam, kde mají být... :palec2:

Vinco, nechcu se Tě dotknout, ale když dám vyhledat "hasicí přístroj" pár témat mi to vyjede. Jasně, sekce Octavia II toto téma nemá,

ale on se ten interiér od Fábie o moc neliší, takže jej SKORO každý stejně vozí jako ty (já) v kufru..

Zakládání nových témat pak vede k tomu, že když někdo pak hledá kompletní informace k čemukoliv, tak nejsou na jednom místě, ale jsou na 10 místech současně a to hledání na 10 místech nikoho nebaví (pořád někam klikat a vracet se).

Přehlednost témat by mělo být na 1. místě, pak je toto forum JEDINEČNÉ A UNIKÁTNÍ ;)

Nic ve zlém, rozumíme si :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,takze pokud tomu rozumim, tak to muzu buchnout aj do sekce fabia OK. ale zase se nekdo najde, kdo rekne ze tohle tema patri fabiam a ne octam. clovek aby se tu vyznal :aggressive:

Já jsu si kdysi (snad logicky?) dovodil - a nikoho se neptal, to je pravda - na ta témata, která jsou společná nebo podobná (takové ty blbiny ako stěrače, ostřikovače, klakson, blinkry) tak to dávám Octavia I, Octavia II nebo Fabia do společné (jen zdůrazním typ vozu). Když už je to věc ale specifická (každé auto to má jinak) snažím se přes panel hledání najít podobné nebo téma s příčinnou souvislosí a do něj to šoupnout ;):palec2:

(na jaře budu měnit desky a kotouče a jen tady na foru je asi 15 témat k této věci. Už jsu jednou zkoušel z toho vytáhnout to důležité a mysl jsu si, že mě omyjí, málem jsu se totiž uklikal k smrti lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,takze pokud tomu rozumim, tak to muzu buchnout aj do sekce fabia OK. ale zase se nekdo najde, kdo rekne ze tohle tema patri fabiam a ne octam. clovek aby se tu vyznal :aggressive:

Já jsu si kdysi (snad logicky?) dovodil - a nikoho se neptal, to je pravda - na ta témata, která jsou společná nebo podobná (takové ty blbiny ako stěrače, ostřikovače, klakson, blinkry) tak to dávám Octavia I, Octavia II nebo Fabia do společné (jen zdůrazním typ vozu). Když už je to věc ale specifická (každé auto to má jinak) snažím se přes panel hledání najít podobné nebo téma s příčinnou souvislosí a do něj to šoupnout ;):palec2:

(na jaře budu měnit desky a kotouče a jen tady na foru je asi 15 témat k této věci. Už jsu jednou zkoušel z toho vytáhnout to důležité a mysl jsu si, že mě omyjí, málem jsu se totiž uklikal k smrti lol

tak zkus kliknout sem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=31342 sice je to opet zalozene nove tema - snad ti to neva,protoze bych to neminil predelavat, ale myslim si, ze kotel lidi to udelalo v pohode a navic je to tam popsany od a az po z, protoze v nekterych tech prispevcich se daji dve fota, jak vypadali stare kotouce, jak to vypada kdyz je to nove a to je vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,takze pokud tomu rozumim, tak to muzu buchnout aj do sekce fabia OK. ale zase se nekdo najde, kdo rekne ze tohle tema patri fabiam a ne octam. clovek aby se tu vyznal :aggressive:

Já jsu si kdysi (snad logicky?) dovodil - a nikoho se neptal, to je pravda - na ta témata, která jsou společná nebo podobná (takové ty blbiny ako stěrače, ostřikovače, klakson, blinkry) tak to dávám Octavia I, Octavia II nebo Fabia do společné (jen zdůrazním typ vozu). Když už je to věc ale specifická (každé auto to má jinak) snažím se přes panel hledání najít podobné nebo téma s příčinnou souvislosí a do něj to šoupnout ;):palec2:

(na jaře budu měnit desky a kotouče a jen tady na foru je asi 15 témat k této věci. Už jsu jednou zkoušel z toho vytáhnout to důležité a mysl jsu si, že mě omyjí, málem jsu se totiž uklikal k smrti lol

tak zkus kliknout sem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=31342 sice je to opet zalozene nove tema - snad ti to neva,protoze bych to neminil predelavat, ale myslim si, ze kotel lidi to udelalo v pohode a navic je to tam popsany od a az po z, protoze v nekterych tech prispevcich se daji dve fota, jak vypadali stare kotouce, jak to vypada kdyz je to nove a to je vse.

Už jsu ti to tam chválil :palec2: Je to na 1 s *, takové fotky se vždycinky hodí :palec2:

Dobrá práce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...