Přejít na obsah

SPZ


Draajea

Doporučené příspěvky

zdravim, nejprve sem hledal, jestli uz neni takove tema, ale nic sem nenasel, tak sem musel zalozit, prozoze mam hned nekolik otazek.

Videl sem, ze spoustu z vas tady na foru nemate zadny ramecek pod SPZ a ze je mate rovnou pripevnene na aute, coz se mi libi mnohem vic, nez nejake podlozky...vepredu je to celkem v pohode...provrtal sem si SPZ a prisrouboval, ikdyz teda ona se musi vlastne zahnout trosku a ja ji mam ted na stranach hezky primknutou k ty umely hmote do ktere sem SPZ nasrouboval a uprostred to odstava...no a zadni, tak tam nevim, zdalo se mi, ze sem videl i lepene SPZ, ja mam jen trochu strach, ze kdyz vzadu neni mezi tou SPZ a autem zadna umelohmotna podlozka-ramecek SPZ, tak jestli nebude dochazet ke korozi...? Jak to teda mate pridelany vzadu?:)A posledni vec...ta moje SPZ je uz dost stara a uz vypada docela osklive...neda se treba jen nechat si udelat stejnou znacku, ale novou?:) pac to by se mi nechtelo menit cislo,samy prepisovani atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí donést a dopravní inspektorát zničenou spz a oni ji vymění :p samozřejmě se musí nahlásit jako poničená cizím zaviněním (ráno sem došel k autu a pod autem leží spz pošlapaná ... ;)

jinak já ji mám podlepenou takovou pěnovou páskou co používají sádrokartonáři je z materiálu co nesaje vodu a drží na všem jak přibytá :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
No taky jsem to přilepil na tvrdo oboustranou páskou. Přemýšlel jsem jakou a nakonec jsem vybral patex suprfix. Sice jsem použil 2 klubka za 200kč jedno, ale drž to teda FEEEEEJST!

Jj až budu jednou potřebovat sundat třeba zadní,která bych řekl na laku drží víc než na plastu vpředu tak to bude mazec...zkoušel jsem jí podebrat nehtama a málem sem si je strhnul z prstu.... :feve::feve: auuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj až budu jednou potřebovat sundat třeba zadní,která bych řekl na laku drží víc než na plastu vpředu tak to bude mazec...zkoušel jsem jí podebrat nehtama a málem sem si je strhnul z prstu.... :feve::feve: auuu

No dolů to půjde horko těžko, ale vždycky si jde nějak přeci poradit neeee lol-_- Alespon to neklepe když se jede po kostkované cestě nebo nerovnostech!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, taky bych si chtěl na mou octu přilepit SPZ lepící páskou, nechce se mi totiž vrtat.....ale mám strach z policajtů, pač taťka má každý rok školení a tam jím říkali, že toto není povolené. Musíš mít podložku nebo upevnit to se šrouby. Ptal jsem se na to i týpka na STK. Je fakt, že to možná nikdo nekontroluje, ale co kdyby :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve vyhlášce už není snad že RZ musí bejt přišroubovaná néé :kuk:

plicajti mě již několikrát stavěly a na upevnění mi nic neřekly,ani na STK ;)

stručně řečeno: vyhláška říká ... přšroubovanou, nebo přinýtovanou SPZ , tak to tam je pokud to nikdo nezměnil během pár let ale asi ne, jinak na STK na to většinou kašlou a u policajtů sem se stím eště nesetkal samozřejmě pokud narazíte na vola v uniformě tak se z toho nevymotáte

:p :p :p

já sem si ji nanýtoval a vypadá to super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stručně řečeno: vyhláška říká ... přšroubovanou, nebo přinýtovanou SPZ , tak to tam je pokud to nikdo nezměnil během pár let ale asi ne, jinak na STK na to většinou kašlou a u policajtů sem se stím eště nesetkal samozřejmě pokud narazíte na vola v uniformě tak se z toho nevymotáte

:p :p :p

já sem si ji nanýtoval a vypadá to super :palec2:

právě že ted proběhla náka aktualizace a tam se již nepíše jak má bejt uchycená ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky bych si chtěl na mou octu přilepit SPZ lepící páskou, nechce se mi totiž vrtat.....ale mám strach z policajtů, pač taťka má každý rok školení a tam jím říkali, že toto není povolené. Musíš mít podložku nebo upevnit to se šrouby. Ptal jsem se na to i týpka na STK. Je fakt, že to možná nikdo nekontroluje, ale co kdyby :disgust:

mám přilepené obě a drží to stejně jako šrouby, už dva roky, nevidím v tom problém, policie taky ne - mě přilepené RZ teda nikdy nic neřekli, a to mě už párkrát stavěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...