Přejít na obsah

4x4 TDi PD


Fire

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám oktu PD 74 4x4 6ti kvalt ve výbavě ELEGANCE .. jakou máte spotřebu ???? jak auto upravit pro menší psotřebu ??? jezdím od 6 - 9 litru :aggressive::palec2:

6litru by melo byt OK.

Zalezi, jak tezkou mas nohu.

H.

6 litrů je spíš z říše snů... už podle papírů to má 6.2 kombinovanou. Já jezdím -+ 7/100. Mohla by ti pomoct úprava ŘJ motoru, prostě aby to auto mělo víc koníků - 4x4 je těžká jako prase :) Ale kde na to vzít a nekrást že... 130/150Hp turbo, 130Hp sání, lepší IC, Race vstřiky... pak to teprve bude jííízdááá :D:palec2: Kolem cca 100kw to dělá kdejaký nalejvač, jen čipem.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jak pise Lukash...dej chip na tech 100Kw se da ..dpoporucuju Reeshu-Dieselpower...nebo lepe i trysky ze 130/150PS TDiPD pak se da cca 140PS a idealne i 130PS turbo...pak cca 150PS+ ...nebudes na to muset tolik slapat a pri stejne jizde bude spotreba trochu nizssi.... 7L je ok, benzinaci 4x4 jezdi za 11L + ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám oktu PD 74 4x4 6ti kvalt ve výbavě ELEGANCE .. jakou máte spotřebu ???? jak auto upravit pro menší psotřebu ??? jezdím od 6 - 9 litru :aggressive::palec2:

6litru by melo byt OK.

Zalezi, jak tezkou mas nohu.

H.

6 litrů je spíš z říše snů... už podle papírů to má 6.2 kombinovanou. Já jezdím -+ 7/100. Mohla by ti pomoct úprava ŘJ motoru, prostě aby to auto mělo víc koníků - 4x4 je těžká jako prase :) Ale kde na to vzít a nekrást že... 130/150Hp turbo, 130Hp sání, lepší IC, Race vstřiky... pak to teprve bude jííízdááá :D:palec2: Kolem cca 100kw to dělá kdejaký nalejvač, jen čipem.

Benzinaci 4x4 (ja) jezdi 8,5 v prumeru. Mesto da 12-13.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám oktu PD 74 4x4 6ti kvalt ve výbavě ELEGANCE .. jakou máte spotřebu ???? jak auto upravit pro menší psotřebu ??? jezdím od 6 - 9 litru :aggressive::palec2:

6litru by melo byt OK.

Zalezi, jak tezkou mas nohu.

H.

6 litrů je spíš z říše snů... už podle papírů to má 6.2 kombinovanou. Já jezdím -+ 7/100. Mohla by ti pomoct úprava ŘJ motoru, prostě aby to auto mělo víc koníků - 4x4 je těžká jako prase :) Ale kde na to vzít a nekrást že... 130/150Hp turbo, 130Hp sání, lepší IC, Race vstřiky... pak to teprve bude jííízdááá :D:palec2: Kolem cca 100kw to dělá kdejaký nalejvač, jen čipem.

Benzinaci 4x4 (ja) jezdi 8,5 v prumeru. Mesto da 12-13.

Tak to si mel nohu lehkou jak pirko :) , ber v potaz i to, ze pal PC ukazuje min o pul litru mene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě třeba palubní PC kecá !!!! když vyjedu celou ndrž ( dost km po městě ), tak ten PC prostě zblbnu :rolleyes: , asi mu vadí jak stojím často na místě ( tím se hafo zvedá spotřeba ), rozjezdy atd.... prostě krapet přeměřuje kupodivu :-)

Benziňákem z 8,5 litru bych věřil, ale to s hooodně lehkou nohou + docela super podmínky pro jízdu (žádný kolony, město atd...), to pak i s 4x4 naftou jezdil za 5,5 :wub:

Úpravy jako turbo, IC, trysky atd...asi neplánuju, nechce se mi do toho vrážet love...spíš ten CHIP, který zvýší průběh výkonu a tím spotřebu srazí cca o 0,5 litru ( je to možný ??? ) ... to vše za předpokladu kvalitního CHIPU ( ovšem od koho opět :aggressive: ) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám oktu PD 74 4x4 6ti kvalt ve výbavě ELEGANCE .. jakou máte spotřebu ???? jak auto upravit pro menší psotřebu ??? jezdím od 6 - 9 litru :aggressive::palec2:

6litru by melo byt OK.

Zalezi, jak tezkou mas nohu.

H.

6 litrů je spíš z říše snů... už podle papírů to má 6.2 kombinovanou. Já jezdím -+ 7/100. Mohla by ti pomoct úprava ŘJ motoru, prostě aby to auto mělo víc koníků - 4x4 je těžká jako prase :) Ale kde na to vzít a nekrást že... 130/150Hp turbo, 130Hp sání, lepší IC, Race vstřiky... pak to teprve bude jííízdááá :D:palec2: Kolem cca 100kw to dělá kdejaký nalejvač, jen čipem.

Benzinaci 4x4 (ja) jezdi 8,5 v prumeru. Mesto da 12-13.

jj ja s O2 FSI2.0 4x4 nejdu mesto pod 12 a mimo mesto 9,5 a to lechtam. je to zrout :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě třeba palubní PC kecá !!!! když vyjedu celou ndrž ( dost km po městě ), tak ten PC prostě zblbnu :rolleyes: , asi mu vadí jak stojím často na místě ( tím se hafo zvedá spotřeba ), rozjezdy atd.... prostě krapet přeměřuje kupodivu :-)

Benziňákem z 8,5 litru bych věřil, ale to s hooodně lehkou nohou + docela super podmínky pro jízdu (žádný kolony, město atd...), to pak i s 4x4 naftou jezdil za 5,5 :wub:

Úpravy jako turbo, IC, trysky atd...asi neplánuju, nechce se mi do toho vrážet love...spíš ten CHIP, který zvýší průběh výkonu a tím spotřebu srazí cca o 0,5 litru ( je to možný ??? ) ... to vše za předpokladu kvalitního CHIPU ( ovšem od koho opět :aggressive: ) ...

Myslim, že je možné dosáhnout snížení průměrné spotřeby o cca 0,3-0,4l/100km, vše ovšem záleží na tvé pravačce. :)

Máš SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám oktu PD 74 4x4 6ti kvalt ve výbavě ELEGANCE .. jakou máte spotřebu ???? jak auto upravit pro menší psotřebu ??? jezdím od 6 - 9 litru :aggressive::palec2:

6litru by melo byt OK.

Zalezi, jak tezkou mas nohu.

H.

6 litrů je spíš z říše snů... už podle papírů to má 6.2 kombinovanou. Já jezdím -+ 7/100. Mohla by ti pomoct úprava ŘJ motoru, prostě aby to auto mělo víc koníků - 4x4 je těžká jako prase :) Ale kde na to vzít a nekrást že... 130/150Hp turbo, 130Hp sání, lepší IC, Race vstřiky... pak to teprve bude jííízdááá :D:palec2: Kolem cca 100kw to dělá kdejaký nalejvač, jen čipem.

Benzinaci 4x4 (ja) jezdi 8,5 v prumeru. Mesto da 12-13.

Tak to si mel nohu lehkou jak pirko :) , ber v potaz i to, ze pal PC ukazuje min o pul litru mene..

Excel ukazuje 8.2L, tak verim i palubnimu PC. Tuhle jsem jel Pha-PCE-Pha (dalnice 145kmh) spotreba 8,6 ve trech lidech. Vcera skakani v kolone za 13L. Tohle auto se musi nechat rozjet a pak jede v pohode.

V lete jsem se dostal i na 6.9L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky 4x4 po cipu kolem 100kw,a palubni poc porad pise,ze jezdim tak za 7,5 ale vyjel jsem celou nadrz uz 3x nijak jsme to nesetril,proste plny atd. a vzdycky jsem to spocital tak na 7 litru! :p Za 6,5 je pro me nereal! ;)

Mno to nesmíš jezdit s cihlou na plynu :) udělej to jako já - dej si pod pedál kus klacku, abys na to tolik nešlapal lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máma jezdí ze 4x4 TDi PD za 5,5 a neřeší nic.. -_-

Když tomu věříš... lollollol

A když už jsme u toho, tak můj táta jezdí i za 4. A já když jsem jel z kopce, tak jsem jel i za 0.0.

A víš o tom, že sem jel i do kopce za 0.0?

Jojo :) ale dosti už o tom, sáhodlouhé téma o spotřebě tu máme. -_- Tak si tu nebudem plácat játra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdarec ja ji mam ciplou na 96 jezdim kratke vzdalenosti tak kolem 7km spetreba 7,8 ted hradiste praha a zpet prumerna rychlost 128 spotreba 7,1 ve trech s plnym kufrem ale pod 6,5 sem se nikdy nedostal a ani sem to nezkousel beztak vetsinou jezdim za 8,7 ale ted sem daval novou vahu origo a na stejny trati se snizila spotreba 4deci a motor docela jede i pod 15set otacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...