Přejít na obsah

HF II Normál =› HF II Bluetooth


Zubáč

Doporučené příspěvky

Dovolím si přidat svou zkušenost. Koupil jsem před měsícem Škoda Octavia II Combi Classic 1.9 TDI 77kw MR 2006 s origo HF. Vlastním N97 a samozřejmě adaptér pro ni není. V autě je ŘJ pro HF 5P0862335 a žádný telefon ze třech zkoušených ji nenašel. Začal sem tu hledat a našel několik vláken s touto problematikou a tady je to nejčerstvější a se stejným problémem. Píšu sem hlavně kvůli tomu že některé posty jsou pro lidi ve stejné situaci jako já matoucí. Na několika místech se píše v tom smyslu že -> najdi na té řídící jednotce kód zboží a není-li na konci tohoto čísla žádné písmeno máš jednotku bez BT či Na tom vůbec nezáleží na mé staré bez BT je také logo i zdířka pro anténu BT. Jak už píšu mám též bez koncového písmene, ale logo BT na štítku i zdířka pro BT anténu je přítomna a můj rozum mi říkal že to tam není kvůli tomu že by zrovna neměli jiné štítky a náhodou tam dali i zdířku pro BT anténu. Našel sem na fóru v jednom zašitém vlákně kód pro BT anténu a jak se ukázalo tak mi to hodně pomohlo protože v aut. servise J. Hradec by to bez toho kódu bylo opravdu těžké jako i samotné zprovoznění HF přes BT. Anténu 8P0035503E sem si tedy objednal, zapojil a zároveň zkusil jiný servis a to v Třebíči kde po telefonickém hovoru s technikem bylo jasné že ten člověk ví o co jde. Dnes sem ho navštívil a po pár minutách odkdy si vzal auto za mnou přišel a vše bylo OK za 170,-kč. Po cestě ze servisu sem měl tři příchozí hovory bez sebemenšího problému. Na otázku zda mi nejnovější symbian načítá kontakty z telefonu ale neodpovím protože nemám MaxiDot a v celku mě to netlačí protože 95% mých hovorů je přijatých od lidí které nemám v seznamu a ovládání přes dotykový displej je jedno sáhnutí na něj a pak už jen hovor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dovolím si přidat svou zkušenost. Koupil jsem před měsícem Škoda Octavia II Combi Classic 1.9 TDI 77kw MR 2006 s origo HF. Vlastním N97 a samozřejmě adaptér pro ni není. V autě je ŘJ pro HF 5P0862335 a žádný telefon ze třech zkoušených ji nenašel. Začal sem tu hledat a našel několik vláken s touto problematikou a tady je to nejčerstvější a se stejným problémem. Píšu sem hlavně kvůli tomu že některé posty jsou pro lidi ve stejné situaci jako já matoucí. Na několika místech se píše v tom smyslu že -> najdi na té řídící jednotce kód zboží a není-li na konci tohoto čísla žádné písmeno máš jednotku bez BT či Na tom vůbec nezáleží na mé staré bez BT je také logo i zdířka pro anténu BT. Jak už píšu mám též bez koncového písmene, ale logo BT na štítku i zdířka pro BT anténu je přítomna a můj rozum mi říkal že to tam není kvůli tomu že by zrovna neměli jiné štítky a náhodou tam dali i zdířku pro BT anténu. Našel sem na fóru v jednom zašitém vlákně kód pro BT anténu a jak se ukázalo tak mi to hodně pomohlo protože v aut. servise J. Hradec by to bez toho kódu bylo opravdu těžké jako i samotné zprovoznění HF přes BT. Anténu 8P0035503E sem si tedy objednal, zapojil a zároveň zkusil jiný servis a to v Třebíči kde po telefonickém hovoru s technikem bylo jasné že ten člověk ví o co jde. Dnes sem ho navštívil a po pár minutách odkdy si vzal auto za mnou přišel a vše bylo OK za 170,-kč. Po cestě ze servisu sem měl tři příchozí hovory bez sebemenšího problému. Na otázku zda mi nejnovější symbian načítá kontakty z telefonu ale neodpovím protože nemám MaxiDot a v celku mě to netlačí protože 95% mých hovorů je přijatých od lidí které nemám v seznamu a ovládání přes dotykový displej je jedno sáhnutí na něj a pak už jen hovor.

ahojky, mám stejný typ ŘJ a stejný problém. Vlastním nokii N96 a není na ní držák. Mohl bys mi prosím poradit kde anténu k BT koupit ? Koukala jsem po netu, ale nějak jsem jí nenašla.

děkuji Katka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky, mám stejný typ ŘJ a stejný problém. Vlastním nokii N96 a není na ní držák. Mohl bys mi prosím poradit kde anténu k BT koupit ? Koukala jsem po netu, ale nějak jsem jí nenašla.

děkuji Katka

a ještě prosím o zaslání na meil keliska.super@seznam.cz .... moc se tu nevyskytuji - navedl mě sem odkaz při dotazu na handsfree sady v octavii II.

děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jí objednal ve škodaservisu, ale myslím že sem ji viděl i např. na skodateile.cz Na maila ti nic nezašlu protože sem chodím v drtivý většině z mobilu a myslím že není tak těžký si nastavit aby ti přišlo mailem upozornění na odpověď v tomto vlákně. :feve:

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jí objednal ve škodaservisu, ale myslím že sem ji viděl i např. na skodateile.cz Na maila ti nic nezašlu protože sem chodím v drtivý většině z mobilu a myslím že není tak těžký si nastavit aby ti přišlo mailem upozornění na odpověď v tomto vlákně. :feve:

děkuji zaodpověď - na stránky na které odkazuješ se podívám. Přeji hezký den Katka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj,

díky za tohle téma, koupil jsem ojetou OII s origo HF a řešil jak zprovoznit BT. Na konci kódu jednotky mám písmeno C, logo BT a díra na anténu je tam taky, takže dokoupím anténu, nechát překódovat a dám vědět jak to dopadlo.

Doufám že mi to půjde a nebude problém třeba s telefonem, který není úplně typický (Samsung C6112). Navíc je na dvě sim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chtěl bych znovu otevřít toto tema. Koukal jsem pod sedačku spolujezdce a kromě přihrádky pod sedačkou je jen nějaká malá jednotka (nejspíš od výhřevu 1Z0 969 772.

Takže nejspíš nemám žádnou přípravu pro BT.

Chci se zeptat, co vše je potřeba sehnat, co vše je třeba dělat v autě a kolik to cca stojí.

Jedná se mi hlavně o kabeláž, jestli se musí někde něco tahat apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

namontovat držák jednotky, jednotku, mikrofon, kabeláž, nakodovat...

No a to právě bych chtěl vědět, jakou kabeláž. Od sedačky někam do centrální jednotky a z ní, pak do rádia a nahoru do lampičky? Nebo je to už připravené a jenom se pod sedačkou připojí ta jednotka do konektoru?

Mám možnost koupit tuto jednotku s mikrofonem a antenkou 5P0 862 335 B . Je to vhodná jednotka pro OII 2005 srádiem BOLERO nebo COLUMBUS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung Galaxy SII. Ale mám i firamní nokii C5 a chtěl jsem něco, abych nemusel kupovat pořád nějaké držáky. Myslel jsem si, že BT by to vyřešil, že jen vlezu do auta, spáruju a hotovo. Přemýšlel jsem i o PARROT BT... Vyjde podstatně levněji a jen se vloží mezi rádio a repráky.

Nějaké návrhy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu je uživatelsky přívětivější origo sada a neměla by být o moc dražší, než ty dražší Parroty...

No jednotka stojí 5000,- a kabely s mikrofonem a antenkou 1500,-. No a parrot vyjde na 3000,-

Taky bych radši origo ale ta cena je dost vysoká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám jednotku i s kabeláží kdyby jsi chtěl.... můžu i namontovat

Já bych chtěl, ale nějak teď nemam peníze. Navíc chci prodat Bolero a koupit Columbuse, tak to budu řešit potom. Spíš jsem se chtěl informovat kolik to stojí a co se dělá za zásah v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...