Přejít na obsah

Zapozicanie predvadzacej Octavie?


SnakeBR

Doporučené příspěvky

Je mozne aby mi autorizovany servis zapozical na 1-2 dni predvadzacie auto ked mam zaujem o kupu? Ma niekto take skusenosti ze uz mu autorizovany servis pozical auto takto? samozrejme zadarmo....Lebo viem ze u inych automobiliek je to uplne bezne, minule som prisiel do KII ze mam zaujem o Sportage a povedali mi ze najlepsie bude ked si ho vyskusam a na vikend mi ho dali len tak..... Rozmyslam uz dlhsi cas o kupe O2 1,8 TSI len by som si ho chcel vyskusat, a nie tak ze si somnou sadne pracovnik zo servisu a prejdem na tom 10 KM a dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozne aby mi autorizovany servis zapozical na 1-2 dni predvadzacie auto ked mam zaujem o kupu? Ma niekto take skusenosti ze uz mu autorizovany servis pozical auto takto? samozrejme zadarmo....Lebo viem ze u inych automobiliek je to uplne bezne, minule som prisiel do KII ze mam zaujem o Sportage a povedali mi ze najlepsie bude ked si ho vyskusam a na vikend mi ho dali len tak..... Rozmyslam uz dlhsi cas o kupe O2 1,8 TSI len by som si ho chcel vyskusat, a nie tak ze si somnou sadne pracovnik zo servisu a prejdem na tom 10 KM a dost...

Já si myslím že zadarmo ti to nikdo nepůjčí , budeš si muset za to určitě zaplatit . Na 100% ti nikdo nepůjčí úplně nový auto , a v lepším případě předváděčku. Většinou mají vyhrazené vozy pro půjčování zákazníkům .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozne aby mi autorizovany servis zapozical na 1-2 dni predvadzacie auto ked mam zaujem o kupu?

Spíše ne.Já jsem se o to samé pokoušel v Praze, abych si zkusil 1.6FSI, OII s tímto motorem ve firmě nemáme, ale dopadlo to jak říkáš-svézt se 10 km a nic víc. Ale protože mají i půjčovnu, tak tam by mi auto-za úplatu-půjčili, 1.6FSI však v půjovně něměli a tak jsem nepořídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi, verte ci neverte ale ine automobilky bez problemov predvadzacku zadarmo pozicaju na vikend.... Uz som mal takto pozicanu 2x KIU SPORTAGE a dnes som si bol pre VW Touareg 3,0 TDI, bezproblemov, povedal som ze mam zaujem kupit,ale niesom este 100% rozhodnuty, ci mi mozu dat vyskusat na vikend....bez akychkolvek problemov, spisal som zmluvu, hradim len PHM.. Takze VW a KIA to bez problemov spravili, Skoda sa mi zatial neozvala ako vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi, verte ci neverte ale ine automobilky bez problemov predvadzacku zadarmo pozicaju na vikend.... Uz som mal takto pozicanu 2x KIU SPORTAGE a dnes som si bol pre VW Touareg 3,0 TDI, bezproblemov, povedal som ze mam zaujem kupit,ale niesom este 100% rozhodnuty, ci mi mozu dat vyskusat na vikend....bez akychkolvek problemov, spisal som zmluvu, hradim len PHM.. Takze VW a KIA to bez problemov spravili, Skoda sa mi zatial neozvala ako vzdy.

Jj, je to pravda, jiné automobilky to dělávají, ale škodovka je, byť s německým kapitálem, stále česká a má i české myšlení...ale zas na druhou stranu musím říct, že se mění - viz. Room na 2 dny do firmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Jj, je to pravda, jiné automobilky to dělávají, ale škodovka je, byť s německým kapitálem, stále česká a má i české myšlení...ale zas na druhou stranu musím říct, že se mění - viz. Room na 2 dny do firmy...

Taky jsem měl půjčenýho Roomstra na dva dny, ale není to ono. On je ten problém ,že si nemůžeš vybrat motor,výbavu a podobně u auta který ti bude půjčené.

Většinou když si chce člověk auto koupit. Tak hledá u prodejce alespoň podobnou výbavu aby jsi jí mohl vyzkoušet. Já jsem třeba měl objednaný střešní okno a chtěl jsem se kouknout jak vypadá v reále. Tak jsem šel u prodejce Auto Jarov prostě do bazaru a tam mě ho rádi ukázali. Hned jsem si tam prohlédnul pár Scoutů jednotlivé barevné variace (předváděcí auta ze Škody auto) a bylo vybráno .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najviac ma sere ten pristup k ludom, aky ma SKODA-AUTO. Pisal som im par e-mailov a odpoved ziadna. Aspon aj ked ho nepozicaju,slusnost je odpisat. Napisal som 8 automobilkam, ze mam zaujem o kupu a ci je mozne vyskusat predvadzacku takym sposobom ze mi ju pozicaju na vikend.... Zatial mi jedine Honda napisala ze nie, ostatne mi odpisali kladne. Momentalne skusam VW Touareg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najviac ma sere ten pristup k ludom, aky ma SKODA-AUTO. Pisal som im par e-mailov a odpoved ziadna. Aspon aj ked ho nepozicaju,slusnost je odpisat. Napisal som 8 automobilkam, ze mam zaujem o kupu a ci je mozne vyskusat predvadzacku takym sposobom ze mi ju pozicaju na vikend.... Zatial mi jedine Honda napisala ze nie, ostatne mi odpisali kladne. Momentalne skusam VW Touareg.

To s těmi maily je zajímavé, mě vždy do pár dní odpověděli, dokonce když jsem měl problém s emailem a mail od škodovky to vyhazovalo do spamů a nechodil mi, tak volali a ještě se omlouvali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl půjčenýho Roomstra na dva dny, ale není to ono. On je ten problém ,že si nemůžeš vybrat motor,výbavu a podobně u auta který ti bude půjčené.

Většinou když si chce člověk auto koupit. Tak hledá u prodejce alespoň podobnou výbavu aby jsi jí mohl vyzkoušet. Já jsem třeba měl objednaný střešní okno a chtěl jsem se kouknout jak vypadá v reále. Tak jsem šel u prodejce Auto Jarov prostě do bazaru a tam mě ho rádi ukázali. Hned jsem si tam prohlédnul pár Scoutů jednotlivé barevné variace (předváděcí auta ze Škody auto) a bylo vybráno .

A stěma výbavama a motorama je to problém-jen když si vezmeš kolik škodovka má modelů, krát minimálně 4 stupně výbavy u každého krát řekněme 5 motorů, to by u každého prodejce stála flotila...to by to musela řešit přímo Boule, ale to by těch pár aut za chvíli bylo dorasovaných, že by to zapůjčení a zkoušení stejně nemělo žádnou vypovídací hodnotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s těmi maily je zajímavé, mě vždy do pár dní odpověděli, dokonce když jsem měl problém s emailem a mail od škodovky to vyhazovalo do spamů a nechodil mi, tak volali a ještě se omlouvali...

Když jsem pokaždé napsal do Škody Auto tak jsem dostal do druhého dne odpověď. Nebo ještě ten den volali pro doplnění nějakých dat apod. Takže komunikace se Škodou Auto je 100% .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrejme Skoda-Auto v CR sa sprava ku zakaznikom inak, ako Skoda-Auto Slovensko. Pred par mesiacmi som im pisal ci je mozne spravit len predvadzaciu jazdu s 1,8 TSI v niektorej s autorizovanych predajni a odpoved som nedostal. V pondelok som im pisal o tomto ze ci je mozne vyskusat a odpoved opat ziadna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...