Přejít na obsah

Octavia ze Slovenska?


Píst

Doporučené příspěvky

Právě jsem zaslechl v rádiu na frekvenci 1, že v koncernovém závodě na Slovensku přestanou dělat VW POLO a od příštího roku zahájí výrobu Octavií!! Co vy na to? :kuk:

Mi na to asi tak. Bude to celkom good kvalita o to sa nemusis bat. Tento zavod je na tom dobre inak by nemohli vyrabat Colorado. lol

http://ekonomika.sme.sk/c/3594661/V-Bratis...da-Octavia.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval novou Felicii (2001) tak jsem byl upozorněn ať dodržuji servisní prohlídky,protože mi začnou rezavět pátý dveře.A na otázku jak to, mi bylo sděleno že byli vyrobeny na Slovensku.

Dúfam,že si ich dodržoval.

Samozřejmě.A byli rezavé jak liška!!

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval novou Felicii (2001) tak jsem byl upozorněn ať dodržuji servisní prohlídky,protože mi začnou rezavět pátý dveře.A na otázku jak to, mi bylo sděleno že byli vyrobeny na Slovensku.

Dúfam,že si ich dodržoval.

Samozřejmě.A byli rezavé jak liška!!

No a protoze si dodrzoval ty servisni intervaly, mohl si je v ramci zaruky bez problemu vymenit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kupoval novou Felicii (2001) tak jsem byl upozorněn ať dodržuji servisní prohlídky,protože mi začnou rezavět pátý dveře.A na otázku jak to, mi bylo sděleno že byli vyrobeny na Slovensku.

Dúfam,že si ich dodržoval.

Samozřejmě.A byli rezavé jak liška!!

No a protoze si dodrzoval ty servisni intervaly, mohl si je v ramci zaruky bez problemu vymenit ;)

Přesně tak. lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je krásný, co tady píšete, jen si dovolím upozornit, že bratislavský závod je montážní, nikoliv výrobní, všechno se tam přiveze z Boleslavi, Gliwic, Györu a další subdodavatelských závodů a v Bratislavě se vše pouze smontuje... ;)

Stejně jako se tam montují VW Touran a Audi Q7 (Pikes Peak), vše pro tyto vozy se dováží z Barcelony, Hannoveru, Ingolstadtu, Salz-Gitteru a samozřejmě opět z Gliwic a Györu (motory).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: No v BA sa Touran nemontuje - ten sa robí pokiaľ dobre viem len v Zwickau. V BA sa robí komplet Touareg, komplet Q7, komplet Polo (ktoré končí koncom roka), a SKD (semi knocked down) Cayenne. Cayenne sa potom dokončuje v Nemecku (dáva sa motor a nápravy), len kvôli tomu, aby tam mohli dať nálepku "Made In Germany".

Výroby O2 v BA by som sa nebál, už niekoľkrát bol náš VW závod vyhlásený za "najlepší" v koncerne, boli o tom články v spravodaji. No poznám odtiaľ dosť ľudí a tie zážitky čo rozprávajú, no ďakujem pekne :rolleyes:

Inak tie zadné dvere na Felíciu boli robené z plechov vyrobených vo VSŽ, použitá bola železná ruda od našich ruských bratov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: No v BA sa Touran nemontuje - ten sa robí pokiaľ dobre viem len v Zwickau. V BA sa robí komplet Touareg, komplet Q7, komplet Polo (ktoré končí koncom roka), a SKD (semi knocked down) Cayenne. Cayenne sa potom dokončuje v Nemecku (dáva sa motor a nápravy), len kvôli tomu, aby tam mohli dať nálepku "Made In Germany".

Ano, onlouvám se, jedná se o překlep, samozřejmě je to Touareg. O Cayennu jsem záměrně nepsal, protože z Bratislavy neojíždí finální vůz a Polo 9N samozřejmě letos končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...