Přejít na obsah

4x4 TDi PD


Fire

Doporučené příspěvky

Zajímavý !!!!! já mam vzadu Dunlopy, vpředu Michelin 195 / 65 R15 a foukám předek na 2,1, zadek tuším 2,2 nebo naopak...teď nevím...ale proč zrovna 2,4 ???? na víčku taková hodnota ani není !!!!! ....

Jinak dnes jsem jezdil po městě ( spíše okresky apod.. ) s klimou a 7 litránků :-) ale půl litra přesahuje, takže snad 6,5 :-) čekám aź se vyjádří Béďa a půjdu na ten CHIP s dvěma litrama dolůůůů :prc:

Hele jako dva litry slíbit nemůžu... ale já prostě jezdím 5-5,5l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

74kw je málo na to auto - člověk na to víc šlape aby to jelo a tak to víc chlastá. Když budeš mít víc koníků pod kapotou, tak prostě na to nebudeš tolik šlapat a mohl bys jezdit za méně. Já osobně bych asi jezdil za stejně nebo víc, protože bych to honil :D holt je to spíš psychologický boj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

74kw je málo na to auto - člověk na to víc šlape aby to jelo a tak to víc chlastá. Když budeš mít víc koníků pod kapotou, tak prostě na to nebudeš tolik šlapat a mohl bys jezdit za méně. Já osobně bych asi jezdil za stejně nebo víc, protože bych to honil :D holt je to spíš psychologický boj ;)

:D :D :D jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci, ted me to podle tankovani vyjde cca na 6,4 litrů !!!!! coz je super Brnoooooo....ale ne mestskej provoz, kombinace spise :-)

Ahoj, hele já včera přijel z Krkonoš do Brna...trasa 25Okm, doba jízdy 3h15min jeli jsme 2, jel jsem mezi 18-21:15h takže nebyl skorem žádnej provoz... a těd se podrž co mi ukázal počítač který mi dlouhodobě ukazuje a pul litru více.... Jel jsem holt s citem no... ale zas né pomalu... Jo zkusil jsem řídit bosu, paráda, máš krásnej cit na plynu... Začínám mít na okťu podezřenení že jak vidí ty ceny nafty...přestává jí chutnat ;)

Jo ta spotřeba...viz foto (pokud by nešla přečíst tak tam je 5,0l/100km) lollol

post-17846-1212410704_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jej to jsi se překoukl chlape...mam 74kw plus chip na 96-100kw

Škoda octavia combi I 1,9TDI PD 4x4 96kw Ambiente-no toto me trochu zmatlo!No tak to mas jak ja,no nechapu jak jezdis!V patek jedu 1000km domu tak zkusim vynulovat spotrebu a uvidime co mi vyjde na konci!Pak se podelim! ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo keca,schvalne sem vyjel nadrz uplne do nuly a natankoval za 200 to je 5,68litru a najel sem do nuly 1O3km a to mam porad zaplou klimu,akorat me stve ten palubak neda se to nejak postelovat?

to nevim... :feve: mě štve co třeba ukazuje dojezd...natankuju plnou a ukazuje dojezd 850km...no a najezdim i 1200km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,po debate o spotrebe,jsem si schvalne zmeril,kdyz jsem ted 1000km!Bylo to vetsinou po dalnici ale takovavych 20% bylo mimo!Jel jsem jeste na zimnich,takze 195/65/15!Musel jsem jet opatrne,prselo jako prase cele Rakousko,takze jsem jel nanejvys 110!Posledni 2 hodiny cesty,ale porad 150! :) Nanil jsem plnou a vyslo mi to az domu,kdy jeste dojezd byl 100km!Neveril jsem palubni comp,mi psal 6,1!No tak jsem neveril,ale dotankoval jsem plnou a vyslo mi opravdu 6,1!Takze asi to jeste je realne jet za min s 4kolkou,to uz ale pak nanejvys 90 porad a je to!(jak s hnojem) :);) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu ono se i s tímto motorem dá jezdit za super spotřebu !!!!! stači jen: dodržovat předpisy ( to by měla být jasná věc, ale sami víte jak to je ), nejet agresivně, dobržďovat motorem apod.... akorát kdyź už já jedu se supertěžkou 4x4 za 5,5, tak pak 81kw a 66kw jedou asi fakt za 4 :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu ono se i s tímto motorem dá jezdit za super spotřebu !!!!! stači jen: dodržovat předpisy ( to by měla být jasná věc, ale sami víte jak to je ), nejet agresivně, dobržďovat motorem apod.... akorát kdyź už já jedu se supertěžkou 4x4 za 5,5, tak pak 81kw a 66kw jedou asi fakt za 4 :rolleyes:

jj. Taťka má 4x4 66kw(chip na 100kw),ale s tou když jedu stejně jako s tpu mojí.... tak jedu za 4l lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. Taťka má 4x4 66kw(chip na 100kw),ale s tou když jedu stejně jako s tpu mojí.... tak jedu za 4l lol

a kdyby tě neobtěžoval haldex, tak jedeš za 3 litry lol lol ....ty woe neblázni zase !!!!!

Zítra jdu ke kámošovi do servisu a jdu si upravit PP, takže předpokládám, že město spotřeb bude do 4 litrů, mimo do 2 litrů a v kombinaci ty 3 lol lol :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to tak nežer. No jinak jsem zjistil, že mám nejspíš na výměnu EGR - takže zkusím vyčistit sání, zaslepit a uvidíme. ;) Vůbec se mi to zdá poslední dobou nějaký mrtvý to auto :(

Nebuď chytlavej ;) , dle mě má porstě o půl litra lepší Béďa spotřebu skrz CHIP a tím to hasne !!! jezdí jiný trasy apod... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...