Přejít na obsah

5 x 112 na 5x 100 LZE ?


Johny55

Doporučené příspěvky

Zdravím, možná se to tu někde už řešilo, ale nějak stále nenacházim odpověd. Mohu na Octavii I nasadit kola z octavie II ? Čili šrouby 5 x 112 na 5 x 100 ? slyšel jsem něco o podložkách ? ale pak taky něco jakože to není moc dobry ?

Předem dík za spolehlivý názor ! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, možná se to tu někde už řešilo, ale nějak stále nenacházim odpověd. Mohu na Octavii I nasadit kola z octavie II ? Čili šrouby 5 x 112 na 5 x 100 ? slyšel jsem něco o podložkách ? ale pak taky něco jakože to není moc dobry ?

Předem dík za spolehlivý názor ! :feve:

Jedině přes podložky, ale to se ti potom ty kola nevejdou do podběhů, takže prodej a kup. Jinak tohle patří spíš do sekce podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, možná se to tu někde už řešilo, ale nějak stále nenacházim odpověd. Mohu na Octavii I nasadit kola z octavie II ? Čili šrouby 5 x 112 na 5 x 100 ? slyšel jsem něco o podložkách ? ale pak taky něco jakože to není moc dobry ?

Předem dík za spolehlivý názor ! :feve:

Jedině přes podložky, ale to se ti potom ty kola nevejdou do podběhů, takže prodej a kup. Jinak tohle patří spíš do sekce podvozek.

No, ale maj stejný rozměr jako moje starý, jen maj jiný šrouby...to by pak neměl být ptoblém ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, možná se to tu někde už řešilo, ale nějak stále nenacházim odpověd. Mohu na Octavii I nasadit kola z octavie II ? Čili šrouby 5 x 112 na 5 x 100 ? slyšel jsem něco o podložkách ? ale pak taky něco jakože to není moc dobry ?

Předem dík za spolehlivý názor ! :feve:

Jedině přes podložky, ale to se ti potom ty kola nevejdou do podběhů, takže prodej a kup. Jinak tohle patří spíš do sekce podvozek.

No, ale maj stejný rozměr jako moje starý, jen maj jiný šrouby...to by pak neměl být ptoblém ne ?

predek se ti vejde,ale zadek ti bude sourat,mozna hned,mozna az se trochu nalozis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale maj stejný rozměr jako moje starý, jen maj jiný šrouby...to by pak neměl být ptoblém ne ?

No jestli ti dobře rozumím, tak si myslíš, že jsou jiné ŠROUBY. Ale on není rozdíl ve šroubech, ale v ROZTEČI DĚR na šrouby. A to se řeší právě pomocí podložek, ale jak píšou kolegové, tím že použiješ disk stejného rozměru, pod který dáš pravě tu podložku, tak o sílu té podložky vystrčíš kolo více ven z auta (z podběhu) a pak by mohl nastat ten problém, že bude kolo škrtat o hranu blatníku.

Taktéž zastávám názor-podložky nepoužívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale maj stejný rozměr jako moje starý, jen maj jiný šrouby...to by pak neměl být ptoblém ne ?

No jestli ti dobře rozumím, tak si myslíš, že jsou jiné ŠROUBY. Ale on není rozdíl ve šroubech, ale v ROZTEČI DĚR na šrouby. A to se řeší právě pomocí podložek, ale jak píšou kolegové, tím že použiješ disk stejného rozměru, pod který dáš pravě tu podložku, tak o sílu té podložky vystrčíš kolo více ven z auta (z podběhu) a pak by mohl nastat ten problém, že bude kolo škrtat o hranu blatníku.

Taktéž zastávám názor-podložky nepoužívat.

aha, už je mi to jasný dík za info pánové :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...